Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 11 місяців 22 дні

Автор Тема: Громада вимагає звільнення чиновника за образу гідності калушан  (Прочитано 171591 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

На мою думку подолання корупції неможливо якщо будуть механізми впливу на чиновника.
 Не зрозумів можливо чи не можливо?  :unknow
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Не маю підстав не довіряти Притуляку.  Дзундзу терпіти не можу.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

Не маю підстав не довіряти Притуляку.
 Підтримую.
Відповідь від: 13 Травня 2011, 00:15:29
Є ще і такі мазохісти, про яких кажуть: його просто неможливо обіс , бо він надто швидко облизується.
:D   :D :D
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30276
  • Останні відвідини:
    21 Червня 2024, 11:18:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Тато приїде..! І розбереться!  :drink
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Яка ж вона безоплатна ,як гроші з нашого бюджету? Просто ще громади  не навчилась сприймати бюджетні кошти, як свої, а спитати за доцільність їх витрачання не має кому.(Хоча це є обов'язок та відповідальність депутатів) Цікаво виглядає безплатна медицини на фоні боргів по зарплатах в комунальній сфері, підрядникам, по очисним і т.д.
    :good :good :good
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

Тато приїде..! І розбереться!
 Є таке, але з поправкою - приїде і розведе. І всі будуть задовлені і умиротворені. :)
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

... і , коментує ситуацію ДЗУНДЗА !!! , той, що НЕ ЧУВ та НЕ БАЧИВ , бо його там не було  =)) =))

тобто, жоден з чисельних заступників й найближчих до мера людей не погодилися на коментар  :evil :evil . Хоча , чого так , адже  :bayan
Записаний

Salam

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 50
  • Радуемся жизни как дети
  • Останні відвідини:
    03 Червня 2012, 12:03:41

    Звідки: Калуш

Тато приїде..! І розбереться!
Ага, вот приедет барин, барин нас рассудит.  ;)
Відповідь від: 13 Травня 2011, 12:03:02
В нашій країні обзивають "всех и вся". Здається сказати людині, що вона -"плохие слова, которые я не употребляю" - це норма.  Ми дозволяємо самі. 
Записаний

aser

  • Початківець
  • *
  • Карма +18/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 31
  • Останні відвідини:
    22 Серпня 2014, 22:05:20

    Звідки: про Спект

До речі, а хто проводив дослідження національного складу тих зборів?  :) А тим більше ступінь їхнього забруднення?  :)
А що, коли на повірку виявиться, що присутні справді належали до циганської національності?  ;)
Та ще й з немитими руками?  :D
 Паспорів їхніх ми не бачили...
І ще. Відколи це в нашій демократичній країні вислів "цигани" вважається образою? Шовінізмом попахує...  ;)
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


До речі, а хто проводив дослідження національного складу тих зборів?   А тим більше ступінь їхнього забруднення? 
А що, коли на повірку виявиться, що присутні справді належали до циганської національності? 
Та ще й з немитими руками? 
 Паспорів їхніх ми не бачили...
І ще. Відколи це в нашій демократичній країні вислів "цигани" вважається образою? Шовінізмом попахує...
aser, не заперечуєте, якщо Вас тут на форумі будуть називати "немитим і нечесаний айзером"?

Адже Ви не надали: 1. Довідку з перукарні про зачіску. 2. Свою санітарну книжку чи хоча б довідку з лазні. 3. Докази, що у Вас в роду немає кавказців (нік aser дає підстави вважати, що є).

Не ображайтесь. Нічого особистого. Це лиш ілюстрація на Ваші ж слова.
Записаний

aser

  • Початківець
  • *
  • Карма +18/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 31
  • Останні відвідини:
    22 Серпня 2014, 22:05:20

    Звідки: про Спект

 :D Ну, з таким самим успіхом мене можна називати і Переможцем Третьої Світової Війни, і Безкрилим Літуном, і Чепурним Грузином, і Вічним Українцем, і Хромим Карликом З Великими Очима...  :D Назва (ім"я) не відображає суті речей  ;)
Ігор_О, 1. Щоб зачесатися, нема необхідності йти у перукарню, може "непідстрижений"?
2. Не думаю, що в Радецької нема санітарних книжок медпрацівників, отже її слова можуть бути обгрунтовані....
3. У мед.закладах, очевидно, наявна повна інформація про працівників, а отже і про національність...
Звідси випливає висока імовірність випадку, коли присутні на нараді медпрацівники могли бути циганами немитими... :)
От тому я й запитую: чи є в когось протилежна інформація?  ;)
« Останнє редагування: 13 Травня 2011, 13:56:25 від aser »
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Ну, з таким самим успіхом мене можна називати і Переможцем Третьої Світової Війни, і Безкрилим Літуном, і Чепурним Грузином, і Вічним Українцем, і Хромим Карликом З Великими Очима...
Так оберіть для себе Немитий і Нечесаний Циган, Вам же все-рівно та й "Назва (ім"я) не відображає суті речей". Слабо? Чи, все-таки, Вічний Українець звучить ліпше?  ;)

1. Щоб зачесатися, нема необхідності йти у перукарню, може "непідстрижений"?
Справді, нема. Однак, суті це не міняє - де Ваша довідка "про причесаність"? Нема? Ото ж...

2. Не думаю, що в Радецької нема санітарних книжок медпрацівників, отже її слова можуть бути обгрунтовані....
У всіх медпрацівників є санітарні книжки. Саме їх наявність і доводить необгрунтованість слів про "немитість".

3. У мед.закладах, очевидно, наявна повна інформація про працівників, а отже і про національність...
І що з того? Хіба робоча нарада була присвячена обговоренню питань генеології і родоводів? Яким чином національність працівника впливає на виконання ним службових обов'язків? Може п.Радецька натякає, що одні національності працюють краще, а інші гірше? Най так і скаже. Слабо?
Відповідь від: 13 Травня 2011, 14:09:50
От тому я й запитую: чи є в когось протилежна інформація?
Чи є у когось інформація, що Ви не Айзер (Хромий Карлик, Вічний Грузин, Останній Лох)?
Записаний

aser

  • Початківець
  • *
  • Карма +18/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 31
  • Останні відвідини:
    22 Серпня 2014, 22:05:20

    Звідки: про Спект

Ігор_О, звичайно у мене нема манії величності, і назватись я можу як завгодно, навіть числом, припустимо "1" :D  . На жаль, моя скромна персона виходить за рамки цієї теми, тому про те, як називати мене чи Вас, пропоную обговорити в ІНШІЙ темі ;) ... Заодно і розтовкмачу Вам про "причинно-наслiдковий звязок"... 
А поскільки у Вас немає інформації про національності працівників, а в Радецької є, можна припустити, що працівники є циганами. Та ще й немитими :D .
Бачите, у Радецької є вся інформація, яка дозволяє їй судити про національність та чистоту підлеглих. Звичайно, це не дає право їй публікувати ці данi - цього я НІКОЛИ не стверджував ;)"... 
« Останнє редагування: 13 Травня 2011, 16:58:18 від aser »
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Ігор_О, звичайно у мене нема манії величності, і назватись я можу як завгодно, навіть числом, припустимо "1"
Одна справа, як Ви назветесь. Інша - як Вас називають оточуючі.

На жаль, моя скромна персона виходить за рамки цієї теми, тому про те, як називати мене чи Вас, пропоную обговорити в ІНШІЙ темі  ... Заодно і розтовкмачу Вам про "причинно-наслiдковий звязок"...
Запросто. "Розтовкмачте" мені, будь-ласка.

А поскільки у Вас немає інформації про національності працівників, а в Радецької є, можна припустити, що працівники є циганами. Та ще й немитими  .
Бачите, у Радецької є вся інформація, яка дозволяє їй судити про національність та чистоту підлеглих.
1. У Радецької немає інформації про національність медперсоналу ЦРЛ загалом і медсестер зокрема.
2. Радецька не має і не може мати жодної інформації щодо стану особистої гігієнічни вищезгаданих працівників.
4. Ви так і не "розтовкмачили" причинно-наслідковий зв'язок між темою робочої наради і гігієнічно-національно-розвитковою проблемою.
Записаний

Salam

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 50
  • Радуемся жизни как дети
  • Останні відвідини:
    03 Червня 2012, 12:03:41

    Звідки: Калуш

Колись була така практика, якщо людина поводилась негідно, зневажала  ГРОМАДУ,  її просто виганяли з населеного пункту в 24 години.  А буде так як "у нас" - пошумели-пошумели и разошлись. Чорноволів вже немає. :(
Відповідь від: 13 Травня 2011, 17:29:31
Та й взагалі про що мова, панове? Про те що посадова особа принижувала честь та гідність своїх підлеглих? Чи про те що ця ж посадова особа образила ГРОМАДСКІСТЬ  м. Калуша?   Так якщо вона у нас таки є, то де вона, та сама ображена громадскість?  Кіпеж поки що тільки на кухнях, та тут на форумі.
Записаний

aser

  • Початківець
  • *
  • Карма +18/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 31
  • Останні відвідини:
    22 Серпня 2014, 22:05:20

    Звідки: про Спект

Ігор_О,
1. Я виходжу з того, що Радецька має особисті дані про  своїх підлеглих, а Ви про її підлеглих - ні.
2. Звичайно, Радецька повинна слідкувати станом своїх підлеглих, і виявивши незадовільний - реагувати. Інша справа - як.
3. Втовкмачування Вам причинно-наслідкового звязку стосується Вашої неспроможності осягнути звязок між предметом та його іменем, і виходить за рамки даної теми, все інше - Ваші домисли :)
« Останнє редагування: 13 Травня 2011, 18:05:15 від aser »
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


1. Я виходжу з того, що Радецька має особисті дані про  своїх підлеглих, а Ви про її підлеглих - ні.
І як же у Вас це "виходить"? З чого? Звідки Ви будуєте припущення, що у Радецької ці дані є, а у мене нема?

2. Звичайно, Радецька повинна слідкувати станом своїх підлеглих, і виявивши незадовільний - реагувати. Інша справа - як.
Знову ж таки - з чого Ви берете, що Радецька повинна слідкувати за станом (напевно, гігієнічним) своїх підлеглих? А за станом їх розвитку теж? І за національними ознаками?

Крім того, відкрию Вам таємницю - медичні працівники Калуської ЦРЛ - не є і ніколи не були підлеглими "пані" Радецької!

3. Втовкмачування Вам причинно-наслідкового звязку стосується Вашої неспроможності осягнути звязок між предметом та його іменем
Поділіться тим, що Ви курите - може і мені вдасться осягнути те, що відкривається Вам :)
Записаний

aser

  • Початківець
  • *
  • Карма +18/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 31
  • Останні відвідини:
    22 Серпня 2014, 22:05:20

    Звідки: про Спект

1. Дані беру з відкритих джерел http://lifeinua.com/news/golovnij_likar_mista_kalu_etichno_nedorozvin.html Яка посада Радецької там прописана?
2. Пояснюю для Вас (бо бачу Ви думаєте про своє - про паління), будь-який керівник, бачачи неадекватний, чи незадовільний стан працівників (хвороба, алк.сп"яніння, бруд на роб.місці, одязі) повинен відповідно реагувати. Тим паче на таке має реагувати керівник мед.закладів міста. Як зреагувала Радецька - інша справа.
3. Любий друже, щоб щось осягнути, потрібно докласти зусиль, іноді значних. Не думаю, що курнувши Вам це вдасться :D
І ще одне. Не бачу жодної аргументації Ваших тверджень, жодної. Потрудіться після своїх тверджень підкріплювати ХОЧА Б ЯКИМИСЬ аргументами ;)
А поки, виходячи з можливостей посади Радецької, та необхідності реагування її на порушення, виводимо імовірність "циганського" походження даних працівників та їх неохайного вигляду...
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости


http://www.vikna.if.ua/news/gover/2011/05/13/6776/

Шановний Ігоре Степановичу!

ЗВЕРНЕННЯ
15 квітня 2011 р. заступник міського голови п. Радецька В.Б., зібравши на оперативну нараду старших медсестер стаціонару Калуської ЦРЛ, почала у грубій, брутальній формі обзивати наших колег “брудними циганами” і т. п., принижуючи цим не лише професійні якості конкретних медичних працівників, а і людські цінності жителів всього Галицького регіону. Даний факт є достовірним, підтверджений і засуджений на засіданні об’єднаного профспілкового комітету стаціонару Калуської ЦРЛ (Протокол № 11 від 06.05.2011 р.).

...
1. Від імені колективу медичних працівників Калущини, заступнику міського голови з питань медицини п. Радецькій Віталіні Броніславівні — ВИСЛОВИТИ НЕДОВІРУ.

2. Звернутися до міського голови м. Калуша п. І. Насалика з вимогою щодо звільнення з займаної посади Радецької В.Б. з формулюванням: "За порушення Присяги державного службовця та втрату довіри".

3. В свою чергу, об’єднаний профспілковий комітет медичних установ Калуського району, разом з обласною профспілкою медичних працівників, буде звертатися у ЦК профспілок України з приводу грубого порушення лікарем Радецькою В.Б. правил деонтології та професійної етики.

Рішення прийняте на позачерговому засіданні об’єднаного профспілкового комітету медичних установ Калуського району.  11.05.2011 р. Протокол №8.
 8) 8)
Записаний