Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Баптизм

<< < (22/27) > >>

Skelya:

--- Цитата: newroman від 31 Січня 2013, 22:08:38 ---Цей гріх, змивається хрещенням.
--- Кінець цитати ---
 Не знаю як із вами говорити, бо ви не говорити як ортодоксал, ні по Писанню.

Гріх змивається покаянням через визнання/прийняття І.Х.

Хрещення це видиме переображення внутрішнього стану людини.


yurko:

--- Цитата: Skelya від 31 Січня 2013, 22:27:42 ---Не знаю як із вами говорити, бо ви не говорити як ортодоксал, ні по Писанню.
--- Кінець цитати ---
А для чого штампи?
Він говорить так як вважає за правильне.
Ви запитали про первородний гріх - він написав що то на його думку.
Також написав, що вважає, що хрещення той гріх змиває.


Відповідь від: 31 Січня 2013, 22:34:58Думаю конструктивніше повернутися до підтвердження чи спростування факту хрещення дітей у часи апостолів.

Skelya:

--- Цитата: yurko від 31 Січня 2013, 22:25:49 ---Здається це один із стовпів п'ятидесятництва.  ;)
Відповідь від: 31 Січня 2013, 22:25:04
--- Цитувати (вибране) ---Спасіння, згідно п'ятидесятників, досягається через покаяння. Той, хто покаявся – “народжений згори” – вже є спасенним. “Народження згори” є пов'язане з хрещенням Святого Духа, якому воно передує. Щоб наслідувати Духа Божого та бути в Ньому необхідно народитися згори. “Народження згори” – це не моментальний акт прийняття Святого Духа, а довший процес, який починається з моменту, коли віруючий вперше визнає Христа своїм Спасителем. І завершується він прийняттям хрещенням водою.
--- Кінець цитати ---

--- Кінець цитати ---

Не правильно списали, це писав не п'ятидесятник.
Перше всього спасіння досягається через віру.....
Той, хто покаявся – “народжений згори” – вже є спасенним.---є спасенний, але це не дає імунітет.
“Народження згори” є пов'язане з хрещенням Святого Духа, якому воно передує.---не правда. Народження із гори не повязано із хрещенням Д.С., і воно не випереджує покаяння.
І завершується він прийняттям хрещенням водою.---  і знов не правда.
1. Віра
2. Покаяння
3. Хрещення
4. Хрещення Д.С.
5 і завершується святим життя.

Прослідкуйте послідовність Дiї.2:38 А Петро до них каже: Покайтеся, і нехай же охриститься кожен із вас у Ім'я Ісуса Христа на відпущення ваших гріхів, і дара Духа Святого ви приймете!

yurko:

--- Цитата: Skelya від 31 Січня 2013, 22:13:58 ---Вода  це через Писання.
--- Кінець цитати ---
Які слова з Писання доводять це?
Відповідь від: 31 Січня 2013, 22:38:42
--- Цитата: Skelya від 31 Січня 2013, 22:38:04 ---3. Хрещення
4. Хрещення Д.С.
--- Кінець цитати ---
Ну я ж казав треба окрему тему  ;)

Може я сам створю?

Skelya:

--- Цитата: yurko від 31 Січня 2013, 22:36:14 ---Він говорить так як вважає за правильне.
--- Кінець цитати ---
Вважаю переливати із пустого у порожнє не варто. Я вважаю треба говорити так як вчать священники, а бо протестанти.

Самі говорите що буде багато запитань, якщо так буде тоді я не встигну.

Не мав за намір ображати, вибачайте.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії