Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Все ж Бог єднає протилежності чи подібних?

<< < (13/21) > >>

ДДК:
Ні,  не  вам.  А  вам  особисто  скажу  що  ви  дуже-дуже  розумна  жінка.  Ваші  пости  кажуть  не  про  те  що  у  вас  багато  знань  або  досвіду.  Вони  кажуть  що  ви  маєте  просто  відмінну  інтуїцію  і  чутливий  внутрішній  світ.  Дуже  дякую. 

yurko:
Думаю Бог у "паруванні" участі не бере. Ми принаймні самі маємо право вибору. Можливо перелік людей яких ми зустрінемо у житті нам написаний долею, але от кого ми оберемо собі за половинку то вже залежить і від нас самих.

Лалія:

--- Цитата: KATRIN від 24 Січня 2012, 00:45:31 ---Не кожній дано так  думати
--- Кінець цитати ---
Так, це точно  :)
Бачу багато "лестощів" в сторону жінок з боку ДДК, якісь трохи відалені від життя пости. А от "чоловічого" надто мало в тих постах. Якось не щиро воно виглядає.  :unknow

ДДК:
 "...І чому я маю не зв"язуватись "із таким слабким чоловіком"(він не слабкий - просто у нього виконувати получається краще ніж планувати), якщо я наприклад, його кохаю."

Кохати, точніше закохуватись в слабкого чоловіка можна. Не надовго. Він може бути для сильної жінки наче дитина. До речі, такий чоловік сприймає жінку у якості другої мами. А тепер подумайте, чи може така людина бути надійною опорою у ваших стосунках і житті? Він не звик і не здатний брати на себе відповідальність ні в чому. Він звик лише втікати від неї... під мамину спідницю. А як же він буде вирішувати ваші спільні проблеми? Чи саме ви  будете їх всі вирішувати як звично, а він буде їх лише створювати додатково і буде у вас в якості м'якої іграшки? Ну якщо вас таке влаштовує... Гадаю, сильній і розумній жінці треба орієнтуватися на сильного чоловіка щоб ЗГОДОМ, після перевірки вчинками і серцем, довірити і доручити ЙОМУ саме бути проектантом і керівником, тобто творцем.  А їй нарешті відчути себе захищеною, слабкою й покірливою. І безмежно ніжною і вдячною за свій стан щастя, потім втілюючи все добре і красиве в жаданих діточках.
Відповідь від: 24 Січня 2012, 14:55:30
--- Цитата: Лалія від 24 Січня 2012, 09:47:12 ---Бачу багато "лестощів" в сторону жінок з боку ДДК
--- Кінець цитати ---
Це не є лестощами. Це опис конкретного стану життя і відносин. Ніякої переваги жінкам тут я не надаю. Просто характер теми спонукає більш поглиблено писати у цьому напрямку.
Відповідь від: 24 Січня 2012, 15:01:25
--- Цитата: chuck від 24 Січня 2012, 02:00:36 --- Я б глянув на Тебе, якби ти сформувався у тих самих умовах, що й ті люди, відносини між якими ти звеш ницими і брудними. Думаєш, ти би був кращим? Це по-перше.
А по-друге, хто сказав, що відносини повинні бути "красиві, справжні і чудові" ??
--- Кінець цитати ---
Мені  шкода  що  ви  знаходитесь  у  низькому  тоні  і  постійно  бачите  лише  погане.  Здається,  ви  просто  не  вірите  що  може  бути  інакше.  Спробуйте  дозволити  собі  трохи  сонця  в  душі.

Лалія:

--- Цитата: ДДК від 24 Січня 2012, 15:09:57 ---Гадаю, сильній і розумній жінці треба орієнтуватися на сильного чоловіка щоб ЗГОДОМ, після перевірки вчинками і серцем, довірити і доручити ЙОМУ саме бути проектантом і керівником, тобто творцем.  А їй нарешті відчути себе захищеною, слабкою й покірливою.
--- Кінець цитати ---
Тобто сильній жінці стати слабкою?
Чи зможе сильна жінка бути покірливою, чи потрібно це їй? Чи не буде це протирічити її характеру?  ;)

Отако присипляючи і роздаючи компліменти, дойшли до суті - жінка має коритися чоловікові.  :-D Навіть Йому з великої літери, а Їй  можна й з маленької , "во как "  :=)


Відповідь від: 24 Січня 2012, 15:24:23
--- Цитата: ДДК від 24 Січня 2012, 15:09:57 ---вдячною за свій стан щастя
--- Кінець цитати ---
Вдячному кому?
Бо в іншій темі наче писали, що ніхто і ніщо на людей не здатне вплинути. Чародіїв ж не існує, ну хіба Олександр один признався  ;)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії