Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Земля не обертається навколо Сонця

<< < (10/16) > >>

ДДК:
Я здивований тим, що так відповідає фізик за фахом. На даний момент форма земної кулі зветься фахівцями з геофізики "геоїд-кардіоїд". Вона не є еліпсоїдом обертання.
Зміни форми тіла обертання завдяки змінам швидкості того обертання виглядають саме те, як я описав (передивіться відповідний розділ фізики). При чому тут "так звана гравітація"? Тут беруть участь 2 сили - центробіжна і протилежна їй (по російськи - центростремительная, вибачте не знаю як звучить по-українськи правильно). І вони обидві пропорційні швидкості обертання.

doktor-maks:
був диск спочатку за Вашими словами, став "геоїд-кардіоїд", а Ви казали, що тепер куля.

--- Цитата: ДДК від 18 Листопада 2012, 02:19:47 ---При чому тут "так звана гравітація"? Тут беруть участь 2 сили - центробіжна і протилежна їй
--- Кінець цитати ---
ахінея. Яка це "протилежна їй"?

ДДК:
Ви фізик чи не фізик?!? Читайте уважно -
--- Цитата: ДДК від 18 Листопада 2012, 02:19:47 ---по російськи - центростремительная,
--- Кінець цитати ---
Все. Лікбезом по шкільній програмі я не маю наміру займатись.

doktor-maks:
1) Як "по російськи - центростремительная" сила може впливати на форму земної кулі?
2) Де Ви поділи гравітацію (Ви казали, що тільки 2 сили -
--- Цитата: ДДК від 18 Листопада 2012, 02:19:47 ---Тут беруть участь 2 сили
--- Кінець цитати ---
)?

yaro my:
На рахунок, що спочатку був диск, який швидко обертався - то це дуже "оригінальне конструктивне рішення" - якщо так, то всі легкі фракції з того диску під дією центробіжної сили мали б розлетітись, тобто гази і вода. Це як мінімум. А максимум - то і сам диск на всі чотири сторони. Ви, як "фізик-теоретик" мали б знати радіус Землі. Якщо колись був диск, то радіус був раза в два більший за теперішній, так? Вичисліть відцентрову силу. Я цього не можу зробити, бо не знаю швидкості обертання, а ви, напевно, знаєте. Просвітіть нас, за який час Земля робила повний оберт після так званого народження в формі диску. ;)
Що стосується подальшого перетворення в веретено, то це ще більш "оригінальноє конструктивноє рєшеніє". Фізики нєрвно курять в стороні. Але:
Є така альтернативна фізична теорія, згідно якої гравітації взагалі не існує. А тіла насправді не притягуються, а притискаються світовим ефіром. А маса тіла - то міра взаємодії тіла з ефіром. http://314159.ru/kim/aether.htm А ще є теорія, що Земля пустотіла, тобто, як м"яч.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії