Різне > Людська поведінка

Милостиня

<< < (6/8) > >>

yaro my:
Не роби іншим того, що не хочеш, щоб робили тобі - золоте правило.
Якщо Ви не проти, чи навіть хочете, щоб Вам подавали милостиню, тоді і самі так робіть. :dopovid

Забута мелодія:

--- Цитата: yaro my від 01 Червня 2012, 00:42:31 ---Не роби іншим того, що не хочеш, щоб робили тобі - золоте правило.
--- Кінець цитати ---
Чиє золоте правило чи для кого воно золоте? Не завжди воно спрацьовує правильно. Якщо ви не хочете, наприклад, щоб вас жаліли, то це не значить, що вам не потрібно проявляти жалість до більш слабкого, який того потребує таки.
--- Цитата: yaro my від 31 Травня 2012, 01:00:19 ---Голодній людині можна дати рибу, - вона з'їсть, а через день знову буде голодна
--- Кінець цитати ---
Може і таке бути. Наприклад, по якійсь-причині(хвороба, не залежні від неї обставини) людина не може встати(кинути когось без нагляду і т.д.) і підти ловити рибу. І таке може продовжуватись не день-два, а місяці чи роки. Невже, не варто "витягувати" з її проблеми поки та сама не зможе це робити? Чи - наша хата таки скраю?
Відповідь від: 03 Червня 2012, 18:08:54А от п'яницям, циганам і "БОМжам" і справді подавати треба у вигляді роботи - вони ж до неї придатні. От тільки хто їм здатен дати роботу і яку?
Сказати тому хто просить, наприклад, почисть мені капці - то явна образа і навряд чи на таку погодяться. Підмести подвір'я - це якщо прийшли просити до тебе до дому, дати вудку - вони її продадуть (інакше мислення у людини, яка живе від подачки до подачки та і навряд чи їй захочеться сиру рибу, а не спечений хліб).

informator:

--- Цитувати (вибране) ---Якщо Ви не проти, чи навіть хочете, щоб Вам подавали милостиню, тоді і самі так робіть.
--- Кінець цитати ---

Тут трохи неправильна трактовка. Я думаю Ви були б не проти щоб Вам подавали милостиню, якщо б ви опинилися у жахливій ситуації (не доведи Господи) десь на задвірках людського суспільства без жодних матеріальних засобів для існування. Чи Ви б обрали горду, але важку голодну смерть?

yaro my:
Бував в скрутному становищі сам, а також знаю людей, які ніколи не попросять милостині, навіть вмираючи з голоду.  І гордість тут ні при чому. Якраз горді швидше можуть зламатись, опуститись.
--- Цитата: Забута мелодія від 03 Червня 2012, 18:24:18 ---
--- Цитата: yaro my від 01 Червня 2012, 00:42:31 ---Не роби іншим того, що не хочеш, щоб робили тобі - золоте правило.
--- Кінець цитати ---
Чиє золоте правило чи для кого воно золоте? Не завжди воно спрацьовує правильно. Якщо ви не хочете, наприклад, щоб вас жаліли, то це не значить, що вам не потрібно проявляти жалість до більш слабкого, який того потребує таки.

--- Кінець цитати ---
Моє золоте правило.
Обгрунтуйте потребу жалості до слабкого. Думаю, жалість тільки зашкодить, вона зробить його ще слабшим. Ви вважаєте, що він цього потребує?

hacjka:
http://fishki.net/commentall.php?id=115446 інтересно.............

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії