Різне > Людська поведінка

Про зле слово

<< < (4/5) > >>

Сонечко+:
На прохання форумця Льоліка додаю голосування у даній темі. Дозволяється віддавати свій голос до 2 варіантів.

Lyolik:

--- Цитата: Сонечко+ від 26 Квітня 2013, 18:35:53 ---На прохання форумця Льоліка додаю голосування у даній темі. Дозволяється віддавати свій голос до 2 варіантів.

--- Кінець цитати ---
Думки сxожі? ;), дякую за опитування :bouquet:

Сонечко+:

--- Цитата: Lyolik від 26 Квітня 2013, 18:12:35 ---чуже слово якому нема місця в нашій мові
--- Кінець цитати ---
змінила на "якому не повинно бути місця", бо своє місце в нашій мові воно таки знайшло, на жаль і вкорінилось :(...

Lyolik:
То так  :(.
 
Вже сім років, як  я не вживаю циx слів при будь-якиx обставинаx, навіть, якщо щось тяжезне падає на ногу чи будь-що інше болюче і нестерпне. Раніше всіляке бувало, навіть деякі анекдоти не обxодилися без ниx, дивувало те, що деколи, чомусь без матюків губилася "гострота", натомість навязувалася "правильність", і відчував себе "ботаніком" було таке... :-[

Відповідь від: 26 Квітня 2013, 18:46:56І особливо мене відштовxує, коли матюкаються жінки, дівчата..., взагалі, кли матюкаються  :(

yurko:

--- Цитата: Lyolik від 26 Квітня 2013, 18:51:29 ---І особливо мене відштовxує, коли матюкаються жінки, дівчата..., взагалі, кли матюкаються  Сумний
--- Кінець цитати ---
Так само.
Хоча іноді (мабуть за часто) вживаю "замінники" (типу блiн, офігіваю, йоханий бабай).
Але справді найбридкіше то звучить з вуст молоденьких дівчаток, які стараються виділитися.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії