Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Все ж Бог єднає протилежності чи подібних?

<< < (14/21) > >>

ДДК:
Пані  Лалія!  Ви  сперш  побувайте  у  тому  стані  який  я  описав,  а  потім  спробуйте  сперечатися.  Якщо  захочете.
Вдячною  ЙОМУ.  І  БОГУ  що  так  відбулося.

Лалія:

--- Цитата: ДДК від 24 Січня 2012, 20:06:41 ---Пані  Лалія!  Ви  сперш  побувайте  у  тому  стані  який  я  описав,  а  потім  спробуйте  сперечатися.
--- Кінець цитати ---
Ви в ньому побували, що так пишете? Як це можливо, наче від чоловічого роду пишете.  :unknow

Я запитую, до чого тут суперечка. :)
Раз все знаєте, то поділіться.  ;)

ДДК:
Звичайно  не  був,  яж  чоловік.  Але  мені  відомо  таке  від  жінок  за  яких  у мене  душа  і  серце  радіють.  Вони  мусили  бути  сильними  колись.  Вони  лишаються  сильними  тепер.  Характером.  Але  вони  раді  проявляти  слабкість  сьогодні,  раді  підкоритись.  І  яка  різниця  що  це  може  протирічити  їх  характеру?

Лалія:

--- Цитата: ДДК від 24 Січня 2012, 21:02:48 ---І  яка  різниця  що  це  може  протирічити  їх  характеру?
--- Кінець цитати ---
І дійсно, яка різниця  :=) кого це цікавить.  ;)

Те, що Вам розповідало кілька жінок - це розповіді кількох жінок. І все.  :)
Чесно б було надалі так і писати, що певні жінки (частина моїх знайомих, чи всі  :pardon) вважають за щастя і.т.д....
Бо пости про "Щастя для Всіх" надто голосні.

ДДК:

--- Цитата: Лалія від 24 Січня 2012, 21:15:54 ---Бо пости про "Щастя для Всіх" надто голосні.
--- Кінець цитати ---
А  вам  хотілось  би  щоб  голосні  були  пости  про  негатив? 

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії