В кінці 2010 році власником «Зеонбуд» стала офшорна компанія «Planbridge Limited»
-оце уроди.як мій знайомий..лиш живуть й думають як на..ти народ.то капець. зайвий раз переконуюсь
Пан Галич повідомив, що в лютому в Україну надійде перша партія сет-топ-боксів кількістю до 200 тис. штук, що призначена для вільного продажу (наступна поставка планується в червні). За його словами, ціна пристроїв становитиме близько $50. Вони прийматимуть закодований системою умовного доступу Irdeto сигнал стандарту DVB-T2 і матимуть функцію прийому HD.
«До виробництва цих пристроїв причетна компанія Strong. Сам Strong розміщує своє виробництво на заводах у Китаї. Що стосується китайських виробників - ми тестували сет-топ-бокси десятків виробників, і мушу сказати, що попри розповсюджену думку, що китайське - завжди погане, це не зовсім так», - зазначив пан Галич.
Водночас голова Держкомтелерадіо Олександр Курдінович нагадав, що цього року буде закуплено близько 800 тисяч сет-топ-боксів для малозабезпечених верств населення, на що в держбюджеті передбачено 350 млн 120 тис. грн. Невдовзі Держкомтелерадіо має провести тендер.
За його словами, вартість сет-топ-боксів стандарту DVB-T2 із чіпами Irdeto становить 480-550 грн з урахуванням 10% ставки ввізного мита і 20% ПДВ. «Сподіваюся, що держава піде назустріч і скасує ввізне мито, що дозволить знизити вартість», - зауважив він.
Що стосується власників телевізорів DVB-T2, то вони, як повідомив Віктор Галич, не постраждають від впровадження системи умовного доступу Irdeto. «Прийнято рішення, що буде організовано виробництво САМ-модулів, які будуть вставлятися в телевізори і розкодовувати сигнал. Вони будуть у вільному продажу на ринку», - сказав гендиректор «Зеонбуду». Їхня ціна, додав він, буде нижчою за ціну сет-топ-боксів.
Назви виробників САМ-модулів на прес-конференції не були названі.
Відповідь від: 2012-04-04, 14:02:50
«Зеонбуд» хоче запровадити платні канали
І вже веде переговори з Discovery.
Компанія «Зеонбуд», яка є провайдером загальнонаціональних цифрових мультиплексів МХ-1, -2, -3, -5, хоче впровадити пакет платних каналів. Цю інформацію підтвердив генеральний директор «Зеонбудуа Віктор Галич.
Як розповів пан Галич, компанія вже веде попередні переговори. «Це переважно іноземні мовники, наприклад, Discovery, - те, що люди люблять дивитися», - сказав він. При цьому нинішні 32 каналу (28 загальнонаціональних і чотири канали регіонального мовлення) залишатися безкоштовними, підкреслив він.
За його словами, ємність мережі «Зеонбуд» дозволяє додати ще до 20 каналів в чотири мультиплекси. «Якщо виходити з того, що всі канали будуть стандартної якості (SD), то крім 32 каналів ми зможемо додати ще 20 каналів. Якщо буде HD, тоді виходить менша кількість, адже там швидкість потоку втричі більше », - пояснив пан Галич.
Слід зазначити, що зараз всі загальнонаціональні телеканали, які мають ліцензії на місця в мультиплексах «Зеонбуду» і вже говорять в мережі (а це поки що 22 телекомпанії) надають свій сигнал в SD, хоча, як відомо, вісім компаній мають ліцензії на мовлення в HD : «Інтер», «Україну», «Кіноточка» (канал медіагрупи «України»), ТОНІС, «Мега», Enter music, «MTV-України», «Банк ТВ». Ще двох HD-мовників за результатами цифрового конкурсу не був визначений.
«У цьому питанні є свої нюанси. Якщо виділяти канал в HD, то це втричі дорожче для мовника, так як втричі більший обсяг потоку. Також це технічно незручно нам як оператору, якщо цей канал не 24 години на добу виходить в HD, а тільки окремі програми транслює в HD », - пояснив Віктор Галич.
Коли у провайдера з'явиться платний контент, поки сказати складно. «Для того, щоб такий пакет сформувати, ми вже ведемо попередню роботу. Але ми це можемо зробити тільки після того, як Національна рада дасть нам офіційний документ, що нам дозволено розширити пакет », - зазначив керівник« Зеонбуд ».
Пан Галич поки не може сказати, планується виділити для платного пакету окремий мультиплекс або два, а існуючих ліцензіатів розподілити між іншими трьома (двома) мультиплексами
Відповідь від: 2012-04-04, 14:10:11
У пакетах цифрового телебачення будуть не тільки безкоштовні, але і платні телеканали. Вчора оператор телемережі "Зеонбуд" повідомив, що після 2015 року в ефірі залишиться лише 32 безкоштовних телеканалу, ще 20 будуть платними. У Нацраді з питань телебачення і радіомовлення стверджують, що такі плани регулятор не обговорював, але визнають, що багато безкоштовні канали зараз не в змозі оплатити тарифи оператора.
Компанія "Зеонбуд", яка є провайдером цифрової телемережі, повідомила, що, крім 32 безкоштовних телеканалів, в ній буде віщати ще 20 платних. "Використання стандарту DVB-T2 дозволяє, крім 8 безкоштовних каналів в кожному мультиплексі, запустити ще близько 20 каналів стандартної чіткості (SD)", - пояснив генеральний директор компанії Віктор Галич. Трансляція платних каналів, таких як Eurosport, Discovery, National Geographic, дозволить збільшити доходи "Зеонбуд", додав менеджер. У будівництво мережі, яка вже введена в експлуатацію, компанія інвестує $ 134 млн. Окупити ці вкладення "Зеонбуд" розраховує за 5-6 років.
Перехід на цифрове мовлення в Україну викликав боротьбу за частоти між найбільшими медіагрупи. У серпні минулого року Нацрада з питань телебачення і радіомовлення провів перший конкурс, на який було виставлено 28 національностей каналів, тоді як заявок на отримання частот було подано вдвічі більше - 59. Найбільше частот отримав гурт "Інтер" (див. "видання" від 22 серпня 2011 року). Група "1 +1" Ігоря Коломойського і StarLightMedia Віктора Пінчука зберегли свої позиції. Ряд же невеликих каналів, включаючи ТВі, не отримали частот - вони дісталися кільком маловідомим компаніям. Канали ТВі, "Ера", "Малятко-ТВ" і кілька регіональних мовників оскаржують результати конкурсу в суді, однак у першій інстанції вони програли.
Генеральний директор телеканалу TBi Микола Княжицький вважає, що політика розподілу частот, що проводиться зараз Нацрадою, веде до монополізації ринку. "Це суперечить як демократичним, так і ринковим принципам - на безкоштовні канали ліцензії були видані маловідомим компаніям", - підкреслює він. На думку пана Княжицького, для розподілу частот в будь-якому випадку потрібно буде проводити конкурс, і компанія має намір в ньому брати участь.
Втім, у Нацраді вважають, що "Зеонбуд" не мав повноважень робити такі заяви. "Розподілом частот займається виключно регулятор, і питання розподілу частот платним каналах ми не обговорювали", - говорить член Нацради з питань телебачення і радіомовлення Оксана Єлманова. Однак вона визнає, що багато безкоштовні телеканали не в змозі оплатити тарифи "Зеонбуд". Вартість послуг компанії - від 33 тис. до190 тис. грн на місяць. Раніше телеканали поскаржилися на високі тарифи оператора до Антимонопольного комітету, зазначивши, що такі тарифи вигідні лише каналам з найбільшим покриттям - "Інтеру" та "Студії 1 +1" (див. "видання" від 5 вересня 2011 року).
В "Зеонбуд" вчора повідомили, що тарифи компанії в майбутньому можуть підвищитися ще більше. "Якщо концерн РРТ (здійснює зараз трансляцію ефірного аналогового телесигналу .-" видання ") підвищить свої тарифи, то і ми будемо змушені підвищити ціну на оренду обладнання", - заявляє пан Галич.
Відповідь від: 2012-04-04, 14:12:26
У компанії також обіцяють, що активувати приставку можна буде автоматично - по SMS, через інтернет або по дзвінку в колл-центр, який має запрацювати в лютому.
Відзначимо, що крім 32-х безкоштовних каналів, в ефірній цифрі можуть з'явиться платні телеканали, наприклад, Discovery. Як пояснив Віктор Галич, зараз на цю тему ведуться переговори. "Може бути введений платний пакет, куди включаться популярні канали, наприклад, Discovery, в існуючих мультиплексах. Але 32 безкоштовні програми чіпати не будуть. У нас є надлишок цифрового потоку за рахунок використання DVB-T2", - додав він.
*Кодування ефірної цифри буде складно обійти, але на ринку можуть з'явитися і неофіційні "прошиті" пристрою
Кодування ефірної цифри поки не включена, але обійти її, за словами Галича, буде складно: компанія вибрала одну з найбільш захищених систем умовного доступу. У той же час, існує ймовірність, що поряд із сертифікованими ресиверами на ринку незабаром можуть з'явиться і неофіційні пристрою, "прошиті" під прийом закодованих ефірних каналів - сьогодні такі "прошиті" пристрою використовуються для установки нелегальних супутникових тарілок.
Правильні телевізори
Зараз в Україні вже продаються телевізори з DVB-T2 ресиверами, але моделей поки мало і вони дорогі. Користувачі, у яких такі телевізори вже є, вже зараз можуть дивитися ефірну цифру. Але з часом їм доведеться все ж докуповувати обладнання - через кодування сигналу.
Як пояснив Віктор Галич, для власників телевізорів з DVB-T2-ресиверами продаватимуть спеціальні модулі: "Будуть випускатися окремі CAM-модулі, які вставляються в телевізор, і які можуть розкодувати сигнал. Вони будуть доступні в роздрібних мережах. Я не готовий зараз відповісти на питання про ціну, але, швидше за все, вони будуть дешевші, ніж приймачі ".
*В Україну вже продаються телевізори з DVB-T2 ресиверами, але моделей поки мало і вони дорогі
У найбільшій мережі побутової техніки - "Фокстрот.Техніка для дому" - є телевізори з DVB-T2 декодерами тільки одного виробника - Philips. Це LCD-пристрої діагоналлю від 32 дюймів і вище, і відповідно, за цінами, орієнтовно, від 7 тис.грн. до 15 тис.грн. Наприклад, модель LCDtv32 "PHILIPS 32PFL6636T/12 коштує 7 тис.грн., LCDtv37-42" PHILIPS 40PFL6606T/12 - 9,9 тис.грн. Додатково налаштовувати телевізор для прийому ефірної цифри не потрібно.
DVB-T2-телевізорів мало і вони дорогі, все одно потім необхідно буде докуповувати CAМ-модулі, каже Олександр Курдинович, так що не має сенсу купувати їх саме зараз. Виробники ТВ-обладнання теж чекали рішення про систему кодування, тому до цих пір не завозили таку техніку. Цілком можливо, що вже найближчим часом лінійка таких пристроїв в роздробі помітно збільшиться.
Альтернатива ефірної цифри
Через те, що приставки досить дорогі (це обумовлено обраної технологією передачі сигналу), частина аудиторії, яка дивиться зараз аналогове ТБ, може піти у супутникові або кабельні мережі, вважають в Незалежної асоціації телерадіомовників (НАМ).
"Зараз, у зв'язку з озвученою ціною (480-550 грн. За ресивер, - ред.), Стає питання: хто буде купувати ці приставки? Подивіться на те, скільки коштує супутникова тарілка, якщо не говорити про легальних пропозиціях. Нелегальну тарілку можна купити, умовно кажучи, за $ 100 (близько 800 грн., - ред.) і отримати до 300-500 каналів, залежно від картки. Хто платитиме за 32 каналу, якщо можна заплатити приблизно за ту ж суму 300? Це велике питання . Тому, мені здається, проникнення ефірного цифрового телебачення в Україні може бути досить незначним ", - говорить виконавчий директор НАМ Катерина М'ясникова.
Частина аудиторії, яка дивиться зараз аналогове ТБ, може піти у супутникові або кабельні мережі
За її словами, наприклад, в Одесі, цілком може вирости частка IPTV. "В Одесі є провайдери IP-телебачення, які вже зараз покривають до 40% міста, при тому, що пропонують" телефон, інтернет і ТВ "за 80 грн. На місяць", - зазначила Мясникова.
Аналогове мовлення почнуть відключати з 2013 року, а можливо і раніше. Повністю перейти на ефірне цифрове мовлення України повинна до 2015 року. Залишається ще питання покриття: Зеобнуд відзвітував про 95%, але це - розрахункові цифри, реальне покриття покажуть натурні дослідження.
Відповідь від: 2012-04-04, 14:17:13
В Україну надійшли перші 200 тис. приставок для « цифри»
В Україну надходить перша партія теле- приставок для прийому цифрового сигналу, який транслюватиметься в мережі провайдера « Зеонбуд ». Про це розповів гендиректор « Зеонбуду » Віктор Галич.
За словами Галича, у першій партії - 200 тис приставок за ціною 400 грн. за штуку виробництва компанії Strong, які призначені для вільного продажу. Наступна велика партія пристроїв буде в червні. Як заявляє Галич, це буде близько 900 тис. приставок, які будуть поширюватися серед малозабезпеченого населення.
Нагадаємо, що до 2015 року на « цифру » має перейти близько 10 млн. українських домогосподарств, які зараз дивляться ефірне телебачення. У держбюджеті на цей рік передбачено 350 млн. 120 тис. грн. на закупівлю приставок для бідних.
стронг-то сила Відповідь від: 2012-04-04, 14:22:19
Телевізійні приставки для прийому цифрового ефірного ТБ (сет -топ - бокси) будуть відправлені пільговиками поштою.
« Держкомтелерадіо попередньо розішле пільговикам повідомлення про те, що вони мають право написати і відправити у це відомство заяву з проханням про отримання сет -топ - боксу. Після цього « Укрпошта » буде розсилати бандеролями пристрою за зібраними адресами », - відзначило джерело. За попередніми даними, « Укрпошта » може заробити на цьому близько 20 млн грн.
Нагадаємо, що перша партія бюджетних приставок в розмірі 700 тис. штук повинна надійти в Україну в червні.
Це треба прочитати... Людина з душею написала, а головне - правду :
Цитата: Не мог я, как человек, чья работа связана с деятельностью в сфере телевидения не отреагировать на ситуацию, которая набирает стремительные темпы в моей стране. Суть в следующем: В апреле месяце прошлого года в интернете появилась информация о создании на территории Украины сети DVB-T2 вещания. Сложно понять, в связи с чем возникли такие намерения, кто стоял у истоков, и из - за чего в течение года возник вопрос об отключении эфирного телевидения, и замене его "цифрой"
Забавно было бы посмотреть на иностранцев, приехавших на футбол, которые держа в руках пульты телевизоров, смотрели бы в убогих гостиничных номерах, которые им продадут в три дорога цифровое вещание "украиномовных" каналов, на телевизорах прошлого века. Как не странно, но на территории Украины, если разобраться логически, законным путем смотреть нечего: Евро-2012, Лига Чемпионов, боксерские поединки, кинофильмы и познавательные программы — все это перспектива владельцев IPTV, или на крайний случай ресиверов с кардшарингом, в то время как в официальном просмотре эфирного ТВ вас будет радовать Поплавский, танцы и песни надоевших до боли в сердце "народных героев Родины", новости о умирающей Юлии Владимировне.
"Евро - не евро", но суть сводится к тому, что пришла очередь "Косить бабло" и в сфере телевидения, т.к. наверное каждая семья, хотя - бы несколько часов в день, но смотрит телевизор. Недавно некто Онно Зонневельд осмелился предположить: «Думаю, бесплатные каналы довольно скоро решат зашифровать свои сигналы» Я уверен, что именно так и произойдет, и дело это не догого времени. Рассудите сами: Каждый из нас смотрит телевизор, и отказаться от этого не сможет, даже если придется платить абонентскую плату. В связи с тем, что кодированное вещание не может быть наследником аналогового эфирного телевидения, в Украине складывается неадекватная тенденция, когда власть отключает аналоговое вещание, не предлагая своим гражданам никакой аналогичной замены. Ситуация поистине идиотская, и не встречающаяся в истории.
Мало того, реклама в СМИ уже сделала свое дело, и уже несколько заказчиков обращаясь ко мне по поводу установки спутниковой антенны, ненароком намекали на то, что мои услуги, ввиду стоимости работ им не интересны, т.к. вскоре появится бесплатное цифровое телевидение. Мне, как человеку, который с этих самых установок спутниковых антенн зарабатывает на хлеб - подобная тенденция даже на руку, т.к. люди, в скором времени в большинстве своем подсядут на спутниковое телевидение и кардшаринг. Сейчас еще мало кто знает, что "бесплатное цифровое телевидение" это миф, а каналы, которые там собираются вещать - в большей части для единомышленников Черновецкого.
У непонятно откуда взявшегося «Зеонбуда», компании, которая все это "заварила" уже есть не одно "ноу-хау": вместо обещанных с экранов ТВ бесплатных каналов в качестве HDMI вещать пакет каналов с помесячной оплатой (в отличии от базового пакета, плата за просмотр которого заложена в стоимость ресивера). По сути, такой пакет вполне мог бы иметь место параллельно с пакетом открытых каналов, и для его приёма можно было бы использовать ресиверы, не «залоченные» под этого самого «Зеонбуда»
Помните, чуть выше я упоминал о Черновецком? Смотрите, что получит рядовой пользователь, который заплатит за DVB-T2 приемник сумму, на которую можно приобрести средного класса HDMI ресивер, спутниковую антенну, да еще и вип аккаунт с годовой подпиской на "шару"
Код:
Общенациональные каналы:
1. «Интер» HD
2. ТРК «Украина» HD
3. «1+1»
4. «НТН»
5. «К-1»
6. «УТ-1» HD
7. ICTV
8. «Enter-фильм»
9. «MTV-Україна» HD
10. «Тоніс» HD
11. СТБ
12. ТЕТ
13. «К-2»
14. «Новий канал»
15. «М-1»
16. «5-й канал»
17. «Мега» HD
18. «Ентер-музика»
19. «Star-TV»
20. «Погода»
21. «Хоккей»
22. НЛО-ТБ
23. «Реал Істейт-ТБ»
24. «Голдберрі»
25. «Ескулап ТБ»
26. «Кіноточка» HD
27. «Банк ТБ» HD
28. «Вінтаж»
+ 4 региональных канала.
Відповідь від: 2012-04-04, 14:31:38
У регіони України були відправлені 10 тис. приймачів цифрового телебачення. Про це заявив генеральний директор компанії " Зеонбуд " Віктор Галич. Він також уточнив, що приймачі ввезені в Україну компаніями Strong і Romsat. І ці компанії мають зобов'язання відпускати приймачі за ціною не більше 490 грн. з урахуванням ПДВ.
Нагадаємо, що цифровий сигнал від компанії "Зеонбуд" кодується системою умовного доступу Irdeto. Кожному ресиверу буде присвоєно ідентифікаційний номер, що дозволяє відключати приймач власникам, вчасно не сплатили перегляд.
Вартість перегляду одного мультиплексу за попередніми даними, коштуватиме 25 грн., тобто для перегляду існуючих 4-х мультиплексів доведеться платити 100 грн. в місяць.