Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Нове життя після "чергового кінця світу". Інструменти світового порядку.

<< < (6/9) > >>

yaro my:

--- Цитата: Сонечко+ від 23 Грудня 2012, 02:27:16 ---Ванга віщувала
--- Кінець цитати ---
В інтернеті є інфа, що Ванга - то був проект болгарського КДБ. Що конкретно з її передбачень справдилось? - питання риторичне, дайте відповідь собі.
Приховано: ПоказатиСлово не горобець, написав ДДК не один раз уже нісенітницю, пудрить мозок, то нехай за свій "базар" псевдосакральний відповість.
 Сам не може, я так бачу.   
Можете не дякувати за те, що в реальний світ показую дорогу з того марева, де Нібіру видно. Якщо йому там добре, в фантазіях, то його справа, але коли пише для людей, то треба бути готовим відповісти за свої слова.

Сонечко+:
Приховано: Показати
--- Цитата: yaro my від 23 Грудня 2012, 23:50:54 ---Якщо йому там добре, в фантазіях,
--- Кінець цитати ---
у здібностях і деякій інформації ДДК я уже встигла переконатись особисто...А от те, що для більшості з нас здається реальністю - насправді ілюзія. Навіщо йому щось Вам доказувати? ДДК поділився інформацією, а Ви уже хочете сприймайте її, хочете тримайтесь своєї "реальності".[/cut]

--- Цитата: DVania від 23 Грудня 2012, 07:12:40 ---Ой не думаю що масони китайців  до "золотого мільярда"хотіли б пустити
--- Кінець цитати ---
Так їм же потрібний буде обслуговуючий персонал :)

Сонечко+:
Церква багато що забороняє і заперечує.Але у масонів беззаперечно вірить як у володарів цього світу.
https://www.youtube.com/watch?v=rWWzRI_kl-4

yaro my:
Доповнює фільм, з якого почалась тема:
Тут детальніше про жидо-масонів і світовий уряд, скрижалі в Джорджії, комітет 300, тотальний контроль через мікрочіпи, про символізм доларової банкноти.
Аарон Руссо, який розказав про свою бесіду з Рокфелером, через місяць після інтерв"ю - загинув.
Про обряди і культ Молоха Богемського клуба - інформація від Алекса Джонса.
Про останні революції "арабської весни". Кому вони вигідні? Про Брейвіка і його трактат. Тут є відповіді:https://www.youtube.com/watch?v=D7xdb9F_yPE "Повторенье - мать ученья".

DVania:
=)) =)) =))

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії