Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Баптизм

<< < (15/27) > >>

DVania:
Зрозумів,людей які сповідують цю релігію на форумі здається ще не було,а було б напевно цікаво.

chuck:

--- Цитата: DVania від 21 Лютого 2012, 19:21:22 ---Зрозумів,людей які сповідують цю релігію на форумі здається ще не було,а було б напевно цікаво.
--- Кінець цитати ---
Приховано: ПоказатиТа були вони тут )) Лиш пробігтись поглядом по назвах в цьому розділі: і видно, що були, але не затримувалися. Бо "віра нова" і її послідовники, як це буває з "новими вірами" часто не мають достатньо терплячки: вони ж бо несуть світло нового знання та істину, а народ зациклився на "рабський релігії". Бгг
Нехай створюють окрему тему. Я узьму участь )))


--- Цитата: ДДК від 21 Лютого 2012, 19:17:43 ---Відношення до ведизму я не маю. Але я в курсі суті різних релігій.
--- Кінець цитати ---

Ого! ))


--- Цитата: ДДК від 21 Лютого 2012, 19:12:28 ---Щодо хрещення, то воно просто необхідне з народження. Тому що таким чином дитині задається прямий шлях до Христа.
--- Кінець цитати ---

Якщо, Ви, так впевнені, то можливо, Ви сам Христос і є! Але тоді поясніть нам суть Вашої притчі про робітників у винограднику! Там були люди, яких Господь закликав до себе у різні періоди їхнього життя: когось на самому початку, когось в середині, а когось в самому кінці. Але всі отримали однакову винагороду.... Або я щось не правильно зрозумів, або комусь не варто поспішати демонструвати свою "розуміння" вчення про Царство Небесне.


--- Цитата: ДДК від 21 Лютого 2012, 19:12:28 ---Дія магічна (як і багато інших християнських святодій) тому що тут йде передача інформації на хвильовому рівні.
...
А вібрації - це і є передача інформації на хвильовому рівні.
--- Кінець цитати ---

Вам буде корисно ознайомитись з популярним викладенням квантової механіки та загальної теорії поля. З перших рядків Ви зрозумієте, що ми живемо у "магічному" світі! Тому, що у Всесвіті не існує нічого, що не мало би в основі хвильової природи. З цієї точки зору, хрещення, звичайно дія магічна ))) але виникає питання: Чим тоді ЩЕ воно відрізняється від усіх без винятку явищ в цьому світі? Можливо, існує ще Щось?


--- Цитата: ДДК від 21 Лютого 2012, 19:12:28 ---Щодо свідомого вибору, то я вважаю, що тут треба розглядати це питання у тому плані, що кожна дитина повинна йти шляхом батьків. У даному випадку - батьків, які обрали свій життєвий шлях - християнство.
--- Кінець цитати ---

З якої радості?


--- Цитата: ДДК від 21 Лютого 2012, 18:47:09 ---Можете скільки завгодно сперечатися але всі сучасні релігії є релігіями які спонукають підкорюватись. На відміну від ведізма який є релігієй познання. Тільки у цьому вся справа.
--- Кінець цитати ---

Да, я вижу, ты реально считаешь себя самым умным... Христос сказал: Возлюби Господа Бога твоего всем сердцем твоим, всею душею твоею и всем разумением твоим.
Не говори дурниць.

ДДК:

--- Цитата: chuck від 21 Лютого 2012, 21:08:51 ---Вам буде корисно ознайомитись з популярним викладенням квантової механіки
--- Кінець цитати ---
Квантова механіка є лженаукою, створеною жидо-массонами, щоб руйнувати фізику. Квантова механіка розглядає не стан поля загально і його деформації, а лише окремі прояви тих деформацій. Всі процеси навколо нас є хвильовими процесами, але магічні обряди відрізняються від усіх інших процесів тим, що вони керуються магістром, жрицем, священником і т.д.
--- Цитата: chuck від 21 Лютого 2012, 21:08:51 ---Але тоді поясніть нам суть Вашої притчі
--- Кінець цитати ---
Це не моя притча.
Сенс життя у тому, щоб передавати його від батьків до своїх дітей, які є їх продовженням у світі створеним Богом. Тому діти повинні безперечно продовжувати життєву лінію батьків, у даному випадку - шлях християнства.
--- Цитата: chuck від 21 Лютого 2012, 21:08:51 ---и всем разумением твоим.
--- Кінець цитати ---
Возлюби і мовчки підкоряйся, ібо ти є раб Божий і вівця Його. Тому за тебе усе вирішено тими, хто спотворив Святе писання. Але Син Божий, якими ми всі є, не може бути рабом. І першочергові Святі Книги про це говорили і давали людям знання. Повне розуміння Бога у самому собі передбачає, що ми не є Його рабами, а є Його наслідком. Саме такому розумінню перешкоджають сучасні "пастирі господні". Бо набагато легше керувати отарою овець ніж тими, хто не піддається такому зомбуванню.

chuck:
Який же ти прозомбований )))
Наведи, будь добрий, хоч один випадок з Євангелія, де Христос вчить мовчки підкорятися.

І такі люди заявляють, що вони в курсі суті всіх релігій. Всіх? Може бути )))
Відповідь від: 22 Лютого 2012, 04:46:15
--- Цитата: ДДК від 22 Лютого 2012, 00:32:25 ---Сенс життя у тому, щоб передавати його від батьків до своїх дітей,
--- Кінець цитати ---

Сенс життя то така справа... Можеш і сам собі придумати або в когось позичити. Тобто справа сугубо індивідуально-суб'єктивна. Єдине, чи будеш ти щасливий через якийсь час? Нема нічого страшнішого, ніж біль за цілеспрямовано прожите життя ))
Не знаю, який в тебе життєвий досвід, але керуватись в житті набором таких жорстких правил (особливо "доставляють" слова типу "безперечно слідувати"), це з одного боку може свідчити або про підлітковий максималізм (Юра, я зафіксував! Але тут це вважаю доречним), або тиранічні риси характеру.

Сонечко+:

--- Цитата: chuck від 22 Лютого 2012, 04:56:37 ---це з одного боку може свідчити або про підлітковий максималізм (Юра, я зафіксував! Але тут це вважаю доречним), або тиранічні риси характеру.
--- Кінець цитати ---
Чак, поганий з тебе психолог і аналітик :). Підлітковим максималізмом там да-авно уже не пахне. Як і тиранічними рисами характеру - навпаки - людина мудра і м"яконька :), ну хіба - горда і страшенно перебірлива. Зате ця людина знає те, що нам і не снилось. А хотілося б і мені таке знати і пам"ятати :(.
ДДК його етика не дозволяє написати деякі речі. Зато мені дозволяє - так як Ви - пише людина, яка має якісь поверхові знання,а також ті, які взяті із написаного кимось, але не має мудрості своєї. Та, я і сама така як Ви в порівнянні з баченням і знанням світу ДДК.
А Ви собі відповідали уже на запитання - для чого взагалі існують релігії?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії