Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Все ж Бог єднає протилежності чи подібних?

<< < (12/21) > >>

ДДК:
Я  теж  обома  руками  за  спільну  творчість  і  великий  ступінь  спільності  у  відносинах  чоловіка  і  жінки.  Я  завжди  дуже  радий  коли  бачу  красиві  стосунки  (рідкість  на  жаль!),  коли  бачу  щось  справжне  і  чудове!  Я  ненавиджу  ниці  і  брудні  відносини,  у  якіх  чоловіки  захоплюються  лише  секс-розвагами  без  обов'язків,  а  жінки  користуються  їх  гаманцями  і  теж  час  від  часу  дозволяють  собі  сексуально  порозважатися  не  думаючи  ні  про  що.  А  як  же  чудовий  союз  двох  сердець?  Як  же  життя  "душа  в  душу",  "один  заради  одного"?  А  як  же  діти,  які  народжені  у  любові  і  сімейному  щасті?  І  яка  різниця  хто  саме  ким  буде  пишатись  у  такому  стані,  і  хто  які  роботи  чи  обов'язки  виконуватиме?  Головне,  що  ВІН  все  робить  для  неї,  а  ВОНА  для  нього.  Роблять  тому  що  інакше  вони  не  можуть,  не  виходить  у  них  інакше...
Відповідь від: 24 Січня 2012, 01:25:03Біблія  має  на  жаль  достатньо  спотворених  місць.  Це  не  є  секретом. 

Сонечко+:
ДДК, я просто напевно не правильно зрозуміла Ваші фрази:

--- Цитувати (вибране) ---Якщо  вони  зрозуміють  що  вони  одне  ціле...  Він  повинен  творити  їх  відносини,  вона  повинна  виконувати  його  проєкт.  Ще  й  надихувати  його  творити!
--- Кінець цитати ---
і відповіді
--- Цитата: ДДК від 23 Січня 2012, 23:45:55 ---Особисто  для  Сонечка:  якщо  жінка  більш  творча  і  талановита  у  "проєктах"  життя  то  їй  немає  чого  зв'язуватись  з  такими  слабкими  чоловіками.  Навіть  якщо  сподобаються!  Ось  так!
Відповідь від: 23 Січня 2012, 23:30:35

Вона не може бути здібніша, її роль ВИКОНУВАТИ, а його ТВОРИТИ ( керувати)? я правильно зрозуміла,ДДК?
Звичайно  так.  Але  зараз  такі  чоловікі  пішли...  Я  вибачаюсь.
--- Кінець цитати ---

--- Цитувати (вибране) ---А  взагалі,  мені  подобаються  розумні  і  стервозні  жінки.
--- Кінець цитати ---
А як це я не побачила цієї фрази? Так вона про мене  :frend :hot
А ні - розумна - то ще не про мене - бо мені ввижається якесь протиріччя у цих цитатах із останнім постом. І я не зовсім в"їжджаю у розподіл проектант-виконавець. Невже обоє не можуть бути і проектантами і виконавцями? І чому я маю не зв"язуватись "із таким слабким чоловіком"(він не слабкий - просто у нього виконувати получається краще ніж планувати), якщо я наприклад, його кохаю.
Відповідь від: 24 Січня 2012, 01:38:42
--- Цитата: ДДК від 23 Січня 2012, 23:45:55 ---і  стервозні  жінки.  Бо  я...
--- Кінець цитати ---
Бо я?

chuck:

--- Цитувати (вибране) ---Біблія  має  на  жаль  достатньо  спотворених  місць.  Це  не  є  секретом.
--- Кінець цитати ---

Ух! На жаль?? На чий жаль?? явшоцы )))
А от у мене в Біблії немає спотворених місць (слово-то како чудно выдумал!) Може це якось від читача залежить?

З приводу падіння Єви: якби Адам постукав її легонько по задниці і сказав віднести плод туда де взяла, жили б вони й далі в Раю. Тут все зрозуміло: відповідальність на обох. Обоє мали можливість (і не одну!) цього не робити, ... напевно ))


--- Цитувати (вибране) ---Я  завжди  дуже  радий  коли  бачу  красиві  стосунки  (рідкість  на  жаль!),  коли  бачу  щось  справжне  і  чудове!  Я  ненавиджу  ниці  і  брудні  відносини,  у  якіх  чоловіки  захоплюються  лише  секс-розвагами  без  обов'язків,  а  жінки  користуються  їх  гаманцями  і  теж  час  від  часу  дозволяють  собі  сексуально  порозважатися  не  думаючи  ні  про  що.  А  як  же  чудовий  союз  двох  сердець?  Як  же  життя  "душа  в  душу",  "один  заради  одного"?  А  як  же  діти,  які  народжені  у  любові  і  сімейному  щасті?
--- Кінець цитати ---

Я ненавиджу... Ех, ти! Я б глянув на Тебе, якби ти сформувався у тих самих умовах, що й ті люди, відносини між якими ти звеш ницими і брудними. Думаєш, ти би був кращим? Це по-перше.
А по-друге, хто сказав, що відносини повинні бути "красиві, справжні і чудові" ?? Ти думав хоч раз про те, що у всіх без винятку поняття "краса", "справжність" і "чудо" різняться? І деколи до неймовірності різняться!
А ти думав, колись про те, що у різних відносинах у людини виховуються різні риси?
Ну, х%й, його знає, може між Ангелами такі справжні стосунки і можливі. Я не знаю.

ДДК:
Тоді  живіть  на  одинці...  без  обов'язків.

Сонечко+:
це мені  :o?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії