Різне > Людська поведінка

Милостиня

<< < (5/8) > >>

ДДК:

--- Цитата: сонечко я від 23 Травня 2012, 16:28:23 ---І чим вони відрізняються?
--- Кінець цитати ---
Подаяння - то штучно вигадане слово, для того щоб принизити іншу людину, щоб вказати, що вона така ниця і мізерна, що неспроможна сама взяти чи отримати будь-що.
--- Цитата: Alexander від 23 Травня 2012, 16:17:18 ---я розумію шо ти любиш повчати
--- Кінець цитати ---
Повчати я не люблю. Але порушувати потоки я не дозволяю. Тому, якщо мені хтось не хоче подякувати, то я його примушую. І вважаю це нормальним.
Відповідь від: 23 Травня 2012, 16:53:21
--- Цитата: Доктор Хаос від 23 Травня 2012, 16:50:37 ---прийшла мала циганка, стукає у двері, просить
--- Кінець цитати ---
Цигани - то особливий випадок. Фашисти їх позбавлялися, бо їхня етика - збоченість. Але копійки все ж таки, коли просить, треба дати. Бо гірше буде. Пам"ятайте про їх здатність проклинати та використовувати магію.

Доктор Хаос:
 :evilЭто да...

Сонечко+:

--- Цитата: ДДК від 23 Травня 2012, 16:56:32 ---Тому, якщо мені хтось не хоче подякувати, то я його примушую.
--- Кінець цитати ---
Сьогодні у якомусь серіалі почула про народну китайську мудрість. Звучить приблизно так - якщо тобі хтось подякував за послугу\спасіння\тощо то ти таким чином стаєш відповідальним за долю тієї людини від якої прийняв слова подяки. Тому не кожен китаєць схоче, напевно, "не порушувати потоки" і вимагати подяку. А також не кожен християнин - бо блажен той, кому не подякували - йому подякує Бог.

yaro my:
Милостиня - як це по-християнськи!

Не вір, не бійся, не проси.

Голодній людині можна дати рибу, - вона з"їсть, а через день знову буде голодна і далі буде просити.
А можна дати вудку, аби вона сама ловила.

Сонечко+:

--- Цитата: yaro my від 31 Травня 2012, 01:00:19 ---А можна дати вудку, аби вона сама ловила.
--- Кінець цитати ---
Так. 2 рази подай, а третій - навчи чи дай роботу. А якщо у мене немає змоги дати вудку(сама не маю), то потрібно байдуже пройти мимо? Може по відношенню до іншої людини таким чином ми поступимо "правильно". А по відношенню до себе?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії