Різне > Людська поведінка

Наркотики ведуть у пекло

<< < (3/13) > >>

doktor-maks:
Наркотики змінюють світогляд людини, призводять до моральної деградації людини, а потім і до повної руйнації особистості.

Наркоманія! Скільки смертей за цим словом, скільки болі, скільки поламаних життів? Дуже багато! І не відомо, скільки ще життів заберуть із собою в пекло наркотики!

До Вашої уваги також голосування. Хто знає (чув) про існування, дію і наслідки вживання таких наркотиків, той може вказати всі 17 пунктів.

WikTor:

--- Цитата: doktor-maks від 17 Березня 2008, 16:22:08 ---
--- Цитата: WikTor від 17 Березня 2008, 13:54:14 ---вопрос Автору темы, марихуана наркотик? ;)
--- Кінець цитати ---
Так себе... средство для поедания мозгов  ;)


--- Кінець цитати ---
При хроническом употреблении - согласен!  :pardon

doktor-maks:
Чи є марихуана наркотиком? Однозначно, що так.

Наркотичною речовиною є тетрагідроканабінол, що міститься в коноплі. Коноплі – марихуана і гашиш мають збуджуючий, галюциногенний та ейфорійний ефекти. У малих дозах марихуану і гашиш вживають, насамперед, заради досягнення ейфорії. Виникає ілюзія повного єднання з навколишнім світом і людьми; посилюється уява, народжуються несподівані асоціації, змінюється сприйняття часу і простору. Великі дози можуть спричинити деперсоналізацію, марення. Особливо, якщо змішати з алкоголем.

syddia:
 :-D З переліченого пробував лиш нікотин і алкоголь. :pardon
Решту пару варантів вибрав, бо чув шось про таке, але в очі не бачив (ну телебачення не рахуємо).
Ставлення до наркотиків однозначно негативне.

Щодо клофенліну, то думав, що то такі таблетки від серця. :unknow
А героїн так багато народу вибрало, бо мабуть всі чули у фільмах про такий наркотик. :)

bornslippy:

--- Цитата: Juli від 17 Березня 2008, 13:12:50 ---В мене теж однобоке. Я проти будь-яких наркотиків, алкоголю і тютюну!
--- Кінець цитати ---
питання перше що ви розумієте під словом наркотик????

--- Цитата: doktor-maks від 18 Березня 2008, 01:03:59 --- У малих дозах марихуану і гашиш вживають, насамперед, заради досягнення ейфорії. Виникає ілюзія повного єднання з навколишнім світом і людьми; посилюється уява, народжуються несподівані асоціації, змінюється сприйняття часу і простору. Великі дози можуть спричинити деперсоналізацію, марення. Особливо, якщо змішати з алкоголем.
--- Кінець цитати ---
це так в книжці написано???? =))


--- Цитата: tywkanchuk від 18 Березня 2008, 01:20:20 --- З переліченого пробував лиш нікотин і алкоголь.
--- Кінець цитати ---
з переліченого це найгірше!!! бо легальне!!

npopok:


--- Цитата: WikTor від 17 Березня 2008, 13:54:14 ---Я лично категорически против наркотиков, но вопрос Автору темы, марихуана наркотик?
--- Кінець цитати ---
Хоч ти і автора питав, відповім і я. Марихуана - наркотик.При чому набагато серйозніший ніж ми собі думаємо. Все починається з "легких" наркотиків. Спочатку травка допомогає розслабитись, потім скільки не кури, її не вистачатиме, щоб відчути кайфу. Так люди і підсідають на героїн, кокаїн, крек та БАГАТО інших. Після одного разу куріння марихуани тяга може бути півроку.
Я відзначив не ті наркотики про які чув, а ті про які знаю трошки більше, ніж просто чув назву. Ше до цього списку мож крек добавити і так звану "болтушку".
P.S. Бережіть себе і своїх близьких! НЕ ВЖИВАЙТЕ НАРКОТИКІВ.


--- Цитата: yurko від 16 Березня 2008, 23:42:28 ---А серйозно, то у мене був однокласник. Навіть не знаю чи писати є, чи був...

--- Кінець цитати ---
У мене є однокласник, який кожен день "хапає" Мабуть, він уже без плану і жити не може... а може й не він один  :unknow

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії