Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Баптизм

<< < (16/27) > >>

chuck:

--- Цитата: сонечко я від 22 Лютого 2012, 14:11:02 ---Підлітковим максималізмом там да-авно уже не пахне. Як і тиранічними рисами характеру
--- Кінець цитати ---

Сонечко, я свою версію підкріпив конкретною цитатою з коментаря ДДК. Вже не перший раз помічаю за ним характерні вислови. Тому так ріжу йому в обличчя.


--- Цитата: сонечко я від 22 Лютого 2012, 14:11:02 ---Зато мені дозволяє - так як Ви - пише людина, яка має якісь поверхові знання,а також ті, які взяті із написаного кимось, але не має мудрості своєї. Та, я і сама така як Ви в порівнянні з баченням і знанням світу ДДК.
--- Кінець цитати ---

А от я так не думаю. Не зважаючи на всі "мусі-пусі" (я маю на увазі стиль), якими Ви оформляєте свої дописи, я вважаю, що Ви стоїте до істини набаагато ближче, ніж ДДК.


--- Цитата: сонечко я від 22 Лютого 2012, 14:11:02 ---А Ви собі відповідали уже на запитання - для чого взагалі існують релігії?
--- Кінець цитати ---
звичайно.

Alexander:

--- Цитата: chuck від 22 Лютого 2012, 23:11:34 ---що Ви стоїте до істини набаагато ближче, ніж ДДК.
--- Кінець цитати ---
chuck уявляє себе істіною :=) але скромність йму не дозволяє написати приблизно таке ;)
Я є одним із Провідників Істини для людства. Це - Моє Призначення! Я його виконував і продовжую виконувати! :)
Я був свідком загибелі Атлантиди, я писав на їхніх форумах, але вони неосвічені і темні не хотіли дивитися фільми з дороговказом на шлях істинний :=)
з Моїм ім'ям пов'язували не тільки свитки папірусу, які клали в узголів'я померлих фараонів :)
Мою Звістку донесли до людей також Смарагдові скрижалі, але і це - не все ... ;)
 

chuck:

Кароче, по порядку ))


--- Цитата: Alexander від 23 Лютого 2012, 07:45:48 ---з Моїм ім'ям пов'язували не тільки свитки папірусу, які клали в узголів'я померлих фараонів
Мою Звістку донесли до людей також Смарагдові скрижалі, але і це - не все
--- Кінець цитати ---

Всілякі там скрижалі, свитки, прочіє папірці можуть бути джерелом корисної інформації лиш за однієї умови: розуміння, що вони ніколи не були, не є і не будуть такими джерелами.
(Коен, хулє  :=) )


--- Цитата: Alexander від 23 Лютого 2012, 07:45:48 ---Я є одним із Провідників Істини для людства. Це - Моє Призначення! Я його виконував і продовжую виконувати!
Я був свідком загибелі Атлантиди, я писав на їхніх форумах, але вони неосвічені і темні не хотіли дивитися фільми з дороговказом на шлях істинний
--- Кінець цитати ---

Вєсь етот брєд про атлантиди і прочіє сварогі не беру до уваги. Ібо нєфіг.
Царствіє Божіє внутрь вас єсть. І нєфіг бєгать шукать мудрість будь-де.


--- Цитата: Alexander від 23 Лютого 2012, 07:45:48 ---chuck уявляє себе істіною але скромність йму не дозволяє написати приблизно таке
Я є одним із Провідників Істини для людства. Це - Моє Призначення! Я його виконував і продовжую виконувати!
--- Кінець цитати ---
 
Вітаю, Вас, Олександр: пригадати )))

Alexander:

--- Цитата: chuck від 24 Лютого 2012, 06:05:12 ---Вітаю, Вас, Олександр:
--- Кінець цитати ---

yaro my:

--- Цитата: yurko від 20 Лютого 2012, 19:28:46 ---Ну хай буде по суті. їжте, це є тіло моє,...пийте з неї всі, це кров моя..., робіть так на спомин про мене...

--- Кінець цитати ---
Канібалізм

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії