http://maidan.org.ua/static/news/2010/1290257214.htmlДорогі співвітчизники!
Ми, підприємці малого і середнього бізнесу, звертаємось до Вас за загальнонаціональною підтримкою.
Нова влада виявилася ворожою до свого народу. Усі їхні передвиборні обіцянки виявилися брехнею. Вони з перших кроків своєї діяльності працюють на знищення та поработіння нашого народу. Вони посміхаються нам з телеекранів і безсоромно брешуть, що нібито піклуються про народ.
Ми – це ті ж вчителі, лікарі, інженери та робітники заводів і фабрик, які у 90-ті роки, коли країна була у глибокому дефолті, а керівники розкрадали радянське майно, із «кравчучками» вийшли на ринки, рятуючись від злиднів.
Ми – це ті, кого грабували, калічили та вбивали рекетири та бандити. Ми – це ті, хто брали кредити на кабальних умовах у вітчизняних банках. Ми ніколи не надіялись на владу і не просили допомоги. Ми просили не заважати.
В той час, коли в країні панує бідність, малі пенсії і зарплата, можновладці нав‘язують країні думку, що в цьому нібито винні саме підприємці, що насправді не відповідає дійсності. Адже малий та середній бізнес – це 1000000 самозайнятих підприємців, чесних платників податків і роботодавців та ще три мільйони робочих місць. Ми – це останній прошарок незалежних людей в Україні і саме наша незалежність лякає владу.
Прийняття податкового кодексу – це рейдерське захоплення партією влади єдиного сектору економіки, який їм ще не належить.
Тому ми звертаємось до вас не лише як підприємці, які два місяці просиділи під стінами Верховної Ради і не дочекалися відповіді від наших «народних» обранців; не як «темні» затуркані люди, які не вміють читати. Ми звертаємося до вас як такі самі громадяни нашої країни, до яких прийшла черга у «чорному» списку цієї злочинної влади. Влади, якій так вигідно ділити нас на україномовних та російськомовних, східних та західних, синіх та червоних, підприємців та пенсіонерів. Вони хочуть розділити нас, щоб кожного зокрема поставити на коліна та «приватизувати».
І тому вони спочатку поставили на коліна свободу слова, а ми не стали на її захист – і тепер вони вільно маніпулюють нашою думкою. Потім вони взяли під свій контроль судову систему, щоб позбавити нас права на захист. І ми знову промовчали. Далі вони переписали «під своє замовлення» Конституцію України і наділили себе правом робити це коли завгодно і як завгодно. І ми знову змирились з цим. А тепер їх злочинні руки піднялися не просто на малий і середній бізнес, а на той прошарок населення, який ще їм непідконтрольний. І сьогодні вони за крок до цього.
Якщо ми промовчимо знову, то вони отримають остаточно перемогу і знищать нашу свободу, знищать кількамільйонну армію людей, які здатні захистити не тільки себе, але й все громадянське суспільство. А тоді вже ніхто і ніщо не завадить їм бездумно та похапцем вирішити ще чиюсь долю: підняти пенсійний вік, зробити 12-годинний робочий день, позбавити нас права голосувати, говорити, думати. Зрозумійте, що Податковий кодекс – це лише ланка у ланцюгу їх спланованих дій по підвищенню цін, збільшенню вартості комунальних послуг, продуктів харчування та товарів, а з 1 січня – узаконеною можливістю відбирати у вас домівки. Вони готові здати не лише економічні інтереси України, але й знищити наше громадянське суспільство, знищити нас з вами.
Прийшов час сказати: «Ні свавіллю, беззаконню, бандитизму!
Так – європейським цінностям!»
Ми звертаємося до всіх людей України, яким не байдуже майбутнє своєї країни, своїх дітей!
Сьогодні не можна мовчати!
Треба діяти! Завтра буде пізно!
Єднаймося! Усі разом до Києва!
Доведемо своїми діями, що ми гідні кращої влади, кращого майбутнього!
Гуртуємося 22 листопада 2010 року
Київ, вул. Банкова
Адміністрація Президента
України
Національна координаційна рада
_________________________________________________________________________________________
http://chesni-podatky.org/?p=1509#more-1509З Західної України на Київ поїде 5 тисяч протестувальників
22 листопада біля приміщення Адміністрації Президента на вул. Банковій у Києві відбудеться акція протесту підприємців України з вимогою до Віктора Януковича накласти вето на прийнятий Верховною Радою Податковий кодекс.
Як повідомив УНІАН член національної координаційної ради підприємців України з дострокового припинення повноважень ВР Євген Шаповаленко, який є куратором протестних акцій Західного регіону України, в акції протесту на Банковій братимуть участь підприємці зі всіх областей України, зокрема, лише від західних областей – Львівської, Тернопільської, Волинської, Івано-Франківської та Рівненської областей – виїде до Києва «по тисячі підприємців мінімум».
Шаповаленко наголосив, що лише Західна Україна дасть під стіни Адміністрації Президента щонайменше п’ять тисяч представників малого та середнього бізнесу, які зберуться, щоб не допустити «введення в життя Податкового кодексу».
___________________________________________________________________________________________
Калуш себе також "показав"
Калуські підприємці протестують виважено
З початку тижня по всій Україні страйкують підприємці. Щоб захистити себе від Податкового кодексу, люди обіцяють безстроковий страйк, а, можливо, ще більш радикальні заходи. Попри те, що проект Податкового кодексу зазнав численних поправок, зокрема, внесених у результаті всенародного обговорення, підприємці все ще незгідні сплачувати податки за новим кодексом.
У вівторок близько 40 тисяч підприємців зібралися під стінами Верховної ради. Під Івано-Франківською ОДА також страйкували підприємці. Серед них — близько 50 калушан.
На думку голови Ради промисловців та підприємців Калуша Миколи Полицького, масові акції мають бути організованими. Люди часто протестують проти Податкового кодексу як такого, не розуміючи, що кодекс — потрібний, але не у такій редакції, яку намагається затвердити парламент. Інша справа, що норми, прописані у цьому кодексі, практично, заганяють малий і середній бізнес у “тінь”. Тож, протестувати потрібно із чіткими вимогами. У даному випадку більш результативними були би звернення до депутатів обласних рад, які після затвердження в області, потрапляють до парламенту і мають право дорадчого голосу.
Тому Калуські підприємці вирішили діяти більш виважено. Днями відбулося засідання Ради промисловців та підприємців міста, де були присутні представники Калуської оДПІ, управління Пенсійного фонду у місті Калуші, відділу розвитку підприємництва Калуської міської ради. У засіданні взяли участь близько 300 підприємців міста.
— Рада промисловців та підприємців затвердила лист із конкретними вимогами, примірники яких були надіслані до Верховної ради, Президента і Прем’єр-міністра України. Серед основних зауважень калуських підприємців до Податкового кодексу: обмеження умов, за яких дозволяється працювати на єдиному податку, надання податківцям необмежених прав, зокрема, у будь-який час проводити позапланові перевірки. Калуські підприємці — за те, щоб позапланові перевірки проводилися виключно після відповідного судового рішення. З таким податковим кодексом ми повернемося до 90-х років минулого століття, коли увесь бізнес піде у “тінь” і буде шукати незаконні методи вирішення своїх проблем, — переконаний Микола Полицький.
Що стосується всенародного обговорення, то, на думку Миколи Полицького, пропозиції підприємців під час всенародного обговорення проекту Податкового кодексу не врахували. Тоді калуські підприємці пропонували збільшити у півтора рази річний оборот, при якому дозволяється працювати на єдиному податку, і, відповідно, на стільки ж збільшити ставку самого єдиного податку.
Юлія Баліцька, журналіст