Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Доля

<< < (6/9) > >>

doktor-maks:

--- Цитата: yurko від 24 Вересня 2007, 14:46:16 ---думаю що ні. Просто вони використовують дані нам природою чуття на більше відсотків ніж більшість людей, які втратили цей дар.

--- Кінець цитати ---
А я думаю що так. В духовному світі є і темні сили


--- Цитата: yurko від 24 Вересня 2007, 14:46:16 ---Приклад телекінез і телепатія...

--- Кінець цитати ---
Це теж явища до кінця не вивчені і не мають завершеного наукового пояснення. Я думаю, що вони мають метафізичну природу

Svit:
Звичайно,що входять в контакт..Духовний св1т мае дв1 сторони.Св1тлу 1 темну.Якщо ми моджем вв1йти в сп1лкування з Богом,то чому не можем вв1йти в сп1лкування з темною стороною?Але питання е ще таке.А що це дасть?До чого це приведе?Чи д1йсно т1,хто називае себе ц1лителями,дають зц1лення?

npopok:
Я не вірю ні цілителям, ні іншим їм подібним. Але є люди, що кажуть наче їм лікарі не змогли помогти, а ворожки помогли.
Я думаю вони мають звязок з потойбічним світом. А якщо і мають якусь силу. то це не від Бога,  а від темних сил.
На рахунок передбачення майбутнього то Ісус сказав, що після нього пророків  :) не буде, а будуть лише лжепророки.

doktor-maks:
Укладання, розповсюдження і читання гороскопів, а тим більше астрологічних прогнозів, я вважаю однією з форм окультизму. Дуже гарно про окультизм висловилась одна людина:
Грехи в оккультной области, любое суеверие, объяснение примет, предсказания, культ мертвых, спиритизм - равносильны тому, как будто мы отдали ключи к своему телу и жизни (или части из них) в руки империи тьмы. Эти ключи - грех мерзости. Не имеет значения, отдали мы ключи от дома вору сознательно или несознательно, из баловства или по глупости. В один прекрасный день вор ворвется с этим ключом.
/А. Гиппел/
Не дозволяйте марновірству керувати вашим життям і, як наслідок, вашою долею

newroman:
Ми ікноли віримо прикметам, говоримо, що вони збуваються, а преподобний Серафим відповідав у такому випадку:"А ти не вір і не будуть збуватися!"

 А в деяких випадках і молитви читаються і хресне знамення накладається, а ось послухайте, що говорить святитель Іоан Златоуст:" Хоч би і імя Святої Тройці закликалося, чи святі споминались, чи хресне знамення накладалось - тікати належить від таких."
 :stop:

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії