Різне > Людська поведінка

Про зле слово

<< < (3/5) > >>

Lyolik:
Матюки можна/треба  вважати лиxослів`ям? Пропоную створити опитування, модератори, ок? чи створимо нову тему?

Сонечко+:
Тобто - чи є мат злим словом?
Відповідь від: 26 Квітня 2013, 17:52:01
--- Цитата: newroman від 22 Березня 2008, 20:19:04 ---Розмова сучасної "прогресивної" молоді пересичена матами, прокльонами і злими жартами.
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: newroman від 22 Березня 2008, 20:19:04 ---Мати і груба лайка була прерогативою пяниць і покидьків, а в здорових нормальних людей вона рахувалась за гріх і сором, убогість лексичного запасу слів. Та тепер все навпаки. Та не сама молодь в цьому винувата, звичайно, корінь цього зла лежить на головах старшого покоління, яке жило в умовах безбожництва. Памятаю, в училищі, нас майстер попереджува:"Знайте, як підете на роботу, десь на завод чи будь-де, попадете в "царство матів".
--- Кінець цитати ---
Я бачу, що автор теми розпочинав її саме як про зле слово і у першому ж своєму пості приводить приклади про мати. Якщо Ви з цим не згідні - розпочинайте нову тему. Хоча я у назві теми і постам автора теми(ньюромана) не бачу протиріч :unknow. Чим мати не підлягають під категорію "зле слово"? Багато ідентичних тем - не вважаю за добре.

Lyolik:
Угу... І взагалі, чи повинен  він мати місце  в розмовній мові. Українській.
Відповідь від: 26 Квітня 2013, 17:57:26Пишем тут, але створіть може опитування.
Відповідь від: 26 Квітня 2013, 18:00:00
--- Цитата: newroman від 22 Березня 2008, 20:19:04 --- Памятаю, в училищі, нас майстер попереджува:"Знайте, як підете на роботу, десь на завод чи будь-де, попадете в "царство матів". На це вже давно ніхто уваги не звертає. Та це і є страшно.
--- Кінець цитати ---
Як і в попередньому відео, правда? Роман як у воду дивився, тільки там сам майстер "заправляє"...

Сонечко+:
Тобто, які саме питання голосування повинні бути - я не зовсім Вас тут розумію? Перше - чи є мат злим словом? А друге? Чи є мат - звичайним розмовним терміном?

Відповідь від: 26 Квітня 2013, 18:03:21
--- Цитата: Lyolik від 26 Квітня 2013, 18:02:37 ---І взагалі, чи повинен  він мати місце  в розмовній мові. Українській.
--- Кінець цитати ---
Він взагалі не повинен мати місця у любій мові :). І що матів в українській мови не було - то також відомий факт. :bouquet: ТО все запозичені з інших мов слова :(, лихі слова, які несуть бруд і мовній культурі і духовному та фізичному здоров"ю.

Lyolik:

--- Цитата: Сонечко+ від 26 Квітня 2013, 18:06:36 ---Тобто, які саме питання голосування повинні бути - я не зовсім Вас тут розумію? Перше - чи є мат злим словом? А друге? Чи є мат - звичайним розмовним терміном?
--- Кінець цитати ---
1 - мат це зле слово(лиxослівя)
2- міцненьке  словечко, яке пояснює багато чого
3 - слово для звязки, бо так вже звиклось і без нього не обійтись
4 - чуже слово якому нема місця в нашій мові
5 - сучасна мова, від неї нікуди дітись
6 - мовне "святотацтво"

Мо щось виберете, або ще додасте, якось так  :-[

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії