Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Баптизм

<< < (8/27) > >>

yurko:
(1Петр.3:21)
--- Цитувати (вибране) --- Того образ, хрищення не тілесної нечистости позбуття, але обітниця Богові доброго сумління, спасає тепер і нас воскресенням Ісуса Христа
--- Кінець цитати ---
Щоб хрещенню не приписували магічну силу, Петро наголошує, що спасіння дається не шляхом проведення зовнішнього обряду, а тим, що він знаменує єднання з Христом у Його смерті і воскресінні.


Що скажете?
Відповідь від: 19 Лютого 2012, 21:30:34
--- Цитата: doktor-maks від 19 Лютого 2012, 21:27:28 ---Обрізання роблять на який день?
--- Кінець цитати ---

Цікавий аргумент, але сам собі суперечиш

--- Цитата: doktor-maks від 19 Лютого 2012, 19:32:09 ---На мою думку, достатньо було тільки Євангеліє
--- Кінець цитати ---

doktor-maks:
yurko,
"Щоб хрещенню не приписували магічну силу, Петро наголошує, що спасіння дається не шляхом проведення зовнішнього обряду, а тим, що він знаменує єднання з Христом у Його смерті і воскресінні."
Хрещення має не магічну силу, а божественну і незмиваєму - і для цього є Христос і є хресні батьки. Святе Письмо для тебе не указ, а Передання (див. Іоанн Златоуст)?
Відповідь від: 19 Лютого 2012, 21:42:41yurko,
"Цікавий аргумент, але сам собі суперечиш"
Не будь троллем  :)

yurko:

--- Цитата: doktor-maks від 19 Лютого 2012, 21:44:14 ---Не будь троллем  Посмішка
--- Кінець цитати ---

Я лише показав, що Ти в одному місці говориш, що Христос дав нам Новий Заповіт і це важливіше, а в другому завертаєш до Старого.
У відповідь Ти на мене ярлика вішаєш.
Спілкуймося гарно!  Крім того, обрізання не може бути прямим аргументом, бо християни його не роблять. Здається навіть православні не проводять прямих паралелей між цими таїнствами. А коли так, то немає прив'язки до часових норм.


--- Цитата: doktor-maks від 19 Лютого 2012, 21:44:14 ---для цього є Христос і є хресні батьки. Святе Письмо для тебе не указ, а Передання (див. Іоанн Златоуст)?
--- Кінець цитати ---

А уяви, що я не є християнином і взагалі лише збираюся ним стати. "Ткни мене пліз у Святе Письмо", ішими словами цитату з нього будь ласка, яка б а). доводила, що

--- Цитата: doktor-maks від 19 Лютого 2012, 21:44:14 ---Хрещення має не магічну силу, а божественну і незмиваєму
--- Кінець цитати ---
і б) що

--- Цитата: doktor-maks від 19 Лютого 2012, 21:44:14 ---для цього є Христос і є хресні батьки
--- Кінець цитати ---
.

Передання я вже вивчатиму коли "стану християнином". Думаю то логічно.

Відповідь від: 19 Лютого 2012, 22:06:05Чи баптисти Йоана Златоуста теж читають?
Відповідь від: 19 Лютого 2012, 22:07:06Ще кусочок з визнання віри баптистів

--- Цитувати (вибране) ---Віримо, що водне хрещення по вірі є заповіддю Господа Ісуса Христа, встановленою для тих, хто навернувся до Бога, розкаявся у своїх гріхах, увірував в Ісуса Христа як свого особистого Спасителя та пережив народження згори. Передумовою хрещення є свідоме визнання людиною своєї віри в Ісуса Христа як особистого Господа і Спасителя. Хрещення звершується служителями церкви у вигляді повного занурення новонаверненого у воду.
--- Кінець цитати ---
Прошу розуміти, що ми не обговорюємо мене і що є мені указом. Ми з баптистами розбираємося  ;)
Відповідь від: 19 Лютого 2012, 22:10:27шкода, що сьогодні вже ніхто не відповість  :(
Чекатиму на завтра.

chuck:

--- Цитата: doktor-maks від 19 Лютого 2012, 20:53:07 ---"Верующий в Меня дела, которые творю Я, и он сотворит, и больше сих сотворит (Ин. 14, 21)"
це про любов до ближнього - і де тут диво? Хоча в сучасному світі це диво, згідний
--- Кінець цитати ---

Зручно! ))
Зрозуміло, якби визнати ділами все, що міг робити Христос (зцілення, воскресіння та "хоча б" воду на вино перетворити  :)), то всі церкви можна вже зараз розганяти, як ті, що не відповідають "вимогам" ))
Але як це! Діла Христа — це про любов до ближнього. Цікаво... якщо діла — це любов до ближнього, то більше за це, напевно — любов до Бога?
Зручно )

Скажу прямо: всі так звані "церкви" нагло підганяють слова Христа під виправдання свого існування.
Це, звичайно, не означає, що серед церковників та сектантів немає послідовників Христа. Але це в першу чергу їхня особиста заслуга.
Церквою Христовою можна назвати всіх людей, що в силу тих чи інших обставин дотримуються його заповідей. І приналежність до якоїсь спільноти тут немає жодного значення.
Настануть часи, і настають вже, коли молитися будуть не на горі чи в храмі, а в Дусі та Істині.
Такі люди і є церквою Христа. Саме тому її неможливо подолати.

newroman:
Саме таїнство Хрещення обіцяв дарувати віруючим Спаситель і при цьому вказав на важливість цього таїнства. Вчений фарисей Никодим, який був таємним учнем Христа по Єв. від Іоана, не міг ніяк зрозуміти, як людина може переродитися так, щоб шукати тільки Царства Божого і добрих діл. На нерозуміння Никодима Спаситель відповідає обіцянкою  дарувати таїнство Хрещення, яким всяка людина, що увірувала у Христа, може переродитися: і без цього таїнственної священнодії ніхто не може досягнути спасіння.
  Якщо хто, каже Спаситель, не народиться від води і Духа, не може увійти в Царство Боже(Ін.3.5)
Це таїнство Господь встановив перед вознесінням Своїм на небо, сказавши Апостолам та їхнім учням: ідіть , навчайте всі народи, хрестячи їх в імя Отця і Сина, і Святого Духа. (Мф.28.19)


--- Цитувати (вибране) ---А уяви, що я не є християнином і взагалі лише збираюся ним стати. "Ткни мене пліз у Святе Письмо", ішими словами цитату з нього будь ласка, яка б а). доводила, що

Хрещення має не магічну силу, а божественну і незмиваєму
--- Кінець цитати ---
Перше століття  люди увірували в Христа через проповідь Апостолів та їх учнів, через слово, не через Писання, через святе Передання. Рішення хреститись виникало після того як людина увірувала в Христа і повірила в Нього як Спасителя світу. Саме щире визнання Христа як Бога і бажання бути Його послідовником породжувало бажання хреститись без всіляких доказів і цитат зі Св. Письма. Проте перші християни сформували потужну Церкву Христову яких не могли зламати ні тортури ні гоніння і всякі переслідування.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії