Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?

<< < (14/56) > >>

chuck:

--- Цитата: veron від 16 Грудня 2010, 16:04:55 ---малось наувазі внутрішня стабільність та розвиток
--- Кінець цитати ---

це загальні малозрозумілі слова.
В чому має проявлятися ця стабільність і розвиток?
Назвіть, будь ласка, конкретні приклади.


--- Цитата: veron від 16 Грудня 2010, 16:04:55 ---релігія мало що дає для цього
--- Кінець цитати ---

поки що не ясно, для чого  ;)


--- Цитата: veron від 16 Грудня 2010, 16:04:55 ---навіть в певному розумінні відводить від соціального життя
--- Кінець цитати ---

о, ні…
Бути максимально ефективним, і тим самим не створювати метушні і «видомості руху та невпинної роботи» — це не означає віддалення від соціального (суспільного?) життя.
Почитайте, яким діячем був, наприклад, Соломон.
Про Христа навіть не знаю, як після таких Ваших слів згадувати.


--- Цитата: veron від 16 Грудня 2010, 16:04:55 ---розширити свої моральні принципи та вдосконалити їх
--- Кінець цитати ---

чомусь не думаю, що ці слова відзеркалюють те, що Ви справді мали на увазі, але справді,
вчення Христа ніби «звужує» усі відомі моральні принципи лиш до одного: «Любити Бога і ближнього свого, як себе».
Але після такого «звуження» принцип цей стає всеохоплюючим.
Це єдине в чому треба вдосконалюватися.


--- Цитата: veron від 16 Грудня 2010, 16:04:55 ---нажаль Євангіліє цього мені не дає
--- Кінець цитати ---

коли зрозуміємо, чого конкретно Ви шукаєте, тоді, можливо, з’ясується, що в Євангелії для того все є.


--- Цитата: veron від 16 Грудня 2010, 16:04:55 ---До речі не зміг знайти матеріалів по оновам карми.
--- Кінець цитати ---

Основа проста: Що посієш, те й пожнеш.

ДДК:
Написано  що  у  цій  темі  ніхто  не  відповідав  120  днів.  Це  що  значить?  Що  усі  вже  є   досконалостями?  Чи  повністю  пішли  у  глибину  саморозвитку.  До  речі,  вважаю  некоректним  прираховувати  йогу,  сайєнтологію,  Броннікова,  релігію  до  саморозвитку  і  самовдосконалення.  Бог  дав  людям  все  що  мав,  віддав  себе  повністю.  Люди  розгубили  свою  божественну  досконалість.  А  це  лише  методи  повернути  її  хоча  б  частково.

Tandylight:

--- Цитувати (вибране) ---Написано  що  у  цій  темі  ніхто  не  відповідав  120  днів.  Це  що  значить? 
--- Кінець цитати ---

Неймовірно!!! Стільки часу втрачено
Терміново діліться :) Як боретесь з недосконалістю ДДК ;)

Сонечко+:
А хто каже, що це не методи? Так було і написано - методи, інструменти, напрямки, метода, якщо хочете, діяльність для повернення втраченого. Чи я не правильно зрозуміла Вашу думку?

ДДК:
Як  я  борюсь  з  недосконалістю?  Звертаюсь  до  Бога.  Притому  без  "посередників".  Так,  методи  звертання  до  первинного  (божественного)  стану.  Але  не  саморозвиток.  Мені  просто  назва  не  подобається  відносно  того  матеріалу  який  фактично  має  відношення  до  методів.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії