Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Земля не обертається навколо Сонця

<< < (13/16) > >>

ДДК:

--- Цитата: yaro my від 18 Листопада 2012, 12:09:35 --- якщо так, то всі легкі фракції з того диску під дією центробіжної сили мали б розлетітись, тобто гази і вода.
--- Кінець цитати ---
Центробіжна і відцентрова сили збалансовані. Тому нічого не може розлетітися.
--- Цитата: yaro my від 18 Листопада 2012, 12:09:35 ---А максимум - то і сам диск на всі чотири сторони.
--- Кінець цитати ---
:o мда...

--- Цитата: yaro my від 18 Листопада 2012, 12:09:35 ---Якщо колись був диск, то радіус був раза в два більший за теперішній, так?
--- Кінець цитати ---
Так і було. І абсолютне значення радіусів і швидкостей не обов'язково знати. Це просто R i V. Цього достатньо, щоб відстежити закономірність.

yaro my:

Відповідь від: 19 Листопада 2012, 03:37:16
--- Цитата: ДДК від 19 Листопада 2012, 00:28:46 ---Це просто R i V. Цього достатньо, щоб відстежити закономірність.
--- Кінець цитати ---
Я теж хочу відстежити. ;) Про те, що радіус був 2R, як мінімум, ми вияснили, чи ще більше?

--- Цитата: ДДК від 18 Листопада 2012, 00:56:41 ---Тільки що народжене космічне тіло має максимальну швидкість обертання.
--- Кінець цитати ---
Слово "максимально" не дозволяє "відстежити закономірність". У скільки разів більшою була швидкість: на четверть а може в 400 разів?
Або хоч вкажіть час, за який Земля робила оберт навколо своєї осі? За годину, чи ще швидше?
Я це запитую, щоб вичислити "баланс" сил, як ви виразились. ;)

Відповідь від: 19 Листопада 2012, 03:39:39На рахунок веретена - то в космосі нема таких фізичних сил, що можуть деформувати планету в веретено. Крутиться вона навколо осі, чи ні - індиферентно.

Alexander:

сама модель чорної дири при захопленні зірки або планети
має вигляд веретена :)

ДДК:

--- Цитата: yaro my від 19 Листопада 2012, 03:54:53 ---На рахунок веретена - то в космосі нема таких фізичних сил,
--- Кінець цитати ---
Кінетична енергія наново народженого космічного тіла є максимальною. Згодом вона зменшується. Маса Землі не змінюється (m=const). Якщо маса не змінюється, то швидкість обертання зменшується пропорційно зменшенню кінетичної енергії (E=mv2/2). Тому форма такого тіла деформується за схемою: еліпсоїд обертання - кулька - веретено. Не забувайте за дію полюсів - це саме вони розтягають вертикально космічне тіло при умові, що швидкість обертання асиптотично прагне до нуля. Відцентрова і центробіжна сили є рівними на момент, коли Е=const, тобто система знаходиться в рівновазі.
Перепрошую, якщо не дуже зрозуміло пояснюю. За бажанням можете звернутися до відповідних джерел (до тієї ж Вікіпедії).

yaro my:
Я задав дуже прості запитання. Ви замість того, аби на них відповісти, задвигаєте ще крутіщі теорії про полюси, які нібито розтягують космічні тіла :o.
Ви спочатку писали про баланс центробіжної і відцентрової сили. Але думаю, ви погано розумієте, за рахунок яких реальних фізичних сил виникають ці умовні сили.
Інформація для роздумів: сила ваги не всюди на нашій планеті направлена до центру Землі. Таке наводяще питання: рівнодійною яких двох сил являється сила ваги?  Щоб довго не ломати голову, згадайте, що вага на екваторі менша, ніж на полюсах.
Чекаю відповідь на вище задані питання.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії