Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 13 днів

Автор Тема: ШКОЛА  (Прочитано 97981 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
ШКОЛА
« Прочитано #160 : 11 Червня 2012, 04:59:04 »

А така випускниця:

http://konung-ogin.livejournal.com/102841.html
Записаний
Следи за контекстами!

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
ШКОЛА
« Прочитано #161 : 03 Вересня 2012, 13:37:59 »

Сьогодні моя молодшокласниця принесла першу оцінку зі школи. Їй поставили 10 балів. І ми з ДДК засперечались: 10 на старий лад то слабенька 5 чи слабенька 4. (Я то розумію, що за вправу без жодної помилки не могли поставити 4 лише за те, що цифра 7 написана з некрасивим хвостиком.)
Гугл спершу не дуже допоміг. Але таки накопала інформацію для тих, кому ще трішки непривично сприймати таке оцінювання (таких "прорадянсько свідомих" як я  :=) і деякі москалі ;), які не привикли до 12)
Приховано: Показати
П.С. І не кажи мені тепер, що + чи - у школі не існувало :!!
у всякому разі у моїй школі були і 4- і 5++
Цитувати (вибране)
СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ
 
У першому класі дається вербальна характеристика знанням, умінням і навичкам учнів. У наступних класах оцінювання здійснюється за 12-бальною шкалою (системою), і його результати позначаються цифрами від 1 до 12.
Оцінювання здійснюється на основі результатів таких видів перевірки:
усної (індивідуальне, групове та фронтальне опитування);
письмової (самостійні та контрольні роботи, тестування);
графічної (робота з діаграмами, графіками, схемами, контурними картами);
практичної (виконання різних видів експериментальних досліджень і навчальних проектів, робота з біологічними об’єктами, виготовлення виробів).

У системі оцінювання розрізняють 4 (чотири) рівні навчальних досягнень учнів:

перший рівень — початковий (1-3 бали). Відповідь учня фрагментарна, характеризується початковими уявленнями про предмет вивчення;
другий рівень – середній (4-6 балів). Учень відтворює основний навчальний матеріал, здатний виконувати завдання за зразком, володіє елементарними вміннями навчальної діяльності;
третій рівень — достатній (7-9 балів). Учень знає істотні ознаки понять, явищ, зв'язки між ними, вміє пояснити основні закономірності, а також самостійно застосовує знання в стандартних ситуаціях, володіє розумовими операціями (аналізом, абстрагуванням, узагальненням). Відповідь учня правильна, логічна, обґрунтована, хоча їй бракує власних суджень;
четвертий рівень – високий (10-12 балів). Знання учня є глибокими, міцними, системними; учень вміє застосовувати їх для виконання творчих завдань, його навчальна діяльність позначена вмінням самостійно оцінювати різноманітні ситуації, явища і факти, виявляти й відстоювати особисту позицію.
Кожний наступний рівень вимог включає в себе вимоги до попереднього та додає нові.

У випадку невідповідності навчальних досягнень учня рівням системи оцінювання робиться позначка «не атестований».
При визначенні рівня навчальних досягнень учнів враховуються:
характеристики відповіді: правильність, логічність, обґрунтованість, цілісність;
якість знань;
сформованість загальнонавчальних та предметних умінь і навичок;
рівень володіння розумовими операціями: вміння аналізувати, синтезувати, порівнювати, класифікувати, узагальнювати, робити висновки тощо;
вміння виявляти проблеми та розв'язувати їх, формулювати гіпотези;
самостійність оцінних суджень.

Хронологія становлення системи оцінювання в Україні:
1935 р. – у радянських школах встановлено п'ять словесних оцінок: «дуже погано», «погано», «посередньо», «добре», «відмінно».
З 1945 р. у Радянській Україні оцінювання навчальних досягнень учнів проводилось за 5-бальною шкалою — "5", "4", "3", "2", "1".
У 1993 р. діапазон оцінювання навчальної праці був звужений до 4-бальної шкали — "5", "4", "З","2".
З 2000 року в школах України діє 12-бальна шкала (система) оцінювання.

Шкала оцінювання Оцінки
4-бальна  2- 2  2+ 3- 3 3+ 4- 4  4+ 5- 5  5+
12-бальна 1  2  3   4  5 6  7   8  9  10 11 12
« Останнє редагування: 03 Вересня 2012, 13:43:52 від сонечко я »
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
ШКОЛА
« Прочитано #162 : 03 Вересня 2012, 14:01:43 »

10 то слабенька 5. 5 з мінусом
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
ШКОЛА
« Прочитано #163 : 04 Вересня 2012, 08:56:14 »

10 то 5-
11 то 5
12 то 5+

я ще застала 12 бальну систему. :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
ШКОЛА
« Прочитано #164 : 04 Вересня 2012, 14:14:46 »

Для школярів  :) http://znanija.com/
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
ШКОЛА
« Прочитано #165 : 05 Вересня 2012, 14:52:13 »

Для тих, хто ще не розібрався з критеріями 12-бального оцінювання

http://pidruchniki.ws/1584100435482/pedagogika/kriteriyi_otsinyuvannya_navchalnih_dosyagnen_uchniv_12-balnoyu_sistemoyu_otsinyuvannya
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
ШКОЛА
« Прочитано #166 : 19 Вересня 2012, 10:14:33 »

Капець. У моєї донечки не виявилось здібностей до вивчення іноземної мови. Мушу викручуватись і викручувати її логічно-нелогічну пам"ять. Просто так слова не заучуються у неї.
Постійно приходиться формувати у неї якісь образи до слів. Не знаю чи так не нароблю ще гірше, але поки що допомагає.
На репіт (повторяти) я їй пропоную уявляти репетуючого чоловіка.
На лисн(слухати) і лук(дивитись) лисого чоловіка, який стріляє з лука.
глед(радий)  -кажу, що коли мене гладять, я радію, бо мені приємно
мітінг ін зе стріт(зустрілись на вулиці) пропоную асоціювати "зустрілись" з мітингом. А стріт тому і стріт, що там стрічаються.
Мамочки 2го класниць(а тепер ще й і 1шокласниць) у вас також такі казуси? :frend :)
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
ШКОЛА
« Прочитано #167 : 19 Вересня 2012, 10:41:59 »

Ми щось більше на даний момент в математиці і українській мові. З англійської вчать щось на уроці, дома ми поки нічого не вчили. Треба буде поцікавитись.  :)
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
ШКОЛА
« Прочитано #168 : 19 Вересня 2012, 10:57:28 »

Я на даний момент не надто приділяю  увагу вивченню іноземних мов. Обходимося тим, що вчать на уроках. Класі в 4-5, думаю, ситуація більш проясниться. Зараз вчать з першого класу нім.мову, а англ. будуть вчити з 5-го. Я більше схиляюсь англ.мови., але  вчителька каже, що молодшим класам англійська дуже тяжко дається і ті батьки, що обрали англ.м. з першого класу вкрай незадоволені. Ми поки вчимо нім.м.
Раніше в звичайних школах вивчали іноз.мови з 5-го класу, і нічого страшного, хто хотів вивчити, той прекрасно з цим справився. не бачу змісту у перевантаженні дитини з такого раннього віку. Нехай краще спочатку добре вивчить українську граматику, ніж буде трошки орієнтуватись у кількох мовах і ні в якій толком до кінця.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
ШКОЛА
« Прочитано #169 : 19 Вересня 2012, 11:00:03 »

Раніше в звичайних школах вивчали іноз.мови з 5-го класу, і нічого страшного, хто хотів вивчити, той прекрасно з цим справився. не бачу змісту у перевантаженні дитини з такого раннього віку. Нехай краще спочатку добре вивчить українську граматику, ніж буде трошки орієнтуватись у кількох мовах і ні в якій толком до кінця.
 :frend
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
ШКОЛА
« Прочитано #170 : 19 Вересня 2012, 11:07:37 »

Я б мала іншу думку, якби програму вичення іноз. мов для молодших класів продумували грамотні педагоги. Я малого перевала цього року зі спеціалізованої нім. школи до звичаної і не шкодую. Пам'ятаю того року жахи з вивченням нім. мови, практично з перших днів вже діти повинні були добре писати на нім. мові та розказувати тексти. На мою думку, в спеціалізованих школах тим паче повинна бути програма заохочувальна, а не така, що в піт кидає від домашніх завдань. Репетитори з першого класу - це якось неправильно  :unknow Вундеркіндами в шість років мало хто є :)
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
ШКОЛА
« Прочитано #171 : 19 Вересня 2012, 11:15:25 »

і ми колись в школі вчили анг. мову з першого класу, всім тяжко вдавалась іноземна, оцінки нам не клали тоді, і вчитель був старенький і не міг толком пояснити, ми тоді десь рік провчили мову і потім відмовились цілим класом. І почали вже вчити з 5-го класу. На початках було легко, так як трохи відклалось було в пам"яті з 1 -го класу.
Пам"ятаю як моя мама мене вчила по картинках, що саме цікаво, що перше вчила мама, так як вона в школі німецьку вчила, а потім мені пояснювала.
Відповідь від: 19 Вересня 2012, 11:13:02
Якщо вчити іноземну мову з початкових класів, то це напевно має бути як цікава заохочувальна гра.
А може діткам варто вдома заміст російськомовних мультиків включати англомовні.  :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
ШКОЛА
« Прочитано #172 : 19 Вересня 2012, 11:18:27 »

Іноземну (як і інші предмети) ще вивчать, а дитинство не поверуть. Дивне загальне захоплення іноземними мовами, зважаючи на те, як часто українці подрожують і використовують в житті іноземну.  :=)
З 5 класу було цілком достатньо.
В мене  в університеті була хімія на англійській, і я її тоді добре знала А тепер, без практики,   все забулося.  :unknow
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
ШКОЛА
« Прочитано #173 : 19 Вересня 2012, 11:26:15 »

Так, згідна. Але програма є програма. Вони уже вивчили біля 5 віршиків з англійської. А розуміння, що у них розповідається мало. Поки доходить додому - забуває. Тому приходиться розігрувати театр і проспівувати ті віршики.
Вчителька іноземної казала, що у наших діток, що вчать англійську з 2класу програма легша, ніж у тих, хто з першого. Для першачків вона навіть рекомендувала звертатись до репетиторів. Ми, слава Богу, обходимось без них. Але шкілька програма справді засильно перевнтажена і якась недодумана до кінця. Постійні зміни і експерименти. Це для чого, щоб різко рошарувати дітей на 2 табори "вундеркіндів" і "дебілів"? У яких не витримають таки колись нерви, а у інших відіб"ється бажання навчатись.
Я також вивчала англійську з 5го класу і нічого не втратила вважаю. Нехай би вчили і з молодших класів. Лише без граматики і писанини - хай будуть суто розмовні заняття без оцінювання поки що. Щоб "вухо і мозок привикали"
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
ШКОЛА
« Прочитано #174 : 19 Вересня 2012, 11:32:41 »

Так вчать діалоги, а букви навіть не починали. Нова програма.  :unknow
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
ШКОЛА
« Прочитано #175 : 19 Вересня 2012, 11:49:55 »

В мене складається враження, що наше державне керівництво робить все для того, щоб батьки мали поменше часу перейматись іншими глобальними проблемами країни :)
Відповідь від: 19 Вересня 2012, 11:36:31
То мене вже "занесло" на політичному грунті  :=)
Відповідь від: 19 Вересня 2012, 11:49:25
Головне, щоб не переросло в параною  :-D
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
ШКОЛА
« Прочитано #176 : 19 Вересня 2012, 12:15:18 »

а букви навіть не починали
А в промінчиковому класі вчора писали букву О (а в дужках оу). Геть писанину для молодшокласників!  :dopovid
щоб батьки мали поменше часу перейматись іншими глобальними проблемами країни
Ну, не кажи - точно. От підступні гади  :)! Що лиш не видумають, щоб відволікати жінку від державних і політичних справ.
Відповідь від: 19 Вересня 2012, 11:57:20
На сьогодні задавали по "Я і Україна" написати про Т.Шевченка на кілька строчок. Я для початку продиктувала малій інформацію з Вікіпедії. Потім додала кілька слів про поезію, яка будила національну гідність...Ось текст з Вікіпедії
Цитувати (вибране)
Тара́с Григо́рович Шевче́нко (відомий також як Кобза́р; 25 лютого (9 березня) 1814, с. Моринці Київської губернії, тепер в Черкаській області — 26 лютого (10 березня) 1861, Санкт-Петербург) — український поет, письменник (драматург, прозаїк), художник (живописець, гравер), громадський діяч, філософ, політик, фольклорист, етнограф, історик.
За що підвела доцю до отримання нею лише 8 балів. Бо вчителька сказала, що ні істориком, ні політиком і т.д. Шевченко не був. А лише поетом і художником. Ех. Піди розберись хто правий. Може і вчителька. Бо Вікі пишуть всі кому не лінь.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
ШКОЛА
« Прочитано #177 : 19 Вересня 2012, 12:19:01 »

На сьогодні задавали по "Я і Україна
В  нас на сьогодні здати проект про відомого українця надрукований на А4. Проогресивні другокласники.  ;)
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
ШКОЛА
« Прочитано #178 : 19 Вересня 2012, 12:41:47 »


 От про це я неодноразово і говорила. :( Раніше ми писали реферати ,йшли в бібліотеку,акуратно виводили букви...Зараз мами чи тати ,дома чи на роботі - масово друкують дітям домашнє завдання.Кому потрібен той друк?  :unknow

 Ну дівчата? З іноземною вам ще пощастило  ;) "ми" вчимо і англійську і німецьку :=)

 
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
ШКОЛА
« Прочитано #179 : 19 Вересня 2012, 12:48:01 »

Ну дівчата? З іноземною вам ще пощастило   "ми" вчимо і англійську і німецьку
сучасні діти краще знають іноземні мови, чим наприклад, моє покоління :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..