Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Земля не обертається навколо Сонця

<< < (5/16) > >>

chuck:

--- Цитата: Igor_Blinov від 22 Квітня 2012, 12:20:37 ---Моє власне спостереження за найближчими небесними тілами показує
--- Кінець цитати ---

товарисч выходил на орбиту? ))

yaro my:

--- Цитата: ДДК від 16 Квітня 2012, 02:03:05 ---щодо Ньютона, то його механіка - маразм. Чи навмисно спотворена фізика, бо він був масоном
--- Кінець цитати ---
Ну і Леонардо Да Вінчі був, і Петро Перший, і Лев Толстой. Але це не робить автоматично все, що вони здійснили маразмом.

--- Цитата: ДДК від 16 Квітня 2012, 02:03:05 ---А ти знаєш, що не існує прямолінійного руху?
--- Кінець цитати ---
Все залежить від системи координат. Якщо система координат прив"язана до поверхні Землі, то будь-яке тіло, яке підняти і відпустити буде прямолінійно падати вниз.
Галілео багато сотень років тому піднімав на вежу предмети і відпускав, вони прямолінійно падали (рухались) вниз. Результатом дослідів стало відкриття, що прискорення вільного падіння є постійна величина для певної широти планети (відцентрова сила впливає), і не залежить від маси тіла. Промінь світла прямолінійно поширюється  в однорідному середовищі, але заломлюється на границі середовищ. Якщо взяти лінійку, і вздовж неї на аркуші паперу провести відрізок, то це буде відрізок прямої лінії, а в процесі графіт рухався прямолінійно.
А якщо вибрати за початок координат Сонце, а горизонтальною віссю вибрати орбіту обертання Землі, то Земля буде рухатись прямолінійно по цій осі вліво-вправо, проходячи початок координат і максимально віддаляючись від нього на величину радіусу орбіти :P

--- Цитата: ДДК від 16 Квітня 2012, 02:03:05 ---І що можна чекати від такої механіки з її аксіомами та "законами"?
--- Кінець цитати ---
А не треба нічого чекати, можна створювати механізми згідно її принципів і користуватись ними.


--- Цитата: ДДК від 16 Квітня 2012, 14:30:27 ---Чому такі ненадійні механізми та усі технічні системи?
--- Кінець цитати ---
То все прояви капіталізму. Ви поцікавтесь, що таке копроекономіка. Двома словами: в механізми, в товари спеціально запроектовані деталі, які повинні вийти з ладу через певний час.
 Тупий споживач не міняє пасік від електроприводу магнітофону,  а купляє новий товар, бо той "поламався" ;) Зрозуміло? Бо інакше він ще кілька років міг би користуватись старим.

--- Цитата: ДДК від 16 Квітня 2012, 14:30:27 ---А чому у природі і у тому числі у космосі все інакше? Мабуть тому що там "працює" інша фізика та механіка? Я нікому нічого не нав'язую.
--- Кінець цитати ---
А виглядає, мені, що таки нав"язуєте. В природі теж механізми недовговічні, бо живі істоти - теж механізми, з часом руйнуються. Ентропія, так би мовити. Але саме життя продовжується в наступних поколіннях. Так само і створені людиною механізми відмирають, а їх заміщають нові, вдосконалені творчістю людей.

Igor_Blinov:

--- Цитата: chuck від 22 Квітня 2012, 14:37:59 ---товарисч выходил на орбиту? ))
--- Кінець цитати ---
А що, очі відкриваються у людей тільки на  орбіті? Спостереження за рухом Сонця, Місяця та Землі відносно зірок  з поверхні землі дає однозначний висновок.

chuck:

--- Цитата: Igor_Blinov від 23 Квітня 2012, 10:06:10 ---А що, очі відкриваються у людей тільки на  орбіті? Спостереження за рухом Сонця, Місяця та Землі відносно зірок  з поверхні землі дає однозначний висновок.
--- Кінець цитати ---

Та я вижу, что пофиг где. Тут даже орбита не поможет. Хоть за пределы галактеки вылейтай ))

Яромай четко сказал: Всё зависит от выбранной системы координат. Сказка о том, что что-то там вокруг чего-то вращается или относительно чего-то куда-то движется оставьте детям. (В данном случае ДДК прав — зомбирование молодых мозгов школьной программой — вещь ужасная).

Всё не так просто, но этот пацан честнее всех:

--- Цитувати (вибране) ---Да что за хрень? Я лично видел по Дискавери, что планеты вращаются вокруг Солнца по таким цветным орбитам-ниточкам. Вот этими глазами!

--- Кінець цитати ---
>>

Вот, вам, Игорь, сколько понадобилось времени, чтобы наблюдая за движением Солнца, Луны (и, что интереснее всего) Земли относительно звёзд получить однозначный вывод лично?

Пока ты думаешь, вот что почитайте:

Наблюдая движение небесных тел, Коперник пришел к выводу, что теория Птолемея неверна. После тридцати лет упорнейшего труда, долгих наблюдений и сложных математических расчетов он доказал, что Земля - это только одна из планет и что все планеты обращаются вокруг Солнца. Коперник считал, что наблюдателю, находящемуся на Земле, кажется, что Земля неподвижна, а Солнце движется вокруг нее. На самом же деле это Земля движется вокруг Солнца и в течение года совершает полный оборот по своей орбите.

Всё, что ему удалось, так это суметь умозрительно переместиться с Земли на Солнце, т.е. перенести начало координат. Конечно, круги рассматривать и изучать и легче и привычнее, чем запутанные криволинейные траектории ))

К началу тридцатых годов работа над созданием новой теории и ее оформлением в труде "Об обращениях небесных сфер" была в основном закончена. К тому времени почти полтора тысячелетия просуществовала система устройства мира, предложенная древнегреческим ученым Клавдием Птолемеем. Она заключалась в том, что Земля неподвижно покоится в центре Вселенной, а Солнце и другие планеты вращаются вокруг нее. Положения теории Птолемея считались незыблемыми, поскольку хорошо согласовались с учением католической церкви. (см. о Птолемее).

И ведь, жили как-то люди ))

Но всё это ерунда.

Свое учение изложил в сочинении «Об обращениях небесных сфер» (1543), запрещенном католической церковью с 1616 по 1828 гг. История открытия Коперника служит яркой иллюстрацией того, как трудно постигает Человек окружающий его природный мир, насколько несовершенно и консервативно человеческое мышление в постижении, казалось бы, столь очевидных явлений, и того, насколько люди бывают по-настоящему агрессивны и жестоки в отстаивании своих заблуждений.

Вот это главное в учении Коперника. А вы, думаете, что действительно важно, что вокруг чего вращается?? Бедные.

Igor_Blinov:

--- Цитата: chuck від 23 Квітня 2012, 16:59:53 ---Вот, вам, Игорь, сколько понадобилось времени, чтобы наблюдая за движением Солнца, Луны (и, что интереснее всего) Земли относительно звёзд получить однозначный вывод лично?
--- Кінець цитати ---
Мені особисто щоб дослідити рух  "(и, что интереснее всего) Земли относительно звёзд" багато часу не знадобилось.
Самий простий дослід, звязаний з осьовим обертанням Землі. Якщо уявно зафіксувати положення зірок на небі ввечері та зранку, можна побачити, що за ніч зірки пройшли по небу нехилу відстань. А тепер, взявши до уваги гігантську відстань від Землі до зірок, полічіть з якою швидкістю зірки ганяють по небі (якщо Земля нерухома  ;) ). Думаю з швидкістю, більшою швидкості світла...

--- Цитата: chuck від 23 Квітня 2012, 16:59:53 ---Сказка о том, что что-то там вокруг чего-то вращается или относительно чего-то куда-то движется оставьте детям.
--- Кінець цитати ---
Зробіть ще один дослід. Вийдіть на вулицю і розкручуйте навколо себе прив'язаний до шнурка  який-небудь предмет. Згідно ваших уявлень, можна припустити, що це Земля разом з Вами обертається навколо предмета на шнурку. І яку ж силу треба прикласти, щоб розкрутити Землю навколо предмета на шнурку?  ;)
 Далі. Розкрутивши, відпустіть шнурок з предметом - і що ми бачимо: Земля разом з Вами впала на предмет, нічого йому не заподіявши... Буває...
Коротше,
--- Цитата: chuck від 23 Квітня 2012, 16:59:53 ---Яромай четко сказал: Всё зависит от выбранной системы координат. Сказка о том, что что-то там вокруг чего-то вращается или относительно чего-то куда-то движется оставьте детям.
--- Кінець цитати ---
Не знаю хто такий Яромай, але я живу своїм глуздом  :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії