Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Земля не обертається навколо Сонця

<< < (11/16) > >>

americano:
Велосипед изобретаете ?)))

yaro my:
-До кого запитання?
2doktor-maks:
 Отже, ви не можете ніяк прокоментувати  мою відповідь на попередній сторінці, щодо біблейської версії творення Землі, Сонця і Місяця?
Також сподіваюсь, що проллєте світло істини і тут

doktor-maks:

--- Цитата: yaro my від 18 Листопада 2012, 12:09:35 ---На рахунок, що спочатку був диск, який швидко обертався - то це дуже "оригінальне конструктивне рішення" - якщо так, то всі легкі фракції з того диску під дією центробіжної сили мали б розлетітись, тобто гази і вода. Це як мінімум. А максимум - то і сам диск на всі чотири сторони. Ви, як "фізик-теоретик" мали б знати радіус Землі. Якщо колись був диск, то радіус був раза в два більший за теперішній, так? Вичисліть відцентрову силу. Я цього не можу зробити, бо не знаю швидкості обертання, а ви, напевно, знаєте. Просвітіть нас, за який час Земля робила повний оберт після так званого народження в формі диску. ;)
Що стосується подальшого перетворення в веретено, то це ще більш "оригінальноє конструктивноє рєшеніє". Фізики нєрвно курять в стороні. Але:
Є така альтернативна фізична теорія, згідно якої гравітації взагалі не існує. А тіла насправді не притягуються, а притискаються світовим ефіром. А маса тіла - то міра взаємодії тіла з ефіром. http://314159.ru/kim/aether.htm А ще є теорія, що Земля пустотіла, тобто, як м"яч.

--- Кінець цитати ---

суцільна маячня, вибачте
Відповідь від: 18 Листопада 2012, 12:37:17
--- Цитата: yaro my від 18 Листопада 2012, 12:14:56 ---Також сподіваюсь, що проллєте світло істини і тут

--- Кінець цитати ---
а навіщо?

yaro my:
Маячню про диск визнаєте, значить логічне мислення включаєте, добре.
Хоча то було адресовано ДДК, бо то він продвигав теорію диска.
А от відповідати питанням на питання, то значить: "злив".  :D
Ще жоден віруючий християнин не зміг мені відповісти на ті запитання.

doktor-maks:

--- Цитата: yaro my від 18 Листопада 2012, 12:54:19 ---А от відповідати питанням на питання, то значить: "злив".  Посміхаюся
--- Кінець цитати ---
то не в цій темі. якось поговоримо. я не проти

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії