Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Баптизм

<< < (12/27) > >>

yurko:
Ну хай буде по суті. їжте, це є тіло моє,...пийте з неї всі, це кров моя..., робіть так на спомин про мене...

chuck:
А, що є тіло Христове та його кров?

DVania:

--- Цитата: yurko від 20 Лютого 2012, 10:14:54 ---Відповідно головним обрядом, який символізує і означує все вищесказане є тайна Євхаристії. Саме через неї ми свідомо приймаємо Христа.
--- Кінець цитати ---
Можу навести приклади не якісь міфічні, а реальних людей які приймали Євхаристію і це не помішало їм робити злочини?тайна Євхаристії в таких випадках не допомогла.

--- Цитата: yurko від 20 Лютого 2012, 10:14:54 ---Наведені вище читати, що мали підтвердити правильність хрещення саме дітей може і не є прямими і однозначними, може і немає готових прямих відповідей, але приклад Христа, який говорить про необхідність привести дітей в Його церкву і навчити їх Слова Божого є для мене важливішим і визначальнішим аніж твердження баптистів, про те, що важливішим  є провести хрещення саме тоді і саме так, як вони вважають єдиноправильним
--- Кінець цитати ---
Юра є дуже багато дітей ,та більшість однозначно, хрещених при народженні,але знову ж таки після хрещення всі вони приходили в "Його церкву"?і до речі яка то Його церква?ти її можеш назвати?Я згідний тільки з тим ,що треба дитині дати Слово Боже і хай вивчає і хай питає ,і хай порівнює.і хай молиться.І тоді коли зрозуміє що це те що вона шукала,тоді хай зробить свій вибір свідомо і може охреститися як символ того що вибір вже зроблено.Але як хтось вже писав нема в Писанні нічого про те що розбійник який був розп'ятий з Христом був хрещенний.Єдине що є на мій погляд в першу чергу потрібним це є усвідомлення свого гріха і покаяння.Покаяння це дещо інше ніж сповідь .І прийняття дару іменно дару,а не нашої заслуги від Господа.Любов є то найважливіще без чого не може бути християнина,а все інше потім.

Відповідь від: 20 Лютого 2012, 19:50:00
--- Цитата: yurko від 20 Лютого 2012, 10:14:54 ---Без цілісного розгляду цих і ще кількох інших запитань мені не вдалося знайти якоїсь більш менш цілісної відповіді на основне питання баптистів.
--- Кінець цитати ---
Звідки ти знаєш яке основне питання баптистів? :)тобі хто про нього розказав ?свідки.Свого часу я походив по церквах і по сектах ,всюди є і правда і трошки брехні,і добрі віруючі люди і т .н. віруючі тому просто прислухався до поради Ісуса "по ділах їхніх пізнаєте їх".Я  не баптист і не свідок і не адвентист ти знаєш,але не можна про них судити з чужих слів .що хтось про когось говорить.Як цікаво можна походити послухати ,ніхто не вижене,але якщо належиш до людей на яких можна легко вплинути ,то там можеш і залишитися ;).Просто коли ми обговорюєм баптистів чи інших опираючись на статті і чужі розповіді то не можна говорити що ми щось про це точно знаєм .це речі суб'єктивні.

chuck:
Ми тут взялися говорити про баптизм.

Подібні історії викликають аналогію з суспільним життям людини:
працював на роботі.
Не зійшовся з керівництвом в плані методів організації роботи ))
Висунув пропозиції.
Не знайшов ні розуміння, ні підтримки.
Був звільнений (або звільнився сам)
Відкрив свою справу з тим самим профілем.
Створив конкуренцію )))
Далі, єдиний шлях: довести, що ти дійсно був правий.
Тут кожен обирає свої методи.
Хтось бореться за істину, а хтось — за свою справу.

newroman:

--- Цитата: DVania від 20 Лютого 2012, 20:04:32 ---хай зробить свій вибір свідомо і може охреститися як символ того що вибір вже зроблено
--- Кінець цитати ---
суто баптиський погляд на обряд хрещення.
Вище писалось, що хрещення є священнодія яка благодатью Божою очищає людину від первородного гріха. Для баптистів це символічний жест який сам по собі не має ніякої сили, а тільки означає видиме підтвердження вибору.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії