Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Баптизм

<< < (19/27) > >>

yurko:
Чесно кажучи особисто мені виглядає так (та в принципі і історія про то каже), що католицька і православна церкви в особі своїх монахів, теологів, і т.д. ґрунтовно порацювала  над поясненням всіх "заковик" Писання.
Проблема зараз виникає лише тоді, коли людина задавшись питанням не може отримати фахову відповідь від священника, але легко може від фахово підготовленого пресвітера, пастора, свідка.

Якщо людина думаюча то приймає ту інформацію, яку сприймає за більш правильну і логічну.
Якщо недумаюча - то приймає ту інформацію, яку отримала першою.
Ну і ще є один фактор. Підсвідомо приймаю правильним те, що мені більше підходить. При цьому логіка запихається підсвідомістю у темний далекий кут і не вилазить звідти доти, поки хтось не проллю туди яскраве світло нових (або і не нових але сильно поданих) аргументів.

Skelya:

--- Цитата: Сонечко+ від 30 Січня 2013, 18:33:07 --- Якщо Вам не страшно
висловити свою думку (як на мене цікаві докази із Біблії Ви наводите), то
запрошую прийняти участь у анших релігійно-філософських темах.
--- Кінець цитати ---
Доброго дня!

Дякую за запрошення на ваш форум. Трошки перечитаю та й долучуся до вашої дискусії.  Тут зареєструвався під всевдов Skelya, на КФ форумі знаєте мене під псевдом Вова, бо мене звати Володимир. Почитав як правильно користуватися на форумах (одне із правил – використовувати однакові ніки на всіх форумах)  і хочу на тих форумах де я змінити  всі всевди. 

До речі запрошую всіх вас на незалежний християнський форум «Джерело» http://forum.jerelo.info (я там під ніком Протестант).




--- Цитата: yurko від 30 Січня 2013, 12:47:12 ---Як я зрозумів суперечка була в основному між о. Олегом і Вовою (який або є баптистом, або принаймні має схожі релігійні погляди).
--- Кінець цитати ---

Оскільки у всіх протестантів основні доктрини подібні і тому одразу не розберешся хто є хто, тому уточню, я не баптист, а п’ятидесятник (Християни Віри Євангельської ). 

Skelya:

--- Цитата: yurko від 31 Січня 2013, 09:48:50 ---Проблема зараз виникає лише тоді, коли людина задавшись питанням не може отримати фахову відповідь від священника, але легко може від фахово підготовленого пресвітера, пастора, свідка.
--- Кінець цитати ---
Ви праві. Але навіть простий протестантський християн може дати відповідь відносно своєї віри.  1Петр.3:15 А Господа Христа святіть у ваших серцях, і завжди готовими будьте на відповідь кожному, хто в вас запитає рахунку про надію, що в вас, із лагідністю та зо страхом.

--- Цитата: yurko від 06 Лютого 2012, 13:17:32 ---організацією".
Тому ані баптисти, ані адвентисти, ані пятидесятники, ані свідки Єгови (ані інші дійсно протестантські церкви, а не всілякі тоталітарні секти) не ставлять під сумнів кількісний та якісний склад Біблії.
--- Кінець цитати ---

Замітив що ви два рази написали про це, тому зверну увагу сЄ не є протестантами, їх не визнає ні одна протестантська чи ортодоксальна Церква.

DVania:
І не тільки тому,основна причина на мій погляд тому,що свідки не є християнами.Христос у них не Бог і Дух Святий всього лиш якась сила,не особа.

Skelya:
 
--- Цитата: doktor-maks від 19 Лютого 2012, 18:30:31 ---Але Мартин Лютер розколов церкву і дав в руки Біблію.
--- Кінець цитати ---
Лютер не збирався ділити Церкву, він хотів зробити реформу у середині Церкві, навернути до читання Біблії, особисто спілкування з Богом, до першоапостольського вчення .

--- Цитата: newroman від 20 Лютого 2012, 20:57:32 ---Вище писалось, що хрещення є священнодія яка благодатью Божою очищає людину від первородного гріха.
--- Кінець цитати ---
Що таке первородний гріх?


--- Цитата: newroman від 20 Лютого 2012, 21:20:48 ---А ще вичитав у Новому Завіті апостоли хрестили цілі сімї, всіх домашніх, що були в домі, і дітей в тому числі. Хрестились цілими сімями і домами.
--- Кінець цитати ---
НЕ все так просто даю вам силку відповідб на це питання http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?p=18226#p18226
До речі можете почитати про хрещення дітей там дуже багато написано на цю тему у дискусії протестантів іх ортодоксалами.

Відповідь від: 31 Січня 2013, 20:32:03
--- Цитата: DVania від 31 Січня 2013, 20:30:46 ---І не тільки тому,основна причина на мій погляд тому,що свідки не є християнами.Христос у них не Бог і Дух Святий всього лиш якась сила,не особа.

--- Кінець цитати ---
Воно то так, але колись вони говорили що не християнами, а тепер говорять що вони християни. Перше це вчення виникло у 300 роках, через це був зібраний вселенський  собор (325) де було прийнятий символ віри. По суті можна сказати що всі християни визнають ці доктрини які викладені у цьому символі і всіх можна вважати християнами хто визнає символ віри.
Відповідь від: 31 Січня 2013, 20:39:24
--- Цитата: ДДК від 21 Лютого 2012, 19:12:28 ---Щодо хрещення, то воно просто необхідне з народження. Тому що таким чином дитині задається прямий шлях до Христа. Дія магічна (як і багато інших християнських святодій) тому що тут йде передача інформації на хвильовому рівні.
--- Кінець цитати ---
Чому воно необхідне? Ісус говорив. Що Царс. Небесне. і так належить дітям
Матв.19:14 Ісус же сказав: Пустіть діток, і не бороніть їм приходити до Мене, бо Царство Небесне належить таким.
А якщо не встигли охрестити дитину то що тоді? Зауважте Ісус говорив про дітей які ходили.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії