Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Баптизм

<< < (17/27) > >>

doktor-maks:
yaro my,
не роби наругу над почуттями віруючих

chuck:

--- Цитата: doktor-maks від 18 Березня 2012, 00:23:41 ---не роби наругу над почуттями віруючих
--- Кінець цитати ---

Ашотакоє?
Після слів Ісуса більшість учнів розбіглася: Хто не буде їсти плоті моєї, той не буде мати життя вічного.
Звичайно, щоб надати "благодатної пристойності" цим словам прийшлося вигадувати пояснення про хліб та вино (це вже інша "історія").
Питання: Правда, не можливо припустити, що Ісус мав на увазі саме те, що й говорив: "Їжте моє тіло"?

Тільки це стосується канібалізму ритуального. Ця штука реально працює. Ви ж цілуєте мощі святих?

Сонечко+:

--- Цитата: chuck від 18 Березня 2012, 01:51:42 ---Питання: Правда, не можливо припустити, що Ісус мав на увазі саме те, що й говорив: "Їжте моє тіло"?
--- Кінець цитати ---
Тільки там було - не ЇЖТЕ (ще один приклад спотрвореного перекладу), а - "ВКУШАЙТЕ тіло моє". А "тіло" Ісуса - це в основному ДУХ. У Нього був такий величезний Дух, що тіло (в нашому примітивному розумінні) в порівянні з ним - мізер.

doktor-maks:

--- Цитата: chuck від 18 Березня 2012, 01:51:42 ---Тільки це стосується канібалізму ритуального.

--- Кінець цитати ---
На мою думку, такі поняття як містичне тіло Христа і "канібалізм" порівнювати не можна


--- Цитата: chuck від 18 Березня 2012, 01:51:42 ---Ви ж цілуєте мощі святих?

--- Кінець цитати ---
Прикладаюсь
Відповідь від: 18 Березня 2012, 02:29:35проте, баптисти точно не цілують
вернімось до теми

ДДК:

--- Цитата: doktor-maks від 18 Березня 2012, 02:31:31 ---такі поняття як містичне тіло Христа і "канібалізм" порівнювати не можна
--- Кінець цитати ---
Правильно зауважили. Тільки слово "містичне" на мій погляд не є коректним. Бо його тіло і дух є реально існуючими.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії