Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Нове життя після "чергового кінця світу". Інструменти світового порядку.

<< < (3/9) > >>

DVania:
Не кiнець свiту, а... початок: у землян попереду - ще принаймні 59 мільйонів років
http://expres.ua/main/2012/12/19/79018

ДДК:

--- Цитата: yaro my від 20 Грудня 2012, 13:47:20 ---Якщо ні - то це поки що лише навіяні вам ЗМІ фантазії.
--- Кінець цитати ---
Не ЗМІ і не навіяні. А отримані конкретні дані від тих, хто зберігає сакральні, наукові та інші знання і передають їх лише присвяченим і чия свідомість підготовлена до їх сприйняття. А у ЗМІ чи іншій літературі правильну інформацію на жаль не подають. Лише страшилки якісь розповідають.
--- Цитата: yaro my від 20 Грудня 2012, 13:47:20 ---дуже притягнута за вуха асоціація на Нібіру
--- Кінець цитати ---
для когось притягнута. Для когось - конкретна інформація. Сітчина та Денікена не читав - тому не можу судити про написане ними.

yaro my:

--- Цитата: ДДК від 20 Грудня 2012, 21:36:02 ---отримані конкретні дані від тих, хто зберігає сакральні, наукові та інші знання і передають їх лише присвяченим
--- Кінець цитати ---
Жодних конкретних даних ви не навели.

Відповідь від: 21 Грудня 2012, 01:05:33
--- Цитата: ДДК від 20 Грудня 2012, 01:36:14 ---У інфрачервоному світлі, наприклад, її видно.
--- Кінець цитати ---
Вкажіть в якому секторі небосхилу, в якому сузір"ї Нібіру зараз видно в інфрачервоному діапазоні?

--- Цитата: ДДК від 20 Грудня 2012, 01:36:14 ---Ті кому треба - її бачать
--- Кінець цитати ---
Але це секрет - тому мовчать в тряпочку. А ЗМІ чули дзвін, та не знають де він? Хто ж "роздзвонив"?

DVania:
А нікому не дивно,що пишучи і  розповідаючи про кінець світу ніхто не згадує про відносини Творця і людини? Нікому не здається ,що люди як нерозумні  копають бункери  і спішать дістатися якоїсь там гори? Мені це і смішно і сумно. Бо  так виходить що спастися може кожен хто багатіщий і нагліщий.Не вірю я в цей абсурд.Так "кінець світу"колись настане,ми ж весь час просимо Господа про це "хай прийде царство Твоє".Але коли це станеться? навряд чи кому відомо настільки точно .Спочатку має статися все написане.І якщо людина справді хоче спастися то хай живе праведно,або хоч би старається це робити.І хай вірить в свого Творця який створив цей всесвіт геніально і розумно.Не вірю я в те, що створюючи людину і даючи пройти їй цю школу Він всіх просто знищить як бактерії в унітазі.Так напевно настане колись кінець світу,і  ми завжди повинні бути готові до цього.Але не свічки і чекушки купляти і не як черв'яки ховатися по норах,а старатися душі свої чистими тримати.І тоді коли кінець світу настане і прийде наш Спаситель нам не буде страшно.  :)

americano:
Помогите люди.Ногу метеоритом придавило ! :'-(

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії