Різне > Людська поведінка

Наркотики ведуть у пекло

<< < (7/13) > >>

doktor-maks:
Наркотики змінюють світогляд людини, призводять до моральної деградації людини, а потім і до повної руйнації особистості.

Наркоманія! Скільки смертей за цим словом, скільки болі, скільки поламаних життів? Дуже багато! І не відомо, скільки ще життів заберуть із собою в пекло наркотики!

До Вашої уваги також голосування. Хто знає (чув) про існування, дію і наслідки вживання таких наркотиків, той може вказати всі 17 пунктів.

Propoved-nik:

--- Цитата: Ігор_О від 29 Квітня 2009, 14:30:55 ---Ви чекаєте, що до Вас звернуться. А чому б самим не піти в "Аврору" теплим весняним вечором? Або зробити екскурсію по залах ігрових автоматів? Там також повно залежних людей! Для Бога немає нічого неможливого - а для Вас?
--- Кінець цитати ---
Дорогий Ігор а хто вам сказав  цього ніхто не робить...
Тут були подані номери телефонів куди також при необхідності можна звернутися...

Ігор_О:

--- Цитата: Propoved-nik від 29 Квітня 2009, 14:37:15 ---Дорогий Ігор а хто вам сказав  цього ніхто не робить...
--- Кінець цитати ---
І як успіхи?


--- Цитата: Propoved-nik від 29 Квітня 2009, 14:37:15 ---Тут були подані номери телефонів куди також при необхідності можна звернутися...
--- Кінець цитати ---
Не вірю я у ці "гарячі лінії" просто...

Propoved-nik:
Скептичне ставлення...Успіхи в Калуші поки що не великі, Одна сімя, Син звільнений від накозалежності пройшов реабілітацію на сьогоднішінй день працює в сфері соціальної роботи в м.Червонограді Львівська обл.
Матір працює з родичами таких залежних...
Скажу вам так Ігор, "Москва, не сразу строиаль не сразу все устроилось"...
 :-D
Відповідь від: 29 Квітня 2009, 14:29:44
--- Цитата: Propoved-nik від 29 Квітня 2009, 15:29:44 ---Не вірю я у ці "гарячі лінії" просто...
--- Кінець цитати ---
Тут мова йдеться не про гарячі лінії, а про номер телефону по якому можна звязатися з конкретними людьми які при зустрічі можуть допомогти таким людям і їх родичам...

DVania:
Я до речі також не дуже вірю.Знаю випадок тут у Калуші коли колишній наркоман з допомогою Бога зумів відмовитися від наркоти і тепер живе нормальним життям.Але він нікуди і не збирався дзвонити.Це хлопці з однієї протестантської церкви(на форумі здається їх представників нема)ходили не один раз,умовляли проповідували і зрештою він з допомогою Божою зміг вирватись з рук нечистого.Єдине жаліє,що пізно,бо втратив ногу ще тоді.Калушани напевно знають про кого я пишу.Не називаю церкву,не хочу нікому рекламу робити.Вважаю що це зробив Господь.

Juli:

--- Цитата: Ігор_О від 29 Квітня 2009, 14:30:55 ---Для Бога немає нічого неможливого - а для Вас?
--- Кінець цитати ---

І для нас також!
Приємно, що ви переглядаєте пости в даному розділі.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії