Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Все ж Бог єднає протилежності чи подібних?

<< < (16/21) > >>

Alexander:

--- Цитата: ДДК від 24 Січня 2012, 21:51:16 ---Впевненість  таку  дають  їх  сяючі  щастям  очі  і  сонячні  усмішки.
--- Кінець цитати ---
я шось не поняв :unknow ти просто жінок робиш щасливими ;)

ДДК:

"...напевно вони то тобі розповіли вечером,  на ранок від них друге почув би"    Перепрошую  звісно,  але  чому  вранці  все  так  недобре?
"...я шось не поняв  ти просто жінок робиш щасливими..."  Ні, я  не  роблю.  Я  просто  прислухаюсь  до  них.  І  співчуваю  коли  бачу  щось  не  дуже  добре...

Alexander:

--- Цитата: ДДК від 24 Січня 2012, 22:02:14 ---Перепрошую  звісно,  але  чому  вранці  все  так  недобре?
--- Кінець цитати ---
я не казав недобре :unknow я казав друге


--- Цитата: ДДК від 24 Січня 2012, 22:02:14 ---Я  просто  прислухаюсь  до  них.  І  співчуваю  коли  бачу  щось  не  дуже  добре...
--- Кінець цитати ---
тобто жалієш, чи як :)
про щастя я тобі так скажу, :) шо інші живуть щасливо, самі того не знаючи, і шо цікаво :) це не треба знати ні мені, ні іншім :)

Сонечко+:

--- Цитата: ДДК від 24 Січня 2012, 21:36:55 ---Я  з  радістю  приєднуюсь  до  іх  захвату  і  впевнений  що  кожна  жінка  хотіла  б  опинитися  на  їх  місці.
--- Кінець цитати ---
Ну, за кожну, говорити не можна. Бо жінки, як і чоловіки різні. І різного хочуть. Комусь подобаються стерви і розумні ;), а хтось шукає спокійну, надійну, яка буде з розкритим ротом заглядати в очі чоловіку і пробувати вгадати кожне його бажання, щоб потім покірно виконати.
Але з дечим згідна. По-перше, від імені деяких сильних жінок можу заявити, що колись хочеться накінець розслабитись і побути слабкою, щоб хтось рішучий і знаючий колись прийняв за тебе рішення і поніс тебе на руках, захищаючи від вітрів чи холоду, щоб вкрутив сам лампочку і повісив карниз без лишніх прохань,...
По-друге, може у фразі - проектант і виконавець таки справді є банальний, але глибинний смисл. Якщо примітивно узяти закони природи, то ... Хоча, ні - трошки не так, напевно. Тоді - чоловік і жінка - обоє проектанти, чооловік - впроваджує проект у дію, а жінка його виконує. Це я описала процес зову природи  :-[: жіночі і чоловічі гени несуть на собі інформацію (проект), чоловіче начало його впроваджує у життя жінки, а жінка - уже виношує той проект і народжує за 9 місяців. А далі - ... розподіл ролей напевно уже залежить від укладу сім"ї
Відповідь від: 24 Січня 2012, 22:41:03
--- Цитата: yurko від 24 Січня 2012, 09:17:39 ---Думаю Бог у "паруванні" участі не бере
--- Кінець цитати ---
Можливо. А може і ні. Я помітила, що часто наші наступні об"єкти захоплення бгато в чому нагадують попередні. Як по трафарету інколи :).
Відповідь від: 24 Січня 2012, 22:43:43Alexander
--- Цитата: Alexander від 24 Січня 2012, 21:42:02 ---напевно вони то тобі розповіли вечером,  на ранок від них друге почув би
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: Alexander від 24 Січня 2012, 21:57:11 ---я шось не поняв  ти просто жінок робиш щасливими
--- Кінець цитати ---
Хлопці, за вашими розмовами так цікаво спостерігати. :) Що ж це получається, щоб жінку зробити щасливою потрібно бути з нею лише ввечері, бо на ранок вона уже не та і не те ще скаже ;) і очі уже не так сяятимуть :-D

--- Цитата: ДДК від 24 Січня 2012, 22:02:14 ---Ні, я  не  роблю.  Я  просто  прислухаюсь  до  них.  І  співчуваю  коли  бачу  щось  не  дуже  добре...
--- Кінець цитати ---
Е, ні так не діло. Послухав, поспівчував, а щасливими хай інші роблять  :D.

ДДК:
 :good :good :good :good :good :good :good :good :good :good :good :good :good :good :good :good :good
Відповідь від: 24 Січня 2012, 22:54:34Ось  так!  За  жіноче  все  одно  краще  за  жінку  ні  один  чоловік  не  скаже.  Навіть  якщо  він  дуже...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії