Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Все ж Бог єднає протилежності чи подібних?

<< < (7/21) > >>

ДДК:
Певно  не  священик.  І  не  Свідок.  Але  що  жінка  повинна  знати  своє  місце - так  ніколи  не  скажу.  Завдяки  тому  що  я  вмію  поважати  жінку  і  цінувати  її  як  особистість.  І  не  забуваю  за  одне  ціле.

Alexander:

--- Цитата: ДДК від 23 Січня 2012, 23:03:57 ---Завдяки  тому  що  я  вмію  поважати  жінку  і  цінувати  її  як  особистість.
--- Кінець цитати ---
 :good

ДДК:
Остання  книжка,  яку  я  уважно  прочитав,  була  збіркою  рахунків  з  заборгованістю  по  сплатам  банкам.
Відповідь від: 23 Січня 2012, 23:10:18А  ви  мені  радите  одружитись  (згідно  вашому  життевому  досвіду)?  Чи  не  варто?

Сонечко+:

--- Цитата: ДДК від 23 Січня 2012, 20:44:14 ---Напевно  серце  хоче  щастя.  Негайно,  терміново,  багато...
--- Кінець цитати ---
І я хочу негайно, багато і якнайяскравіше...Аж страшно подумати куди я можу влипнути  ;)

--- Цитата: ДДК від 23 Січня 2012, 21:47:44 ---Він  повинен  творити  їх  відносини
--- Кінець цитати ---
Ну, якщо вони відчуватимуть себе одним цілим, то і творити повинні спільно.

--- Цитата: ДДК від 23 Січня 2012, 21:47:44 ---вона  повинна  виконувати  його  проєкт.
--- Кінець цитати ---
А якщо Вона - більш творча і здібніша у цьому плані особа? І чому одне ціле повинно розділятися на роздрібнені ролі?

Lana:

--- Цитата: ДДК від 23 Січня 2012, 23:03:57 ---Певно  не  священик.  І  не  Свідок.
--- Кінець цитати ---
Тоді глибоко віруючий під впливом священика(ів)? Признавайся...зацікавив...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії