Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Все ж Бог єднає протилежності чи подібних?

<< < (20/21) > >>

chuck:

--- Цитата: DVania від 23 Лютого 2012, 00:57:25 ---Звичайно форум вільний і філософствувати ніхто не забороняє,але мені принаймі здається,що останнім часом розмови переходять на вияснення відносин між певними форумчанами,що на мій погляд не єсть карашо.Ми так не істини в суперечці доб'ємось а як мінімум неприязні.А може я помиляюсь?
--- Кінець цитати ---

Зауваження цілком вірне.
Але, я наполягаю, що розібратись з предметом суперечки (дослідження) просто неможливо, не розібравшись із своїм внутрішнім світом.
Найнебезпечніші каміння спотикання лежать в глибині наших суттєвостей (якщо можна так сказати).
Тільки відмовившись від усіх умовностей і шаблонів поведінки ми зможемо вказати одне одному на те, що нам заважає бачити речі такими, якими вони є насправді.
Можна було би сказати, що від нашого сприйняття залежить дуже багато. Але це не так.
Він нашого сприйняття залежить все.

Пізнай себе. Тут я з Сократом згідний ))


--- Цитата: сонечко я від 23 Лютого 2012, 00:43:42 ---Так ось хто у нас Ісус Христос
--- Кінець цитати ---

Навчитись бачити Спасителя в людях, які нас оточують — важливий момент.
Кажуть, одного монаха канонізували лиш за цю здатність.
Христос і є Христос. Нових не може бути, бо Він воскрес і лишився з нами.
Я сподіваюся колись стати людиною.

ДДК:

--- Цитата: сонечко я від 23 Лютого 2012, 00:43:42 ---Сміливіть не завжди робить аналіз чи обирає варіанти. Сміливість діє з розумом, але не витрачає час на моделювання і аналіз ситуації і її наслідків.
--- Кінець цитати ---
Моя позиція тут така: сміливість - це коли вже все змодульовано й заналізовано, це коли ви вже маєте визначену позицію і залежно від ситуації її реалізовуєте. Згідний, що без того що ви є відповідальною людиною, дуже важко уявити будь-які прояви сміливості.

Сонечко+:
я що не можу бути безвідповідальною і сміливою? Хочеш докажу протилежне ;) на практиці?

ДДК:

--- Цитата: сонечко я від 25 Лютого 2012, 21:41:43 ---я що не можу бути безвідповідальною і сміливою? Хочеш докажу протилежне  на практиці?
--- Кінець цитати ---
Та ні, не варто. Я вірю.
Відповідь від: 29 Лютого 2012, 15:07:09
--- Цитата: chuck від 23 Лютого 2012, 02:09:14 ---Тільки відмовившись від усіх умовностей і шаблонів поведінки ми зможемо вказати одне одному на те, що нам заважає бачити речі такими, якими вони є насправді.
--- Кінець цитати ---
Не вийде відмовитись. І не варто. Бо все одно, речі якими вони є насправді, ми побачимо лише зі своєї крапки зору.
Відповідь від: 29 Лютого 2012, 15:13:06Нагадую, що моя позиція стосовно цієї теми - тотожність.

chuck:

--- Цитата: ДДК від 29 Лютого 2012, 15:14:59 ---Не вийде відмовитись. І не варто. Бо все одно, речі якими вони є насправді, ми побачемо лише зі своєї крапки зору.
--- Кінець цитати ---

А багатотисячолітній досвід духовних досліджень демонструє зовсім інше ))
Ну, хіба, Ви, як справжній діалектичний матеріаліст часів розвинутого соціалізму, заперечуєте досягнення і саме існування "святих" і "дивних".

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії