Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Все ж Бог єднає протилежності чи подібних?

<< < (8/21) > >>

Alexander:

--- Цитата: ДДК від 23 Січня 2012, 23:10:18 ---Остання  книжка,  яку  я  уважно  прочитав,  була  збіркою  рахунків  з  заборгованістю  по  сплатам  банкам.
--- Кінець цитати ---
В печку ее!  :) Я бы этого Швондера повесил, честное слово, на первом суку :)

Lana:

--- Цитата: сонечко я від 23 Січня 2012, 23:13:29 ---А якщо Вона - більш творча і здібніша у цьому плані особа? І чому одне ціле повинно розділятися на роздрібнені ролі?
--- Кінець цитати ---
Вона не може бути здібніша, її роль ВИКОНУВАТИ, а його ТВОРИТИ ( керувати)? я правильно зрозуміла,ДДК?

Сонечко+:

--- Цитата: ДДК від 23 Січня 2012, 23:12:43 ---А  ви  мені  радите  одружитись
--- Кінець цитати ---
А скільки Вам років, що Ви на таке питання очікуєте відповіді від інших?
Якщо сумніваєтесь хоч у чомусь - то краще не одружуватись. То вже точно. Бо, коли місця для роздумів і сумнівів не буде - якраз час робити виважений крок. Чи боїтесь жінок, які не зможуть чи не схочуть виконувати Ваш проект побудови?
(Взагалі, як добре, що на форумі є людина, яка так розсудливо і толково може пояснювати! Хоча так і хочеться понападати зі своїми питаннями)

ДДК:
Особисто  для  Сонечка:  якщо  жінка  більш  творча  і  талановита  у  "проєктах"  життя  то  їй  немає  чого  зв'язуватись  з  такими  слабкими  чоловіками.  Навіть  якщо  сподобаються!  Ось  так!
Відповідь від: 23 Січня 2012, 23:30:35Вона не може бути здібніша, її роль ВИКОНУВАТИ, а його ТВОРИТИ ( керувати)? я правильно зрозуміла,ДДК?
Звичайно  так.  Але  зараз  такі  чоловікі  пішли...  Я  вибачаюсь.  А  взагалі,  мені  подобаються  розумні  і  стервозні  жінки.  Бо  я...

Lana:

--- Цитата: ДДК від 23 Січня 2012, 23:45:55 ---Але  зараз  такі  чоловікі  пішли...
--- Кінець цитати ---
Можна детальніше? що саме мається на увазі?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії