Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?

<< < (18/56) > >>

bornslippy:
chack що вас так бентежить? релігія яку ви сповідуєте дійсно перекрутила і спотворила віру. я повінстю погоджуюсь з ДДК що людина також божественна та все своє існування намагається забути про це. за допомогою церкви.

yurko:
Зачепили болючу тему роботи.
Я собі згадую слова з Біблії: "...у поті чола добуватимеш хліб щоденний..."
А ще згадую що бачив передачу, в якій переповідали записи іспанських мореплавців. Коли вони побачили "дикунів" теперішньої Бразилії, то були страшенно здивовані, бо ті "дикуни" не працювали (у нашому теперішньому розумінні) а лише полювали і збирали, не мали страху  (бо їх ніхто не гнобив) і практично пів дня вилежувалися на сонечку.

Виходить, що вони продовжували жити як у раю.

Веду я до того, що ДДК і Сліпі та й інші мають рацію багато у чому.

Коли робота щоденний тягар - яке то життя? Звісно людина не буде весь день цілий рік лежати на ліжку. Щось та й робитиме все одно, але тоді та робота буде в кайф.

Тобто я хочу сказати, що якщо ви заливаєте бетон на будові за 2000 грн на міс. і вам нормально - це ОК.
А якщо ви нормально себе почуваєте якимось менеджером за 4000 грн на міс. - це теж ОК.
Але якщо ви щодня думаєте лише про те, як вам остогидла робота - то вже не ок :(

Доктор Хаос:
Не зря мною был упомянут Лев Николаевич Толстой. Будь вы старше и ... мудрее, или нет, скажем так, опытнее,  заметили б, что Толстой, прожив долгую жизнь, постоянно работал над собою, как в  духовном разумении этого слова, так и в физическом. Не впасть в маразм ему помогал именно труд физический и умственный.  Не надо закручивать фразы и выдумывать сложные формулы, впадать в крайности, ударяться в религию. Рабство рождается  внутри человека,  там где вы ему даете возможность поселиться - в вашей душе. Если человек внутренне чувствует себя свободным, то никакой труд не будет ему в тягость. Приходилось  быть и наемным работником и занимать руководящую должность. Поверьте,  отношение к вам - зависит от вас самих- как себя поставите, так к вам и будут относиться. Если человек по натуре раб, то и отношение к нему будет, как к рабу.  И еще, Бог трудился, но рабом не был...
Відповідь від: 24 Листопада 2011, 10:31:32И заметьте, я не разделяю труд физический и умственный, одно другому не мешает.

yurko:
Мабуть так і є.
Мені правда з досвіду стало зрозуміло, що є робота, де я себе нормально почуваю, а є що погано.

Alexander:

--- Цитата: yurko від 24 Листопада 2011, 10:10:45 ---а лише полювали і збирали, не мали страху  (бо їх ніхто не гнобив) і практично пів дня вилежувалися на сонечку.

Виходить, що вони продовжували жити як у раю.
--- Кінець цитати ---

Природний стан - це дитинство людства і вихідна точка його розумового і морального розвитку :)
Так як людина здатна до вдосконалення і несе в собі зародок свого покращення то він зовсім не призначений до того, щоб вічно жити в природному стані, так само як і до того, щоб жити у вічному дитинстві: природний стан перехідний, людина виходить з нього по мірі прогресу та цивілізації. Закон природи, навпаки того, керує всім людством, а людина стає краща у міру того, як віна починає краще розуміти і краще втілювати цей закон. :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії