Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Земля не обертається навколо Сонця

<< < (4/16) > >>

Сонечко+:

--- Цитата: romashkin від 15 Квітня 2012, 08:44:59 ---коментар в тому відео не дружать з фізикою
--- Кінець цитати ---
Ромашкін, у чому саме не дружить?  ;)

ДДК:

--- Цитата: chuck від 15 Квітня 2012, 01:53:40 ---Всі відомі на сьогодняшній день механізми підпадають під закони теоретичної механіки ))
--- Кінець цитати ---
Всі сучасні чи відомі сьогодні механізми = мотлох. Ще й не надовго. А планети крутяться та крутяться. Не зважаючи на збоченців з фізики.

--- Цитата: chuck від 15 Квітня 2012, 01:53:40 ---дурачок, ты ))
--- Кінець цитати ---
Це тебе так у школі навчали? Спілкуватися.
Відповідь від: 16 Квітня 2012, 00:56:05А щодо Ньютона, то його механіка - маразм. Чи навмисно спотворена фізика, бо він був масоном. А це значить крутити мозок таким як ти, дуже досвідченим у світовій брехні і мовчати за справжні знання. А ти знаєш, що не існує прямолінійного руху? Чи це для тебе досить дико? І ще багато чого не існує з того про що написано у Ньютона і йому подібних. І що можна чекати від такої механіки з її аксіомами та "законами"? chuck, а ти хто з професії? Яка у тебе освіта? Чим займаєшся?


chuck:
Земля не обертається навколо Сонця. Ага.

ДДК:
Я все розумію. Якщо людина звикла до тієї фізики, яку ще у школі викладали, а потім у інституті, то їй дуже важко, а інколи просто неможливо сприйняти якусь "іншу" фізику, тобто альтернативну. І взагалі, чи існує альтернативна фізика? Чи не є це оманою? Щоб відповісти собі, просто подумайте, чому офіційна наука не може пояснити багатьох явищ? Чому такі ненадійні механізми та усі технічні системи? А чому у природі і у тому числі у космосі все інакше? Мабуть тому що там "працює" інша фізика та механіка? Я нікому нічого не нав'язую. Просто подумайте...
А відеоролік чудовий. Таких матер'ялів сьогодні є достатньо. Згодитись чи спростувати - то ваше право.

Igor_Blinov:
Моє власне спостереження за найближчими небесними тілами показує, що все ж таки "Земля обертається навколо Сонця"...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії