Різне > Людська поведінка

Людські цінності

<< < (6/7) > >>

Tad:
Суперовий мультик  :good

yurko:
Але весь прикол у тому, що світ такий прекрасний і є СТІЛЬКИ мість, значно красивіших і більш пристосованих для життя. А життя - коротке! І тратити його на те, аби твої діти бігали саме тут, а не тут  :facepalm:

ББА:
«Слово «бог» для меня всего лишь проявление и продукт человеческих слабостей, а Библия – свод почтенных, но все же примитивных легенд, которые, тем не менее, являются довольно ребяческими. Никакая даже самая изощренная интерпретация не сможет это (для меня) изменить. Эти изощренные интерпретации крайне разнообразны и не имеют почти ничего общего с текстом. Для меня иудаизм, как и все другие религии, – это воплощение самых ребяческих суеверий. А еврейский народ, к которому я счастлив принадлежать, с менталитетом которого я ощущаю глубокое родство, не имеет для меня каких-то иных качеств, отличающих его от всех других народов. Судя по моему опыту, евреи не лучше других групп людей, хотя от худших раковых опухолей их защищает отсутствие власти. В остальном я не могу разглядеть в них ничего, что свидетельствовало бы об их «избранности».



Письмо Эйнштена было написано в 1954 году и адресовано философу Эрику Гуткинду, который прислал ему экземпляр своей книги «Выбирайте жизнь: библейский призыв к мятежу».

ББА:
Проблема вагонетки — це уявний експеримент в етиці, вперше запропонований Філіппою Фут в 1967 році,[1], який також досконально вивчався Джудіт Джарвіс Томсон,[2][3] Пітером Унгером,[4] та Франсіс Камм.[5] Поза межами традиційної філософської дискусії, проблема вагонетки є важливою у когнітивній науці та, більш недавно, у нейроетиці. Вона також виступала предметом багатьох телешоу, присвячених людській психології.

Приховано: Показатиhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B8

ББА:
Учені назвали ідеальну тривалість сексу   :-D

Згідно з отриманою статистикою, найкращою тривалістю інтиму, що дає можливість отримати максимальне задоволення, є 24 хвилини й 12 секунд.

Приховано: Показатиhttps://www.unian.ua/health/intimacy/10586340-ucheni-nazvali-idealnu-trivalist-seksu.html

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії