Різне > Людська поведінка

Наркотики ведуть у пекло

<< < (10/13) > >>

doktor-maks:
Наркотики змінюють світогляд людини, призводять до моральної деградації людини, а потім і до повної руйнації особистості.

Наркоманія! Скільки смертей за цим словом, скільки болі, скільки поламаних життів? Дуже багато! І не відомо, скільки ще життів заберуть із собою в пекло наркотики!

До Вашої уваги також голосування. Хто знає (чув) про існування, дію і наслідки вживання таких наркотиків, той може вказати всі 17 пунктів.

Lyolik:
Багато чого можна додати в голосуванні:
Субітекс, джефф, Вінт, тропікамід, все це стопроцентово крутилося-крутиься в Калуші, це не нове....

Гикач:
інтересно що би було якби зїсти всі наркотики зразу ?

Сонечко+:

--- Цитата: yurko від 06 Вересня 2009, 23:16:17 ---Наркотиками є і алкоголь і тютюн. Дехто ними вважає чай і каву, для декого ними є солодощі чи м'ясна їжа.
--- Кінець цитати ---
Вважати можна. Але наркотики, як на мене ті речовини, які викликають незворотнє привикання і незворотні процеси в організмі. При потребі людина може відмовитись від кави чи паління і досить швидко організм сам від них очиститься. А от від дії героїна, наприклад - ніколи. Тому що зміни йдуть уже на клітинному рівні. Тут я згідна з  
--- Цитата: doktor-maks від 06 Вересня 2009, 22:45:44 ---Як огірок, будучи хоча би трішечки засоленим, вже ніколи не буде свіжим.
--- Кінець цитати ---

Відповідь від: 23 Жовтня 2012, 22:18:35Щоб бути точнішою полізла у Вікіпедію:

--- Цитувати (вибране) ---Нарко́тик (от греч. ναρκωτικός — приводящий в оцепенение) — согласно определению ВОЗ — химический агент, вызывающий ступор, кому или нечувствительность к боли. Термин обычно относится к опиатам или опиоидам, которые называются наркотическими анальгетиками.[1][2]

Наркотики используются:

как сильные анальгетики в медицинских целях;
для получения удовольствия (смотри статью Рекреационное использование психоактивных веществ);
для достижения состояния изменённого сознания при религиозных обрядах, гадании и т.п. (смотри статью Энтеоген).
Зачастую в медицине и юриспруденции термин «наркотик» используют не вполне точно, в расширенном понимании, обозначая им все нелегальные психоактивные средства вне зависимости от их фармакологии.
--- Кінець цитати ---
Чай, кава, алкоголь, тютюн і т.д. не викликають зміни свідомості і суттєво не обезболюють . Тобто, при них можна казати не як про справжній наркотик, а лише як про речовини з можливою наркотичною дією.

bornslippy:
скажіть ви курите, чи мали справу з алкоголіками? держава допомагає заробляти тютюновим та алко компаніям на здоровї нації. від тютюну та алкоголю гине набагато більше людей ніж від гери чи коксу. та сигарети і алкоголь не забороняють. а придумують всякі написи. насправді владі легше керувати деградованою нацією. а ви наркотою лякаєте

Сонечко+:

--- Цитата: bornslippy від 23 Жовтня 2012, 22:30:00 ---скажіть ви курите, чи мали справу з алкоголіками?
--- Кінець цитати ---
Мала. Знімала у кінченого алкаша кімнату...Дуже неприємно, м"яко кажучи. Але не смертельно...Тим більше, що він був досить тихим алкашем за виключенням викриків у гарячці. Якби не його алко-друзі терпіти можна було б.
Пасивних курців насправді гине більше ніж самих курців. Я вживаю алкоголь - по днях народженях, святам. Якщо хочу. Так само легко можу і не вживати. Палити також кидать за день. Це не рівноцінний приклад наркоманії, яка 100% знищує людину. А наркоман у відключці - самий жорстокий вбивця. Людину в стані алкогольного(це ж тимчасове) сп"яніння можна привести до тями чи зупинити навіть словом. Нарика - ні. Алкаші і курці в основному лише себе труять, а наркомани - убивають в першу чергу наших дітей хоча б своїми зараженими покиданими навколо шприцами.
Не можемо викорінити наркоманію - давайте відведемо для них якийсь притон за межами міста - хай там роблять що хочуть. І нам примарний спокій, і міліції не в ущерб.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії