Різне > Людська поведінка

Милостиня

<< < (2/8) > >>

yurko:
Сонечко, ти оприділись! Як кажут на сході.

Якщо ти правовірна християнка, то є одне.
А якщо ти просто хороша людина то є інше.

Християна ліва рука не має знати шо робить права. Тобто даєш незамислюючись на рахунок суми. Але кому саме мусиш думати, бо наркоману чи алкоголіку давати гроші аби він себе далі вбивав - не можна.
Відповідь від: 23 Травня 2012, 14:14:30Такий принцип мабуть і не християнам підходить.

hacjka:
 :(попрошайки-це великий бізнес.
 колись,ще давно..після Паски,прийшли цигане,просити милостиню...так грошей я не дав,а дав банку з огірками та бухань хліба.....яке було моє здивування коли я вийшов пізніше на двір і побачив на лавці розбиту баньку і бухань хліба.....вот після того не даю циганам ні копія.
а на рахунок просящих,обідаем часто у Шашличній,так вот...там е світлофор...і був час коли ходив чоловяга ,каліка без ноги..коло машин.які зупинялись перед світлофором(хто знае де це зрозуміе про щоя...на світлофорі доволі довго бувае стоять машини)..і просив грощі,а його *газдиня*(циганка років 23-27) сиділа коло кафушки і всьо *пасла*... він ій приносив ті віддавав ті грощі .
ну ми ясна річ за цим наблюдали,тай обсуждали тріх..тай тут надійшов знайомий...і троха розказав,як такий *бізнес* процвітае у Россіі,тай України..ловлять бомбжів,ріжуть..ноги,руки...(мають своіх підкуплених лікарів)...і пускають на них працювати.....а потом продають один одному...
не вірити знайомому я не можу,він років 30 іздить по світу по заробіткам.
ну це не означае що всюда так,но свою думку я висловив.....циганам,бомбжам,не даю..хіба можу піти і купити що треба.
ах,да забув..того року літом сиділи з кумом в палатці коло пошти,підійшла циганчатка мала,просила бабло...ми дали пару копійок...підійшла до продавщиці..а та ій каже -Позамітай,тай дам тобі за роботу.....то мале циганча пішла щось по своему буркнула під ніс....а на дворіі і чекали таки самі як вона підліткі,теж цигане.....далі,халявні грощі шукати.
на пошті колись часто возили цигане мужичка інваліда,теж пристроіли до себе,хату забрали...і возили просити...шось пропав десь....не видно.
а так то справа кожного-давати чи не давати.

yurko:

--- Цитата: ДДК від 23 Травня 2012, 14:14:00 ---А справжня любов - це коли ти помагаєш людині йти догори
--- Кінець цитати ---

що передбачає дещо значно більше ніж просто давання грошей. І зробити то дуже важко.

Alexander:
Сонечко відкинь голову, давай серцем :)

Сонечко+:

--- Цитата: yurko від 23 Травня 2012, 14:16:28 ---що передбачає дещо значно більше ніж просто давання грошей. І зробити то дуже важко.
--- Кінець цитати ---
На жаль зробити щось суттєве\вагоме, таке, що враз змінить її життя  для тієї людини ми майже не можемо. Бо вона сама свідомо його уже давно зробила.
 Але десь у Біблії є слова з таким смислом: Христос ясно і однозначно сказав: тому, хто просить у тебе - дай. Любому. Кожному, хто до тебе звертається. І зовсім не тому, що та людина вартує на милостиню, а тому, що якою б поганою, нечесною чи опущеною та людина не була б - Христос закликав нас відноситись до неї з любов"ю. Інакше і самі відпадемо від Любові Божої.

--- Цитата: Alexander від 23 Травня 2012, 14:18:45 ---Сонечко відкинь голову, давай серцем :)

--- Кінець цитати ---
Та ні, Саша, я серцем уже подумала. А зараз мене цікавить - таки розібратись з допомогою голови і з боку духовного.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії