то є такий набір стемпінг неіл арт, о!
дивіться отаке ще, просто:
<object style="height: 390px; width: 640px"><param name="movie" value="
http://www.youtube.com/v/03ZhghcgSVo?version=3&feature=player_embedded"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="
http://www.youtube.com/v/03ZhghcgSVo?version=3&feature=player_embedded" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="360"></object>
Відповідь від: 05-03-2012, 11:26:25
Любов людства до красивих нігтів простежується в різних культурах з дуже давніх часів. Ще в Давньому Китаї та Єгипті 3000 років тому знали толк в манікюрі. Манікюрний набір з литого золота, датований 3200 роком до н.е., був знайдений в халдейських похованнях в південній частині руїн Вавилона. Гробниці придворних манікюрістов єгипетського фараона (який жив за 2400 років до н.е.) показують, якими привілеями користувалися в ті часи люди, які вміли надавати послуги з нейл-арту.
У ті часи манікюр не знав відмінностей статі, кольорові нігті служили свого роду уніформою для римських воїнів. Яскраві фарби означали приналежність до царської родини, а раби могли наносити на нігті тільки світлі тони фарб. Цариця Єгипту Клеопатра використовувала хну для фарбування своїх довгих нігтів у теракотовий колір. Хна була найпоширенішою фарбою для нігтів протягом усього середньовіччя. У XVII столітті східні жінки примудрялися нарощувати «попередньо пофарбовані» нігті, уколюючи різні фарбувальні пігменти рослинного походження в область матриці нігтя. 600 років тому китаянки фарбували нігті золотою або срібною фарбою, пізніше почали надягати на пальці золоті або срібні наконечники у формі довгих нігтів.
Саме слово «манікюр» походить від латинського «тапіз», що означає кисть, і «Сігу» - догляд.
Сучасний манікюр виник у Франції в 1830-і роки, коли королю Луї Філіппу довелося видалити задирок на пальці. Доктору, який виконав цю невелику операцію, наказали розробити набір для догляду за руками. У набір для обробки нігтів була введена апельсинова паличка, запозичена з зуболікарських інструментів.
Вже до початку XX століття догляд за руками став дохідної комерційної галуззю, набори для нігтів продавалися в універсальних магазинах. Вони містили пудру, замшеве пилку, флакончик мазі для рук і апельсинову паличку. Чоловіки того часу, не в приклад нашим сучасникам, широко користувалися цими наборами. У 1917 році вперше з'явився рожевий лак для нігтів, а вже до 1920 року лаки різних кольорів можна було купити в аптеках по всьому світу.
Манікюр сьогодні - це ціла система догляду за руками. У сучасному розумінні це не тільки красиві нігті, але й лікувально-відновлювальні процедури, догляд за шкірою рук, технології створення штучних нігтів. Особливе місце в манікюрі займає «Нейл-арт» - свого роду фігури вищого пілотажу в оформленні рук. Ремесло майстри манікюру піднімається до рівня образотворчої творчості, і справжній майстер повинен завжди прагнути його досягти.