Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Баптизм

<< < (21/27) > >>

Skelya:

--- Цитата: yurko від 31 Січня 2013, 21:49:18 ---Цікаво хто запросив Вас до нас, якщо не секрет.
--- Кінець цитати ---
Не уважно читаєте, вище подивіться, 91 повідомлення

Смилсу немає нову тему відкривати, тема то про хрещення дітей в основному йде.

yurko:

--- Цитата: Skelya від 31 Січня 2013, 21:54:23 ---Не уважно читаєте
--- Кінець цитати ---
ги.
Не дивуйтеся. Після 8 годин за монітором на роботі, дивно як я взагалі ще щось бачу  :P
Вибачайте, буває.
І не повірите може, але я запитав щоб перевірити чи правильно я подумав, що Сонечко. Вона у мене була єдиним кандидатом  :drink
Відповідь від: 31 Січня 2013, 22:01:05
--- Цитата: Skelya від 31 Січня 2013, 21:54:23 ---Смилсу немає нову тему відкривати
--- Кінець цитати ---

Смисл є. Він у тому, що я хочу поговорити з Вами про Гласолалію і інші речі, а то не зовсім має стосунок до хрещення дітей.
Відповідь від: 31 Січня 2013, 22:02:30За одне і попрактикуєтеся у створенні нової теми ;)

newroman:

--- Цитата: Skelya від 31 Січня 2013, 21:25:38 ---1.Тоді де береться гріх у наступному поколінні, якщо у батьків які прийняли хрещення змили цей первородний гріх?

--- Кінець цитати ---
Вже писалось, що таке первородний гріх.Результат гріха - людина відходить від Бога і прямого спілкування з Творцем. Результатом є смерть тіла і муки душі в шеолі - пеклі. Цей гріх, змивається хрещенням. Це примирення людини з Богом через Хресну смерть Господа. Людина вже має можливість жити в мирі з Богом, і унаслідувати замість пекла Царство Боже з Ісусом Христом. Але людина звільняється від старого прокляття, але не стає вільною від нових гріховних поступків, а наслідком гріха є смерть. " І в гріхах породила мене мати моя" співав Давид.

Skelya:

--- Цитата: newroman від 31 Січня 2013, 21:47:33 ---Тоді чого ж ап. Павло мав вчити що не потрібно хрестити
--- Кінець цитати ---
Як можна заперечувати те що не існує. Вчення про хрещення дітей виникло у 2 ст.


--- Цитата: newroman від 31 Січня 2013, 21:47:33 ---.... як ви кажете, ставлячи під сумнів слова Христа: хто не народиться від води і Духа, не може ввійти в Царство Боже.
--- Кінець цитати ---
Вода  це через Писання.

Ваше твердження є неправельним якщо думати що людина охрестившись стає народженою із гори. Попробуйте це зробити із дорослим.

І інше, ваша думка тоді заперечує слова Христа Мар.16:16 Хто увірує й охриститься, буде спасений, а хто не ввірує засуджений буде. Бачите спасає тільки віра.


yurko:

--- Цитата: yurko від 31 Січня 2013, 21:49:18 ---Псалмопівець Давид красномовно говорить про це в покаяльному псалмі: «Ось, я в беззаконні зачатий, і в грісі родила мене мати моя» (Пс. 50, 7). Цими словами Писання підтверджує, що, по суті, вже в момент зачаття людина стає «перворідногрішною».
--- Кінець цитати ---
ну-ну
тема така активна, що форум перетворюється на чат.
Не встигаєш все перечитати  ;)
Відповідь від: 31 Січня 2013, 22:14:29То я до Нью
Відповідь від: 31 Січня 2013, 22:16:09
--- Цитата: Skelya від 31 Січня 2013, 22:13:58 ---людина охрестившись стає народженою із гори
--- Кінець цитати ---

Здається це один із стовпів п'ятидесятництва.  ;)
Відповідь від: 31 Січня 2013, 22:25:04
--- Цитувати (вибране) ---Спасіння, згідно п'ятидесятників, досягається через покаяння. Той, хто покаявся – “народжений згори” – вже є спасенним. “Народження згори” є пов'язане з хрещенням Святого Духа, якому воно передує. Щоб наслідувати Духа Божого та бути в Ньому необхідно народитися згори. “Народження згори” – це не моментальний акт прийняття Святого Духа, а довший процес, який починається з моменту, коли віруючий вперше визнає Христа своїм Спасителем. І завершується він прийняттям хрещенням водою.
--- Кінець цитати ---

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії