Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Нове життя після "чергового кінця світу". Інструменти світового порядку.

<< < (4/9) > >>

Сонечко+:

--- Цитата: yaro my від 21 Грудня 2012, 01:09:58 ---Вкажіть в якому секторі небосхилу, в якому сузір"ї Нібіру зараз видно в інфрачервоному діапазоні?
--- Кінець цитати ---
ДДК, ти що обзавівся інфрачервоним телескопом чи зайнявся астрономією :o? Яро Май, може Ви самі придбаєте такий телескоп раз Вас цікавлять такі питання? Наприклад такий телескоп як Хобл - коштує він всього мільйони доларів. (Бо у ДДК я точно знаю, що таких грошей немає. Бідненький він фінансово) А то цікавитесь наче, а нічого не робите конкретного. [size=09pt]Ну, як у мене получається наїжджати?[/size]

--- Цитата: DVania від 21 Грудня 2012, 07:30:57 ---А нікому не дивно,що пишучи і  розповідаючи про кінець світу ніхто не згадує про відносини Творця і людини?
--- Кінець цитати ---
Згадують. Я подавала такі ролики...Тільки більша маса наляканих продовжує тремтіти за щільне тіло, боячись болі і втрати набутого. А інші, більш свідомі - бояться смерті тіла, бо відчувають, що їх душі ще не готові до зустрічі з Творцем. Ті, що поспішають до гори вірять напевно не у кінець Світу, а у кінець планети Земля і у смертність свого Духу.
--- Цитата: DVania від 21 Грудня 2012, 07:30:57 ---Бо  так виходить що спастися може кожен хто багатіщий і нагліщий.
--- Кінець цитати ---
Тому і писалось у Біблії, що багатому спастись буде важче ніж верблюду пролізти у вушко голки. Багаті "спасають" тіла, забуваючи про істинну задачу людини на цій Землі. А бідному легше змиритися із втратою мирського. Що він зробить - довіриться Богу чи невідворотньому і станеться сказане "по Вірі вашій спасетеся". Звичайно, що Творець не залишить свої творіння без підтримки (ДВаня Вам тут не 1, а тисячі плюсів до карми). Він не влаштовує "кінців світу", бо ВІн - є Любов і Гармонія, а не шлях до знищення. Тому будь-які паради планет, переходи через галактичний нуль і т.д. не можуть призводити до смерті. І рятівне коло - то дати Творцю підготувати і змінити нас. А ми від цього - у бункер ;) ховаємось.
Приховано: Показати
--- Цитата: DVania від 21 Грудня 2012, 07:30:57 ---Так напевно настане колись кінець світу
--- Кінець цитати ---
Ну, не зовсім кінець світу. Просто наш 3(третій) вимір зараз у стадії стиснення. Така природа виміру - він то стискається, то розширюється - пульсує. Після стискання у крапку "Світ" знов вступить у фазу розширення. Але такий цикл ДУЖЕ довго тривалий по міркам земного життя. І ЯВНИХ признаків швидкого настання "кінця" немає.(Хіба, що ми самі викличемо загибель планети такими "дорослими іграшками" як адронний колаедр, Скай Леби,атомними війнами чи втручанням з лабораторії Нібіру). Коли трьохвиміринй світ стиснеться у крапку ми не зможемо існувати у щільних тілах. Тому, або підемо на "перепідготовку"\очищення або перейдемо у 4 вимір, якщо наш Дух матиме відповідні властивості вільні від бруду гріха. Наш Дух має у собі всю набуту протягом нашого життя інформацію, яка переходить з безсмертним Духом далі. Тому і справді
--- Цитата: DVania від 21 Грудня 2012, 07:30:57 --- людина хай живе праведно,або хоч би старається це робити.І хай вірить в свого Творця який створив цей всесвіт геніально і розумно.
--- Кінець цитати ---
[/cut]
А щодо армагедону...Повторюсь - Бог ніколи не нищить. Він, навпаки відновлює все, що його "розумні"творіння спотворили і зруйнували. Біблійний Армагедон сприймається мною швидше як армагедон у свідомості людини, яка у своїй голові сама подумки створює собі всілякі страшилки і тим більші чим більше вона падає у гріх. Але страх нам потрібний. Щоб  задуматись...І стати кращими. Тому і "кінці світу" мають корисні мотиви для наших душ.

yaro my:

--- Цитата: Сонечко+ від 21 Грудня 2012, 15:01:32 ---може Ви самі придбаєте такий телескоп раз Вас цікавлять такі питання?
--- Кінець цитати ---
Якщо я придбаю, то Нібіру від того не матеріалізується. Вкажіть координати, або хоча би де можна виявити Нібіру на небі, а телескоп інфрачервоний знайдеться.

Відповідь від: 21 Грудня 2012, 15:13:46
--- Цитата: Сонечко+ від 21 Грудня 2012, 15:01:32 ---Бог ніколи не нищить
--- Кінець цитати ---

--- Цитувати (вибране) ---И сказал Господь: истреблю с лица земли человеков, которых Я сотворил, от человека до скотов, и гадов и птиц небесных истреблю, ибо Я раскаялся, что создал их.
--- Кінець цитати ---
- з біблейської байки про Ноя.

Відповідь від: 21 Грудня 2012, 15:23:47
--- Цитата: DVania від 21 Грудня 2012, 07:30:57 ---розповідаючи про кінець світу ніхто не згадує про відносини Творця і людини?
--- Кінець цитати ---
- я згадав.

Відповідь від: 21 Грудня 2012, 15:26:48
--- Цитата: Сонечко+ від 21 Грудня 2012, 15:01:32 ---ВІн - є Любов і Гармонія
--- Кінець цитати ---
   
10. Посылал Я на вас моровую язву, подобную
Египетской, убивал мечом юношей ваших, отводя
коней в плен, так что смрад от станов ваших
поднимался в ноздри ваши; и при всем том вы не
обратились ко Мне, говорит Господь.


Библия, Ветхий Завет, «Книга пророка Амоса»

Сонечко+:

--- Цитата: yaro my від 21 Грудня 2012, 15:42:36 ---з біблейської байки про Ноя.
--- Кінець цитати ---
Ви таки подивились не всі вищенаведені фільми. Там пояснюється достатньо про Старий Заповіт.
Саме старий заповіт написаний ілюмінатами.

DVania:

--- Цитата: yaro my від 21 Грудня 2012, 15:42:36 ---- я згадав.
--- Кінець цитати ---
я не мав на увазі тільки форум,а взагалі :)

yaro my:
Ага, так би мовити: "фігурально".

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії