Різне > Людська поведінка

Милостиня

<< < (7/8) > >>

informator:
Милостиня, в моєму розумінні, це не тільки гроші. Я так розумію, якщо в Сомалі дитина гине від голоду на руках у матері, то Червоний Хрест страшенно принижує її як особистість, надаючи їй матеріальну допомогу харчами? Подарунки дітям-сиротам на Миколая впевнений жодним чином їх не принижують. Передача вживаного одягу через той же Червоний Хрест в країни третього світу, де люди потребують будь-яких засобів до існування через постійні війни, посухи та ін. теж не дуже принизливий хід. Милостиня не завжди виражається у вкиданні в коробочку дріб’язку з виглядом зверхності над особою, яка її приймає.

Забута мелодія:

--- Цитата: yaro my від 04 Червня 2012, 22:40:43 ---Думаю, жалість тільки зашкодить, вона зробить його ще слабшим. Ви вважаєте, що він цього потребує?
--- Кінець цитати ---
У безвиході чи перед загрозою для життя чи здоров'я людини, що звернулась за допомогою уже дивно було б задумуватись чи не принизить когось наша поміч. Проявити жалість - я мала на увазі не посюсюкати чи поплакати, простягаючи руку допомоги. Можна емоційно ніяк не проявляти своє співчуття. Або допомогти інкогніто, наразі.
Бувають ситуації настільки критичні і розпачливі, що слабкішими зробити уже не можливо. Тоді, думаю моє співчуття буде доречним і потрібним.
Буває, що і порада чи втішне слово можуть бути рятівними кардинально. Сама була у тупиковій ситуації з дурними думками. І слава богу мене від них відвернуло тихе слово, сказане небайдужим прохожим.
Допомагати потрібно, бо ми Люди. А уже Богу вирішувати потрібна чи достойна та людина помочі. Та раз Бог послав нас на її шлях, значить мав на те свої плани (і щодо неї і щодо нас).

Сонечко+:
Священники про милостиню: "давати потрібно, але не циганам  і не дітям..." https://www.youtube.com/watch?v=J3BWgbiIsrQ.

Сонечко+:

--- Цитата: yaro my від 31 Травня 2012, 01:00:19 ---Не вір, не бійся, не проси.
--- Кінець цитати ---
А чи таке твердження не суперечить християнським поняттям?
мене цікавить тепер уже не про "давати", а про "просити". Просити (не обов"язково милостиню) - то добре чи погано? Чи то має значення у кого саме?
Приховано: ПоказатиЦе я тому питаю, що у вуста "темних" сил у художній літературі вкладаються слова про "не проси", а у звернення до християн - протилежні

Доктор Хаос:
Цигани - то особливий випадок. Фашисти їх позбавлялися, бо їхня етика - збоченість. Але копійки все ж таки, коли просить, треба дати. Бо гірше буде. Пам"ятайте про їх здатність проклинати та використовувати магію
- ось вони й користуються нашим страхом. Хоча насправді, здатність ця давно втраченаними. Але як не даси, то починають клясти.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії