Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

17 років 2 місяці 14 днів

Автор Тема: Корисна інформація для форумчан  (Прочитано 83432 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18235
  • Останні відвідини:
    Вчора в 02:05:58

    Звідки: Льондон
Корисна інформація для форумчан
« Прочитано #200 : 22 Серпня 2024, 11:37:07 »

Ось ти Таде вумний хохол . І скоріш за все дуже добре знаєш кацапів . Не здивуюсь якщо ти навіть вмієш тицьнути якогось кацапа в дупу і звідти потече нафта . А тому поясни тут нам всім що у голові тих мерзенних кацапських ублюдків , які лізуть в Україну і вбивають українців . У них що - зону комфорту хахли обісцяли чи може вони вирішили "створити свою власну "зону комфорту" в любому мiсцi , в любiй краiнi треба дуже тяжко i дуже довго працювати ." , але замість роботи почали вбивати українців ? чому вони не можуть собі довго і тяжко працювати у себе на скрєпних ібінях кацапії і створити собі там ту свою  зону комфорту з гівна і палок ?
 Так що у них в голові ? Адже як ти кажен щісті в житті це не в скілько долярів ти заробив , а те що в тебе в голові

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15045
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2024, 17:20:56

Корисна інформація для форумчан
« Прочитано #201 : 22 Серпня 2024, 23:25:43 »

а те що в тебе в голові
Я вже про це говорив . Можу повторити .
Переконання у людини формуються на протязі життя , тому змінити свої переконання людина може змінити тільки сама . Тому  , щоб я тобі не пояснював , ти свої переконання не зміниш , але може й задумаєшся над моїми словами, якщо клепки стане .
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь