Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Відродимо, очистимо і підтримаймо наші українські культурно-духовні традиції

<< < (4/11) > >>

Сонечко+:
Перенести у тему "На рахунок всього Українського" не можу, так як не являюсь там модератором.
Lyolikу:
Справа не у конфесіях чи поділі на них, який справді існує де факто, не треба до того вести - я про ментальність українців.Приховано: Показати Ковдру тягнути не збираюсь. Але, те що я модератор не значить, що я не можу уже висловлювати свою думку чи згоду з думкою інших. Я ж не блокую "неугодні" мені відповіді :) і ніколи такого не робила - кожна думка має право на життя.

Хоча, я підтримую, що українці мали би в першу чергу молитись за українських настоятелів. Бо ми уже звикаємо до вшанування іноземного у всіх сферах свого життя.
 Чи вірю я, що ми своїми силами можемо щось відродити? Звичайно! Бо ми того варті.

Lyolik:
Не мав на увазі перенести тему, щоб виконати ф-цію модератора, а навпаки , як модератор не висвітлювати інфу односторонньо вданій темі, традиція ж у нас не одноконфесійна. 
Тема на своєму місці - однозначно. Трохи не порозумілись, певно вже пізно було  :) У всякому разі дякую  :bouquet:

newroman:

--- Цитата: Сонечко+ від 27 Січня 2013, 22:27:36 ---І не підлягати ні Московському патріархату, ні Риму та молитись ми повинні за здоров"я українського Філорета, а не, наприклад, Римського Папи чи російських "святійшин
--- Кінець цитати ---
це вроді Збігнєв Бзежинського слова: що народ, духовний центр якого розташований за межами держави приречений на повільний духовний занепад.
Та все ж таки більшість сильних світу цього хочуть  бачити Україну розділеною і народ поділеним, щоб легше керувати тим народом. А ми повинні шукати те, що нас обєднює і бути одним народом хоч і багатоконфесійним.

ДДК:
А у мене виникає інше питання - поясніть мені чому ми - нащадки аріїв повинні сповідати єврейську релігію? Мусульмани сповідують свою, китайці - також свою, а ми чомусь допустили, що нашу рідну справжню релігію спотворили, розтоптали, заплювали заради того, щоб проштовхнути єврейський бренд. Я нікого не хочу образити ні в якому разі, але це мені дуже нагадує заміну "Байкала" і "Тархуна" отрутою на назву "Пепсі-кола" і "Фанта, Кола, Спрайт". Просто поясніть мені в чому тут сенс? Добре, що Володимир Великий, коли обирав на яку релігію нам змінити свою, занадто любив сало, щоб прийняти мусульманство. Тільки не кажіть мені, що це завдяки тому, що Ісус Христос єдиний Бог. Бо тоді я змушений буду заперечити Вам і нагадати наприклад за Мухамеда чи Будду.

newroman:
єврейська релігія якій абсолютна більшість євреїв противиться.
Мухамед і Будда ніколи не були Богом навіть в їхніх релігіях.
На який час припав найбільший розквіт Київської Русі як держави? Це час християнської Русі.
До часу офіційного прийняття християнства Руссю на її території вже декілька століть жили християнські родини і були храми.
Володимир Великий любив не тільки сало, а і вино, що теж заборонено в ісламі.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії