Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Земля не обертається навколо Сонця

<< < (6/16) > >>

chuck:

--- Цитата: Igor_Blinov від 24 Квітня 2012, 17:04:26 ---Згідно ваших уявлень, можна припустити, що це Земля разом з Вами обертається навколо предмета на шнурку.
--- Кінець цитати ---

Для бактерій, що живуть на тому предметі все так і виглядає ))


--- Цитата: Igor_Blinov від 24 Квітня 2012, 17:04:26 ---Мені особисто щоб дослідити рух  "(и, что интереснее всего) Земли относительно звёзд" багато часу не знадобилось.
Самий простий дослід, звязаний з осьовим обертанням Землі. Якщо уявно зафіксувати положення зірок на небі ввечері та зранку, можна побачити, що за ніч зірки пройшли по небу нехилу відстань. А тепер, взявши до уваги гігантську відстань від Землі до зірок, полічіть з якою швидкістю зірки ганяють по небі (якщо Земля нерухома ). Думаю з швидкістю, більшою швидкості світла...
--- Кінець цитати ---

Ти не зрозумів. Що взагалі може підштовхнути людину до думки, що Земля рухається відносно зірок, а не навпаки??
Якщо відкинути всі знання (про відстань до зірок і тим більше про швидкість світла), як можна припустити, що ми летимо, а не вони? (хоча, на справді, зверніть увагу: РУХАЄТЬСЯ ВСЕ!)
До тепер, людина, яка сидить біля вікна у вагоні поїзда, якщо поїзд зрушив плавно майже ніколи не знає хто рушив: ми, чи поїзд на сусідній колії? До тих пір, поки не побачить предмети, що, в принципі, нерухомі ))
а навколо нас нерухомих предметів не має ))


--- Цитата: Igor_Blinov від 24 Квітня 2012, 17:04:26 ---Мені особисто щоб дослідити рух  "(и, что интереснее всего) Земли относительно звёзд" багато часу не знадобилось.
--- Кінець цитати ---

Всяке буває. Я тому запитав, що мені для цього знадобилося авторитетне свідчення. Сам би я хрін допер.


--- Цитата: Igor_Blinov від 24 Квітня 2012, 17:04:26 ---Не знаю хто такий Яромай,
--- Кінець цитати ---


--- Цитата: yaro my від 22 Квітня 2012, 14:47:41 ---Все залежить від системи координат. Якщо система координат прив"язана до поверхні Землі, то будь-яке тіло, яке підняти і відпустити буде прямолінійно падати вниз.
Галілео багато сотень років тому піднімав на вежу предмети і відпускав, вони прямолінійно падали (рухались) вниз. Результатом дослідів стало відкриття, що прискорення вільного падіння є постійна величина для певної широти планети (відцентрова сила впливає), і не залежить від маси тіла. Промінь світла прямолінійно поширюється  в однорідному середовищі, але заломлюється на границі середовищ. Якщо взяти лінійку, і вздовж неї на аркуші паперу провести відрізок, то це буде відрізок прямої лінії, а в процесі графіт рухався прямолінійно.
А якщо вибрати за початок координат Сонце, а горизонтальною віссю вибрати орбіту обертання Землі, то Земля буде рухатись прямолінійно по цій осі вліво-вправо, проходячи початок координат і максимально віддаляючись від нього на величину радіусу орбіти
--- Кінець цитати ---

ДДК:

--- Цитата: chuck від 24 Квітня 2012, 18:34:14 ---РУХАЄТЬСЯ ВСЕ!)
--- Кінець цитати ---
Ну нарешті! Написав щось розумне замість того щоб постійно перекручувати і заперечувати на підставі емоцій.
Відповідь від: 28 Квітня 2012, 16:34:34Якщо хто знає фізику, йому відомо що існує достатньо видів руху.
Відповідь від: 28 Квітня 2012, 16:37:47Птолемей описав рух стосовно Землі як центра Всесвіту (до речі, сучасні астрофізики дійшли такого висновку). А Коперник описав рух СУТО стосовно Сонця.

chuck:

--- Цитата: ДДК від 28 Квітня 2012, 16:43:41 ---Ну нарешті! Написав щось розумне замість того щоб постійно перекручувати і заперечувати на підставі емоцій.
--- Кінець цитати ---

в мене емоцій не має.
Земля рухається навколо Сонця.
Але й Сонце не стоїть на місці. Але це всі фігня.


--- Цитата: ДДК від 28 Квітня 2012, 16:43:41 ---Птолемей описав рух стосовно Землі як центра Всесвіту
--- Кінець цитати ---

і це фігня


--- Цитата: ДДК від 28 Квітня 2012, 16:43:41 ---(до речі, сучасні астрофізики дійшли такого висновку)
--- Кінець цитати ---

Якого висновку? Вони нарешті зрозуміли, як мислив Птолемей?

Макросвіт нічим не відрізняється від світів субатомного рівня. І підхід тут один — не можна розглядати ніяку систему окремо від дослідника.
Саме ділення на дослідника і досліджуване — катастрофа.
Зрозуміти систему можна лиш будучи її невід'ємною структурою, що пронизує всю систему від початку до кінця в просторі і часі.
Побачити (спостерігати) систему вдасться тільки вийшовши за її межі.

Об'єднавши бачення та розуміння отримуєш знання.

Зроби це. Тоді поговоримо.

ДДК:
Я бачу, у тебе все фігня. А що все ж таки не фігня?

--- Цитата: chuck від 28 Квітня 2012, 17:23:28 ---Об'єднавши бачення та розуміння отримуєш знання.
--- Кінець цитати ---
От і зроби це сам. Я так давно уже поступаю. Тільки от не упевнений, що розуміння у тебе зуміє пробити твої ж власні шкарлупки стереотипів.

chuck:

--- Цитата: ДДК від 29 Квітня 2012, 13:23:20 ---А що все ж таки не фігня?
--- Кінець цитати ---

спочатку розкажи, які в мене

--- Цитата: ДДК від 29 Квітня 2012, 13:23:20 ---шкарлупки стереотипів
--- Кінець цитати ---

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії