Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Доля

<< < (4/9) > >>

Svit:
Гадалки теж духовн1 особистост1,т1льки дух у них не той...Так,вони можуть предректи правдиву долю,але оск1льки ми в1римо в1д почутого,то,почувши в1д них 1нформац1ю,сам1 перекручуем соб1 те,що може 1 не повинно було у нас бути...
   Колись давно,я 2о ти р1чна зустр1лась з ж1нкою,яка взяла мою руку 1 сказала мен1...
-Ой,дитино,в тебе хороший чолов1к,так сильно любить тебе,але не жилець в1н...молодим п1де...Але ти не думай...Буде в тебе чолов1к,який буде тебе сильно любити...
   Що вам сказати...Як каже doktor-maks ,краще напиш1ть,от 1 пишу... ще був у мене випадок...Коли я ув1рувала,п1сля покаяння мого чолов1ка,послала мене мама в1ск злити...Не хот1ла я,знала,що то не добре...Що треба молитись,а не по бабкам ходити...Але маму послухала,п1шла помолившись...С1ла там,почала мен1 ж1нка в1ск зливати...Раз,другий,трет1й...Як не злие,переверне,а в мене там паляниця плоска...Такого не бувае...Так н1би стерто все...Я то знала,що це Божа робота,а ж1нка злякалась...
Так що вс1м,хто хоче долю свою взнати,просто порада,шукайте Бога....А Бог 1 долю в1дкрие,1 все додасть,чого не хватае,а може в1дн1ме ;),це вже Йому видн1ше :)

yurko:
А мені недавно довелося скористатися. Точніше не довелося, а випадково так сталося і як не дивно мало позитивний ефект. Я тоді себе фізично чомусь досить погано почував і тому навіть не хотів думати про майбутнє. Гадалка мене заспокоїла. І от я вже рік живу спокійний, що все буде ОК. Вона в принципі і не гадалка ніяка, просто мабуть хороший психолог. Парадокс у тому, що поки що все про що вона наговорила - збувається :o
Вважаю, що не варто ходити до гадалок, хіба, якщо не у Бога шукаєш відповіді і підтримки, бо розучився, або ніколи не вмів з Ним спілкуватися.

yurko:

--- Цитата: yurko від 20 Вересня 2007, 23:14:27 ---А мені недавно довелося скористатися. Точніше не довелося, а випадково так сталося і як не дивно мало позитивний ефект. Я тоді себе фізично чомусь досить погано почував і тому навіть не хотів думати про майбутнє. Гадалка мене заспокоїла. І от я вже рік живу спокійний, що все буде ОК. Вона в принципі і не гадалка ніяка, просто мабуть хороший психолог. Парадокс у тому, що поки що все про що вона наговорила - збувається :o
Вважаю, що не варто ходити до гадалок, хіба, якщо не у Бога шукаєш відповіді і підтримки, бо розучився, або ніколи не вмів з Ним спілкуватися.

--- Кінець цитати ---

P.S. Написав це перед тим як Світ написала своє повідомлення, але коли посилав Світ виявилася швидшою  ;)

Svit:

--- Цитата: yurko від 20 Вересня 2007, 23:16:57 ---P.S. Написав це перед тим як Світ написала своє повідомлення, але коли посилав Світ виявилася швидшою  ;)

--- Кінець цитати ---
;)Напевне просто ран1ше почала писати

yurko:
Мусів пояснити, бо вийшло так ніби я повторюю написане тобою, хоч насправді написав ще не бачивши твоєї відповіді. Прикинь як думку прочитав  :duvno

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії