Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Баптизм

<< < (6/27) > >>

doktor-maks:

--- Цитата: chuck від 19 Лютого 2012, 19:49:42 ---
--- Цитата: doktor-maks від 19 Лютого 2012, 19:32:09 ---Геніально
--- Кінець цитати ---
Не погоджуюся. Христос яке мав відношення до іудейської церкви? Хіба він не виркивав пороки первосвященників не бувши "члєном" церкви?
--- Кінець цитати ---
Яка така іудейська церква? Христос дав Новий Заповіт, а звідти церква пішла
Відповідь від: 19 Лютого 2012, 19:57:43
--- Цитата: chuck від 20 Березня 1974, 02:22:58 ---
--- Цитата: doktor-maks від 19 Лютого 2012, 19:32:09 ---На мою думку, достатньо було тільки Євангеліє
--- Кінець цитати ---
Я сам усім раджу починати з четвероЄвангелія, але ж усі люди різні, той, хто зрозуміє Євангеліє — зрозуміє і Старий Заповіт.

--- Кінець цитати ---
Не факт,
для цього Церква зробила Закон Божий

yurko:

--- Цитата: doktor-maks від 19 Лютого 2012, 18:30:31 ---Але Мартин Лютер розколов церкву і дав в руки Біблію. А тепер трактує Святе Письмо всяк на свій лад: свідки Єгови, харизмати і решта псевдохристиянських деномінацій
--- Кінець цитати ---

Ну не сам же Лютер це робить?
А якби не саме він тоді той розкол зробив, то думаєш не знайшлося б потім умніків? Чи ж не у тій  країні де було "біле братство" виникло "Посольство Боже"?

Було б усе добре, якби не було так зле.

doktor-maks:

--- Цитата: chuck від 20 Березня 1974, 02:22:58 ---

--- Цитата: doktor-maks від 19 Лютого 2012, 19:32:09 ---Проповідувати Христос довіряв Апостолам своїм, почитай уважно
--- Кінець цитати ---
Нічого не зрозумів.
Своїм учням Христос дав силу, щоб вони могли підтвердити свої слова дією, як і сам Христос.
Невже так сильно приховуються чудеса в наш час? Інтернет, всі діла ))

--- Кінець цитати ---
Дія є дієва. А про чудеса в наш час Христос нічого не казав, а навпаки - антічудеса

chuck:

--- Цитата: doktor-maks від 19 Лютого 2012, 19:57:43 ---Яка така іудейська церква? Христос дав Новий Заповіт, а звідти церква пішла
--- Кінець цитати ---
Ми якісь різні Євангелія читали...
Христа хто хотів розіп'яти? Хто Іуді 30 серебрянніков заплатив?
Я хочу сказати про те, що ефективно протистояти системі, залишаючись її частиною — неможливо. Тому Бог (до чого я дописався  :=) ) вивів Спасителя не з середовища священників, а з простого народу, щоб підкреслити їхню "запрограмованість" (вони ж то думали, що істини крім них ніхто знати не може!)
Відповідь від: 19 Лютого 2012, 20:12:20
--- Цитата: yurko від 19 Лютого 2012, 20:04:22 ---Ну не сам же Лютер це робить?
--- Кінець цитати ---
Ги! Браво.


--- Цитата: doktor-maks від 19 Лютого 2012, 20:09:42 ---А про чудеса в наш час Христос нічого не казав, а навпаки - антічудеса
--- Кінець цитати ---

Нє, ну ми реально різні книжки читаємо )))
Верующий в Меня дела, которые творю Я, и он сотворит, и больше сих сотворит (Ин. 14, 21)

yurko:

--- Цитата: chuck від 19 Лютого 2012, 20:15:30 ---Цитата: doktor-maks від Сьогодні в 20:09:42
А про чудеса в наш час Христос нічого не казав, а навпаки - антічудеса

Нє, ну ми реально різні книжки читаємо )))
--- Кінець цитати ---

Якраз про одне і те ж говорите. Просто кожен по своєму розуміє і на своєму акцентує.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії