Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Земля не обертається навколо Сонця

<< < (14/16) > >>

chuck:

--- Цитата: yaro my від 22 Листопада 2012, 03:25:44 ---дуже прості запитання.
--- Кінець цитати ---

дуже прості відповіді:


--- Цитата: yaro my від 17 Листопада 2012, 23:29:51 ---
--- Цитата: yaro my від 17 Листопада 2012, 22:56:57 ---
--- Цитата: Alexander від 17 Листопада 2012, 22:48:01 ---Що таке по твому -  істинна релігія і вічне спасіння.
для чого вічно спасатися.
і від кого.
--- Кінець цитати ---
Також приєднуюсь до запитання.
Пролийте світло істини на заблудших. :unknow


--- Кінець цитати ---

--- Кінець цитати ---

Істинна релігія: індивідуальна система отримана безпосередньо від Бога.
Вічне спасіння це і є життя за цією системою.



--- Цитата: yaro my від 17 Листопада 2012, 23:17:48 ---Це усе єресь! :dopovid ("іронізує")
В "Святому Писанні" ні разу не писалось ні про яку екліптику ні про екватор.
Згідно Біблії - Земля - це круг, тобто диск, а не куля.

--- Цитувати (вибране) ---Тот, Который восседает над кругом земли, и живущие на ней - как саранча [пред Ним]; Он распростер небеса, как тонкую ткань, и раскинул их, как шатер для жилья.
(Исаия 40:22)
--- Кінець цитати ---

--- Цитувати (вибране) ---Бытие: 14 И сказал Бог: да будут светила на тверди небесной [для освещения земли и] для отделения дня от ночи, и для знамений, и времен, и дней, и годов
--- Кінець цитати ---
Бог думав, що земля плоска і зірки прикріплені до тверді небесної, а Місяць і Сонце одинаково світять (він ще не знав, що Місяць - супутник і світить відбитим світлом)

--- Кінець цитати ---

Ну, х.з. ... та земля по який я ходжу — плоска ). Трохи нерівна, але не куля, це точно.
І вночі світло Місяця, трішечки вступається сонячному світлу, але якщо ніч ясна, то жити можна ))

Alexander:

--- Цитата: chuck від 22 Листопада 2012, 16:00:50 ---Вічне спасіння це і є життя за цією системою.
--- Кінець цитати ---
життя, яке можно пояснити якоїсь системою - не є повноцінне, і взагалі це якась омана, де ціна і є життя :)
Життя не піддається поясненню, якщо воно в тебе є. Якщо ти дійсно живеш, мається щось  таємниче в цьому, що не може бути пояснено ніяким способом.
Якщо ти Чак можеш пояснити своє життя, то це означає, що ти помер і не живеш :=)
Тільки мертві речі можуть бути пояснені з початку і до кінця.

Життя є таємниця, тому всякий живучий є таємничим
Всякий раз, коли я схожуся з живою людиною,  відчуваю деяку таємницю, деякє нез"ясовне явище. :)
Не можна мати математики чи системи життя; життя залишається в суті своїй - поетичне

Це як краса, на яку треба дивитися, але не факт, яку треба пояснювати :)

Відповідь від: 22 Листопада 2012, 16:51:05 офтоп :=)

ДДК:

--- Цитата: yaro my від 22 Листопада 2012, 03:25:44 ---Але думаю, ви погано розумієте, за рахунок яких реальних фізичних сил виникають ці умовні сили.
--- Кінець цитати ---
Чому вони умовні? За рахунок чого виникають? За рахунок того, що планета обертається і вона (як і всі частинки, що її складають) має масу. А маса - фактично це інертність (як пишуть у підручниках з фізики - маса є мірою інертності тіл). Це значить, що за рахунок цієї інертності частини опираються руху, це і спонукає утворенню відцентрової сили. І далі, згідно законам фізики, точніше, законам Ньютона - якщо є дія, то є і протидія. ТОму сили відценттрові і центробіжні зовсім не є гіпотетичними.
--- Цитата: yaro my від 22 Листопада 2012, 03:25:44 ---Інформація для роздумів: сила ваги
--- Кінець цитати ---
Вага Р=mg. Але при чому тут вага :=)?!? У цьому процесі працює маса. А вага - це наслідок руху маси, в т.ч. руху нашої планети.

--- Цитата: yaro my від 22 Листопада 2012, 03:25:44 ---Щоб довго не ломати голову, згадайте, що вага на екваторі менша, ніж на полюсах.
--- Кінець цитати ---
Це залежить від того, що g має різне значення в різних місцях нашої планети.(Причина - не одинаковий радіус планети. І це також вказує на те, що планета не є ідеальною кулькою)...
Тому я і не давав відповіді на питання, які не стосувалися безпосередньо до зміни форми.

--- Цитата: yaro my від 19 Листопада 2012, 03:54:53 ---Я це запитую, щоб вичислити "баланс" сил, як ви виразились.
--- Кінець цитати ---
Сила дії = силі протидії (цитую Ньютона). Що тут ще вичисляти?

yaro my:
Сідайте, двійка.
І не відповідайте питанням на питання. Дайте відповідь, а я вичислю. :davay Якщо не знаєте відповіді, то визнайте, а не вигадуйте нові нісенітниці. То у Вас полюси розтягували планету, а тепер вже відцентрову і центробіжну силу Ви третім законом Ньютона пробуєте пояснити. Але це не той випадок.
Даю трохи часу, щоб самі розібрались. Але не довго.
Відповідь від: 23 Листопада 2012, 02:55:292chuck: "Теряешь былую лёгкость?"
Як казав Моргунов в ролі Бувалого в "Операціі Ы": "Это несерьёзно!"
Краще не поспішати з відповіддю, ніж так безглуздо і примітивно щось наплести.
doktor-maks злиняв від відповіді, не осилив, а ти "перед батька, тобто  дохтура, в пекло лізеш".

ДДК:
Вибачте, розбирайтесь самі. Я, як умів пояснив, прочитайте уважніше. Я не викладач. Я поділився знаннями (Вам це здається неймовірним, бо незвичне. Тут я уже не допоможу нічим), а Ви зможете - переварите. А за конкретними цифрами - звертайтеся до відповідних довідників.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії