Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 4 дні

Голосування

Форумець року 2011

DVania
- 15 (17.6%)
ksenya
- 9 (10.6%)
The Dude
- 2 (2.4%)
сонечко я
- 3 (3.5%)
DJ Kardan
- 7 (8.2%)
Люся
- 3 (3.5%)
Sunny
- 6 (7.1%)
Міський голова
- 5 (5.9%)
Tandylight
- 21 (24.7%)
Рибка
- 6 (7.1%)
Alexander
- 3 (3.5%)
Лалія
- 5 (5.9%)

Всього голосів: 57

Голосування закінчилося: 14 Січня 2012, 00:42:00


Автор Тема: Форумець року - 2011  (Прочитано 63694 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Форумець року - 2011
« Прочитано #80 : 05 Січня 2012, 16:37:33 »

П.С. А чому Лалії і Александра нема ?
Вже є :)
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Форумець року - 2011
« Прочитано #81 : 05 Січня 2012, 16:51:20 »

Вже є
а можна я голоси куплю :=)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Форумець року - 2011
« Прочитано #82 : 05 Січня 2012, 16:56:45 »

я вже був
погуляла по розділі і вже знаю  :P, що минулого року. Просто в Тенді пише над аватаркою, а в тебе - ні
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Форумець року - 2011
« Прочитано #83 : 05 Січня 2012, 16:58:33 »

Просто в Тенді пише над аватаркою, а в тебе - ні
як це не пише? в Александра все пише  :duvno
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Форумець року - 2011
« Прочитано #84 : 05 Січня 2012, 16:59:44 »

маю на увазі рік
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Форумець року - 2011
« Прочитано #85 : 05 Січня 2012, 17:00:54 »

рік писатиме цього року. а у форумця поточного року не пише рік.
трохи каламбур вийшов :) тобто у мереможця 2012 року писатиме просто - "Форумець року" до кінця 2012 року, потім допишеться рік -  "Форумець 2012"
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Форумець року - 2011
« Прочитано #86 : 05 Січня 2012, 17:01:52 »

Ксеня має на увазі рік...Ксеньо мені поставили рік, бо було давно :) А Олександр ще непередав свою корону ;) може й не передасть :) Тому поки рік не пишуть :) Може залишиться ще й на цей :)  ;)
Відповідь від: 05 Січня 2012, 17:01:19
О усі разом :) :D
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Форумець року - 2011
« Прочитано #87 : 05 Січня 2012, 17:11:53 »

 :agree зрозуміло
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Форумець року - 2011
« Прочитано #88 : 05 Січня 2012, 18:52:07 »

Ага. Гарно сказано.
Добре, що більшість форумців не страждають "дитячими хворобами лівизни в комунізмі", ані манічкою величі, ані удаваною скромністю, ані хворобливою жагою уваги.

Можете мене вважати (тут мали бути епітети від ЯЯ, але я ніяк щось їх не пригадаю, а гортати сторінку назад в западло  :=) )
але ми на ті граблі вже котрий рік наступаємо і то вже якось стає неприкольно.

Відповідь від: 05 Січня 2012, 11:34:17
Підтримую думку про "Берегиню форуму" для Тенді. То вже теж торік обговорювалося. Мабуть так і зробимо.  ;)
Ой, Юрко, ЯК тут ЯЯйці не страждати манією величі після того як ти ТАК фантазуєш на тему ЯЯ , ще й роповсюджуєшся у своїх фантазіях.
Хоча, після твоїх дій більш як річної давнини, коли ти продемонстрував всю низькість власної натури, в мене взагалі немає жодного бажання з тобою спілкуватися, тому ці пости то лише як виключення.
Санні, дякую, і прошу на подальше, за бажання, висувати мене у номінації виключно на власних ресурсах.
Записаний

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина
Форумець року - 2011
« Прочитано #89 : 05 Січня 2012, 20:48:21 »

Какой то нездоровый ажиотаж вызывает эта тема.Ведь по существу что означает этот статус?никакой награды и никакого наказания,уважение?думаю от этого статуса оно тоже не сильно зависит.Ведь обьективным такие голосования бывают редко.Скажу свое мнение,считаю что парится по поводу голосования вообще не стоит.Ну а уж если говорить о справедливости,то нормально наверное было б чтоб человек мог снять свою кандидатуру.Тенди могла б отказатся от участвия она  и так уже имеет общее признание, ее репутации и заслугам от этого уже не холодно и не жарко.Мэра не надо было выдвигать,это повлекло больше негатива чем пользы,тем более он и так не в призерах.Да и некрасива такая услужливость перед властьимущими,сори повторяюсь.А так  чтобы был стимул завоевать это почетное для некоторых людей звание,надо дать возможность и новичкам участвовать.Но опят же они должны быть активными на протяжении всего года.Какие у них шансы сравнительно с Тенди и ветеранами???Неплохо было при голосовании аргументировать,конкретизировать заслуги участника.Я никому ничего не хочу навязывать,это всего лишь мое мнение.Надеюсь у меня есть на это право?
« Останнє редагування: 05 Січня 2012, 20:54:50 від koliaillich »
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Форумець року - 2011
« Прочитано #90 : 05 Січня 2012, 22:02:22 »

Відмовитись від перемоги після того, як за тебе проголосувало майже стільки, як за двох найближчих кандидатів разом означає проігнорувати їхній вибір.
Я не проти, щоб Тенді і щороку була форумцем року, але з огляду на такий ажіотаж ми з Тенді порадимось і приймемо якесь компромісне рішення, яке мало би задовільнити переважну більшість.
Відповідь від: 05 Січня 2012, 21:58:56
До речі, минулого року Тенді теж брала участь у голосуванні і знайшлись кандидати, які змогли обігнати саму Тенді. Так що не падайте у відчай,  а беріть приклад. ;)
« Останнє редагування: 05 Січня 2012, 22:15:41 від romashkin »
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Форумець року - 2011
« Прочитано #91 : 05 Січня 2012, 22:17:07 »

Тема, справді, з легкої святкової,  перетворилась на баТальну :) але я чесно і відверто не встигла зняти свою кандидатуру :) Їздила до бабусі яка не має інтернету :) А повернулась і дочиталась до усіх компліментів..і вже рука не піднімалась  :-[ :-[ :-[ ( так - я марнославна  :P :unknow)

Я голосувала за Ксеню і віддала другий голос за Лалію :) Одна мене вразила своєю позитивністю і мудрістю та відверто піднімала настрій протягом року. Вважаю саме вона має стати форумцем року, а друга вже просто настільки зрослась з моїм Я що беззастережно номер один на цьому форумі для мене :)

Щодо номінації я вважаю що таке потрапляння і є самим проявом поваги.

Щодо Міського голови, підозрюю, що в номінацію він потрапив скоріше для показовості ... І тут боюсь не підлабузництво, а навпаки намагання об♥єктивно поставити акцент що є територія в місті де Міського голову можуть потіснити "більш авторитетні конкуренти"  :pardon (у  вузьких колах звісно ;)) Але...!!! вважаю, що за таку собі "політичну авантюру" яку не кожен політик собі дозволить, як це влучно прокоментувала advokat, він  має право бути серед номінантів :) ( я про "Діалог з мером")

Ще хочу сказати, що номінація Форумець року стала дуже тісною для такого кола яскравих людей, бо кожного ми асоціюємо у різних іпостасіях де їм немає рівних.

Дядя Ваня
цього року стільки придумав нових штучок і смайлики, і таблички, і стільки новин, ідей креативність зросла на 250% :)

Sunny  - найближчий партнер форуму. ВОна є основним локомотивом у допомозі діткам раозом з Gorec у проекті  "Подай дитині руку". Віддала б їй  Оскара за проект "Загальна мобілізація" на спорудження пам♥ятника Роману Шухевичу.

ЯЯ показала себе як унікальний блогер і про комуналку, і про культурну спадщину і про психологічні схеми і про зікри та натальні карти і про виборче право і навіть про Гексахлорбензол але щоразу цікаво, хоча  ця її діяльність не пов♥язана з форумом  але тему "Діалог з мером" без неї не уявляю.
Вважаю що  благодійну акцію на підтримку Олежика Радьо. ЯЯ "при всєй врєдності характера"  або якраз саме завдяки своєму бійцівському характеру, практично винесла на собі збір коштів для Олежика Радьо.

Без позитиву і уваги Сонечко Я у нас було б темно. Завжди вражає її уважність і вміння підкреслити основне для людини. Приємніше ніж її казки на День народження ніколи нічого не читала :)

Після збору коштів для Толика для мене МІлана, Sala-Svetlana , стали просто взірцем мудрості і материнської солідарності. Навіть поза форумом Світлана Саламаха продовжувала допомагати людям, передаючи досвід, що ми мали з Толіком. ЯЯ,  Доктор Хаос, Крапочка, Салам не шкодували себе у акції з Олежиком.

Про Ромашкіна я вже все сказала :) скажу лише, що коли в мене полетіла аська, я залишилась без дуже гарної "подружки" ;) Добре що є інші комунікатори, але Ромашкіна туди загнати дуже важко :)

Вважаю що путівник містом це тема Юрка  а також завдяки йому ця тема в цьому році привернула увагу нашої діаспори, так до нас зайшли двоє нових форумців,  які залюбки діляться старими фото і розповідями :)

Окремий респект і Енкалі, щоправда він став рідше заходити ( певне через зайнятість на своєму ресурсі :)), але те надбання яким він поділився з форумом є неоціненним  :bouquet:
The Dude здивував своєю технічною підкованістю та зацікавив своїм захопленням Форексом.  

І ще хочу відзначити Есперансу це такий собі теж маленький промінчик в трохи вже було засинаючому царстві :) Мені дуже імпонує її ментальність і оптимізм,для мене це людина моєї хвилі, вона вірить що все можливо і шукає шляхи і можливості і не причини та перешкоди. Респект :)

Ну і ще хочу окремо подякувати старій команді: Олександру за неймовірну насолоду що дарують його світлини, іnformatorу за моральну  підтримку в усіх акціях, Катрін за оновлення проблеми з Вікою Вавринюк. Поза форумуом саме Катрін практично винесла цю проблему на Світ Божий і перша навіть не прийшла а примчала на допомогу родині.

Кардану я б віддала "Громадського діяча форуму". Я насолоджєуюсь, коли читаю його блоги у ВІКНАх все дуже тонко та іронічно. Ідея з віртуальними приймальними то щось абсолютно прогресивне і правильне. Я вже мовчу про розслідування, що вони проводили з "таємним агентом" сонечко * (справжність з реальними агентами суто випадкова ;)) у паспортній справі, коли на рівні області вищі чини мусили шукати виправдання і "відмазки"


 Ну і відверто кажучи якраз атмосферою форуму  його музами і жіночністю є Рибка, Лалія, Ксеня і advokat. Для мене це смак, шарм, позитив і все, що пов♥язано з справжньою жіночністю :)


Для кожного з цих людей мусить бути своя номінація...
і до речі, моєму колезі  по радіо Ezgil , вважаю потрібно віддати радіо-оскара :) Його пунктуальність та гарний смак в підбірці музики дуже сподобались не лише мені :)

Розумію...довго, але
  












« Останнє редагування: 05 Січня 2012, 23:06:49 від Tandylight »
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Форумець року - 2011
« Прочитано #92 : 05 Січня 2012, 22:26:03 »

Якщо можна від мене пару слів ,люди які займаються благодійністю взагалі поза конкуренцією незалежно від звань.Їм величезне дякую,хай благословить вас Господь.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Форумець року - 2011
« Прочитано #93 : 05 Січня 2012, 22:30:57 »

так, слід було зробити багато номінацій, як було і минулих років. але... не зробили.  :pardon
я гадав, що і ця тема не викличе інтересу, таким сонним виглядав форум напередодні Нового року.
Але як тема оживила форум! такого драйву(майже такого ;) ) нам і не стає останнім часом. Усі стали серйозними і поважними....
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Форумець року - 2011
« Прочитано #94 : 05 Січня 2012, 22:37:16 »

Ага :) скажи ;) І взагалі виходь порадимось  ;) і приймемо зважене рішення :) :=)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Форумець року - 2011
« Прочитано #95 : 05 Січня 2012, 22:41:14 »

я не вийду сьогодні, усі мої портали закриті.  :=)
та і заскоро ще радитись, порадимось після закінчення голосування.  :frend
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Форумець року - 2011
« Прочитано #96 : 06 Січня 2012, 10:22:56 »

Проголосувало 43 щось то мало.Шо то вже весь форум?
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Форумець року - 2011
« Прочитано #97 : 06 Січня 2012, 15:55:35 »

це кістяк форуму )
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина
Форумець року - 2011
« Прочитано #98 : 06 Січня 2012, 16:44:14 »

я не зніму. це принципова позиція. хай виграє Тенді!
Хорошая мина при плохой игре?или просто неудачная попытка сьехать с темы.Некрасиво,но так по нашему,комплиментик начальству сказать.цветочки начальнице подарить и т.д. и т.п..Да конечно имеете право!только мне такое не нравится .-1
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Форумець року - 2011
« Прочитано #99 : 06 Січня 2012, 17:04:21 »

Я за Лалію віддав свій голос (вже третій рік поспіль) і за сонечко я
Записаний
When doctors differ who is to decide?