Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?

<< < (16/56) > >>

Сонечко+:
Думаю, що я таки старша за Вас :)

Доктор Хаос:
 Да ради Бога, если вам так хочется. У меня уже взрослые дети...

ДДК:
Повністю  згідний  з  Сонечком.  Ще  як  безглуздо!  А  особливо  "на  дядю".  Це  дорога  у  прірву  під  час  якої  людина  перетворюється  на  слухняного  ідіота. 
Відповідь від: 23 Листопада 2011, 23:00:48Людина  створена для  щастя.  А  щастя -- це  створення  нової  реальності  спільно  з  Богом  приєднаючись  до  ЙОГО  думок  власними.

Сонечко+:
Ну, на жаль, не всі можуть працювати на себе...(і я, будучи раніше на державній роботі, у прірву не впала, хоча по котлованам прийшлось 15 років пострибати). Можна працювати в різних сферах і на різних посадах та при цьому бути як розвинутим, так і "темним". Думаю робота не є мірилом розвитку людини, а - її самосвідомістю чи необхідністтю.

ДДК:
Необхідністю.  Бог  не  творив  рабство.  Його  вигадали  грішні  і  ниці. 
Відповідь від: 23 Листопада 2011, 23:22:07Фізична  робота  і  рабська  робота  є  величезною  трагедією  людей.  Спільне  створення  з  Богом  силою  безмежної  і  нестриманої  думки  є  щастям  і  призначенням  людей.  А  усі  практики  типа  йоги  і  тому  подібного  мають  напрямком  підвищити  швидкість  ваших  думок,  розбити  їх  крижаний  панцер  і  відправити  їх  у  безкінечний  подорож  у  всесвіті.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії