Різне > Людська поведінка

Наркотики ведуть у пекло

<< < (11/13) > >>

doktor-maks:
Наркотики змінюють світогляд людини, призводять до моральної деградації людини, а потім і до повної руйнації особистості.

Наркоманія! Скільки смертей за цим словом, скільки болі, скільки поламаних життів? Дуже багато! І не відомо, скільки ще життів заберуть із собою в пекло наркотики!

До Вашої уваги також голосування. Хто знає (чув) про існування, дію і наслідки вживання таких наркотиків, той може вказати всі 17 пунктів.

bornslippy:

--- Цитата: Сонечко+ від 24 Жовтня 2012, 03:33:52 ---Мала. Знімала у кінченого алкаша кімнату...Дуже неприємно, м"яко кажучи. Але не смертельно...Тим більше, що він був досить тихим алкашем за виключенням викриків у гарячці. Якби не його алко-друзі терпіти можна було б.
--- Кінець цитати ---
безцінний досвід. от якби серед ваших родичів були алкаші і не мирні а такі що вам би хотілось їх прибити, може б ви по іншому ставились до алкоголю і алкоголіків.

--- Цитата: Сонечко+ від 24 Жовтня 2012, 03:33:52 ---Пасивних курців насправді гине більше ніж самих курців.
--- Кінець цитати ---
теж незрозуміла фраза.особливо на фоні цієї.

--- Цитата: Сонечко+ від 24 Жовтня 2012, 03:33:52 ---Алкаші і курці в основному лише себе труять
--- Кінець цитати ---
ви визначтесь чи гинуть пасивні чи труять себе. зрештою запитайте будь якого курця кого він труїть. і почитайте статистику скільки людей помирає від сигарет.

--- Цитата: Сонечко+ від 24 Жовтня 2012, 03:33:52 ---Це не рівноцінний приклад наркоманії, яка 100% знищує людину.
--- Кінець цитати ---
ну раз вам не підходить рак горла чи цироз печінки, то давайте розглянем приклад туберкульозу чи сніду чи гепатит. всім ким вас можуть заразити в лікарні. і держава на вас наплює ще й винними зробить. ви говорите про речі про які знаєте тільки по шприцах на сходовій клітці. 

--- Цитата: Сонечко+ від 24 Жовтня 2012, 03:33:52 ---А наркоман у відключці - самий жорстокий вбивця. Людину в стані алкогольного(це ж тимчасове) сп"яніння можна привести до тями чи зупинити навіть словом. Нарика - ні.
--- Кінець цитати ---
якби ви розуміли то таких дурниць не писали б нарки в основному пасивні. і агресивні якраз тільки коли потрібна доза. алкаші агресивні завжди. більшість побутових злочинів вбивств відбувається саме після розпивання.
не подумайте що я за нарків. просто давайте будем справедливі. нарки такіж хворі як тютюно чи алко залежні. чому держава не заборонить алкоголь і тютюн котрі вбивають значно більше людей. чому ви не осуджуєте ментів котрі криють бариг. чому не осуджуєте аптекарш котрі бачать біду , але думають тільки про власне збагачення. вам легше звинуватити хворих які самі собі вже допомогти не можуть. лиш би не бачити їх. що б вони не заважали вам .
я також ганяю нарків з свого двору. але цим проблему не вирішиш. вони  всього лиш перейдуть у інший двір а потім у інший і так поки не згниють десь.
на мою думку потрібно що б держава цим займалась серйозно і так само з сигаретами і алкоголем

Lyolik:

--- Цитата: Гикач від 23 Жовтня 2012, 22:13:56 ---інтересно що би було якби зїсти всі наркотики зразу ?

--- Кінець цитати ---
тобі би зустрівся зі справжнім гикачем    :evil.  :=)

Сонечко+:

--- Цитата: bornslippy від 24 Жовтня 2012, 08:01:59 ---може б ви по іншому ставились до алкоголю і алкоголіків.
--- Кінець цитати ---
Я їм не симпатизую аж ніяк. Моє ставлення до такого - вкрай негативне. А до наркоманії - меганегативне.


--- Цитата: bornslippy від 24 Жовтня 2012, 08:01:59 ---теж незрозуміла фраза.особливо на фоні цієї.
Цитата: Сонечко+ від Сьогодні в 03:33:52
Алкаші і курці в основному лише себе труять
--- Кінець цитати ---
В основному - це значить, що зараз у громадських місцях все таки стараються як не заборонити, то розмежувати курців і некурців. Тому страждають від курців, в основному ті, що вимушені знаходитись із людиною, що палить довший час в одному приміщенні. Хоча і тут є кілька варіантів - наприклад просто попросити не палити. (Попроси не колотись нарика :=))
 
--- Цитата: bornslippy від 24 Жовтня 2012, 08:01:59 ---то давайте розглянем приклад туберкульозу чи сніду чи гепатит. всім ким вас можуть заразити в лікарні.
--- Кінець цитати ---
Так, життя взагалі небезпечна штука(с)

--- Цитата: bornslippy від 24 Жовтня 2012, 08:01:59 --- більшість побутових злочинів вбивств відбувається саме після розпивання.
--- Кінець цитати ---
Не сперечаюсь. Алкоголізм - зло. Але навіщо, говорячи про одне зло кивати на інше? У світі багато зла, але це не значить, що від цього потрібно закривати очі на наркоманію.
--- Цитата: bornslippy від 24 Жовтня 2012, 08:01:59 ---нарки такіж хворі як тютюнозалежні
--- Кінець цитати ---
Та ні - все таки не такі ж. Далеко не такі.
--- Цитата: bornslippy від 24 Жовтня 2012, 08:01:59 ---чому ви не осуджуєте ментів котрі криють бариг. чому не осуджуєте аптекарш котрі бачать біду , але думають тільки про власне збагачення. вам легше звинуватити хворих які самі собі вже допомогти не можуть.
--- Кінець цитати ---
Звідки такий висновок :o? Я осуджую таке явище як наркоманія. І таке явище як корислива "байдужість" відповідних органів. За аптекарш сказати важко (вони жінки, слабкі жінки і тому часто безпечніше їм дати ніж створити ситуацію, коли тебе пристукнуть і все одно заберуть ті "ліки"). Значить вартує наймати охорону не лише у банки і супермаркети. А забезпечити аптекам державну охорону. Особливо у нічний і вечірній час.
--- Цитата: bornslippy від 24 Жовтня 2012, 08:01:59 ---на мою думку потрібно що б держава цим займалась серйозно і так само з сигаретами і алкоголем
--- Кінець цитати ---
На мою - також. А як "заставити" чи промотивувати держоргани? :unknow
Значить прийдеться з наслідками цього смертельного явища боротись поки що якось самим. Просто треба тоді це робити більш масштабно і організовано. Не просто ганяти нариків. А знайти ту структуру яка ними згодиться зайнятись. Давайте відводити їх у протестантські церкви - у них багато прихожан, які мали б мати велике бажання мати ще більше прикладів чудесних справ від Бога. У нас і Свідки Єгова, і Євангелісти, І Адвентисти\П"ятидесятники, і Баптисти, і ....На всіх матеріалу для чуда вистачить.Може цинічно. Але НЕМА КОМУ займатись "цими хворими". Значить треба замінити наркодиспансери на духовні установи. Все одно вони, як я розумію ще НІКОГО не вилікували. Навіщо тоді на них тратити кошти? Краще вже зробити з них наркопритон закритого типу. Хочеш колотись - колись. Але там, а не по всьому місту.

bornslippy:

--- Цитата: Сонечко+ від 24 Жовтня 2012, 15:47:04 ---Я їм не симпатизую аж ніяк. Моє ставлення до такого - вкрай негативне. А до наркоманії - меганегативне.

--- Кінець цитати ---
а для мене тотожні.
--- Цитата: Сонечко+ від 24 Жовтня 2012, 15:47:04 ---В основному - це значить, що зараз у громадських місцях все таки стараються як не заборонити, то розмежувати курців і некурців. Тому страждають від курців, в основному ті, що вимушені знаходитись із людиною, що палить довший час в одному приміщенні.
--- Кінець цитати ---
тільки в кафе і то не всюди))

--- Цитата: Сонечко+ від 24 Жовтня 2012, 15:47:04 ---варіантів - наприклад просто попросити не палити. (Попроси не колотись нарика
--- Кінець цитати ---
признаюсь ніразу не бачив як мажуться нарки. і не хочу. тому і уявити собі таку картину не можу. і думаю на цьому форумі таких мало.

--- Цитата: Сонечко+ від 24 Жовтня 2012, 15:47:04 ---Так, життя взагалі небезпечна штука(с)
--- Кінець цитати ---
отож і кожен сам вибирає як собі його вкоротити.

--- Цитата: Сонечко+ від 24 Жовтня 2012, 15:47:04 ---Не сперечаюсь. Алкоголізм - зло. Але навіщо, говорячи про одне зло кивати на інше? У світі багато зла, але це не значить, що від цього потрібно закривати очі на наркоманію.
--- Кінець цитати ---
я всього тільки намагаюсь пояснити що ви звертаєте увагу на одне зло , в той же час не звертаєте увагу на інше можливо гірше.

--- Цитата: Сонечко+ від 24 Жовтня 2012, 15:47:04 ---Та ні - все таки не такі ж. Далеко не такі.
--- Кінець цитати ---
о так куріння це мабуть найгірший наркотик.

--- Цитата: Сонечко+ від 24 Жовтня 2012, 15:47:04 ---Звідки такий висновок ? Я осуджую таке явище як наркоманія. І таке явище як корислива "байдужість" відповідних органів. За аптекарш сказати важко (вони жінки, слабкі жінки і тому часто безпечніше їм дати ніж створити ситуацію, коли тебе пристукнуть і все одно заберуть ті "ліки"). Значить вартує наймати охорону не лише у банки і супермаркети. А забезпечити аптекам державну охорону. Особливо у нічний і вечірній час.
--- Кінець цитати ---
писав вже в іншій темі дивіться в корінь зла.

--- Цитата: Сонечко+ від 24 Жовтня 2012, 15:47:04 ---Хочеш колотись - колись. Але там, а не по всьому місту.
--- Кінець цитати ---
давайте робити все вище вказане з тими хто пє в скверах чи курить на зупинці?! Юрко дав ідею. але її реально втілити в життя тільки коли будуть реальні докази. наприклад з фотіком вистежити ментів котру кришують і зафіксувати. і то нема гарантії. що справі дадуть хід. а найголовніше хто буде з фотіком вистежувати ментів?! у всіх свої проблеми. тому....

Lyolik:
Люблю слуxати такі свідоцтва, Дякую Богові за кожного такого чоловіка
https://www.youtube.com/watch?v=CLOyWYXwyE8

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії